dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Wrocław

Klecina,Wrocław

6 275 zł251 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina Do wynajęcia trzy moduły magazynowe o powierzchniach 250 m2, 360 m2 i 420 m2 Magazyny położone są na terenie przemysłowym w ok. Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 999 zł22 m² 9 255,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

do remontu/towarowa/tanio /1pok./Stabłowice Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 001 zł90 m² 7 749,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

duży ogródek/dom/5 pokoi/do odbioru!/środkowa sztuka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

569 474 zł50 m² 11 488,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko do końca stycznia rabat pow. 40 tys na to mieszkanie To, co najważniejsze w zakupie nieruchomości, to cena i lokalizacja. To fakt. Lokalizacja Inwestycja 17 południk powstaje przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 999 zł193 m² 10 339,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Paprotna

Psie Pole,Wrocław

21,02 zł/m²880 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: wrocław, ul. Paprotna 5 Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowo - socjalnym Brama wjazdowa o wymiarach - szerokość: 4,5m, wysokość: 3,5m Możliwość dobrania dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 990 zł42 m² 13 443,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja Top Premium Obniżona cena! /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

730 000 zł67 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Doskonała lokalizacja w sercu Wrocławia mieszkanie pełne możliwości! Cena: 10 956 zł/m Lokalizacja: wrocław, ul. Komuny Paryskiej Bliskość Rynku, parku Staromiejskiego i Podwala sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 999 zł66 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

toplokalizacja/dla rodziny/krzyki/gaj/premium/balkon/piwnica/orzechowa/4pok. Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

52,59 zł/m²351 m² 18 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Biuro w kamienicy, wrocław, centrum Do wynajęcia przestronny lokal biurowy open space usytuowany w reprezentacyjnym, historycznym obiekcie w centrum Wrocławia. Obiekt całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 150 000 zł63 m² 18 262,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż: przestronny Apartament 3-Pokojowy na Kępie Mieszczańskiej, wrocław Marzysz o komfortowym mieszkaniu w nowoczesnym budynku, które łączy dynamiczne życie miejskie z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

559 999 zł43 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

inwestycja!/po remoncie!/obniżona cena!/2pok./Pereca/centrum/toplokalizacja Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 999 zł42 m² 15 741,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/rynek/centrum/worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja/42,5m2/2pok. Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

449 999 zł54 m² 8 411,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/po remoncie!/królewiecka/3pok./top/tanio! Gotowe do zamieszkania w styczniu 2025! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

678 990 zł40 m² 16 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób, które cenią nowoczesną, wygodną przestrzeń z możliwością odpoczynku na przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon Krzyki Vivaldiego Premium Okazja Top Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 998 zł57 m² 10 662 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Poleska/okazja/piwnica/tanio/top/3pok/loggia Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 999 zł67 m² 5 178,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Obniżona cena!./centrum!/tanio/Leśnica/top/inwestycyjne/Wolska/4pok Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok- 10 min pieszo do Centrum Handlowego Magnolia -balkon *lokalizacja : Stare miasto/pilczyce Metraż: 35 m2 Kuchnia osobna * Piętro 6 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 lutego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 208 700 zł711 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kameralnie położona działka budowlana. Lokalizacja Świetne miejsce pod kątem lokalizacyjnym - działka znajduje się w otoczeniu zieleni, zabudowa otaczająca jest kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

377 300 zł28 m² 13 451 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę inwestycyjną - pakiet 88 w pełni wynajętych kawalerek, każda o powierzchni około 30 m . Mieszkania znajdują się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

439 500 zł30 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 998 zł38 m² 12 773,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/grabiszyńska/2pok/piwnica/wrocław/okazja/centrum/do negocjacji/pereca Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

1 800 000 zł312 m² 5 761,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

super inwestycja Top premium Krzyki-dom Klecina Ogród Garaż* 7 pokoi Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 999 zł55 m² 11 778,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium/3pok/taras/ogród/kiełczów/wilczyce/bezczynszowe/lux Przedstawiamy Państwu gustowne, eleganckie, bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie 54,6 m2 z tarasem i ogródkiem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

13 000 000 zł470 m² 27 659,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 2-poziomowy 470 m2 z 7 miejscami postojowymi. Lokalizacja Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia blisko Rynku i Galerii Dominikańskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

90 zł/m²170 m² 15 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, wroclaw, centrum. Przedmiotem oferty jest lokal biurowy/usługowy usytuowany na parterze prestiżowego apartamentowca. Lokal posiada unikatowe cechy, właściwe historycznej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55,98 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchni 39,30 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego biurowca w sercu Wrocławia, w strategicznym miejscu u zbiegu ulic Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 990 zł70 m²

 

Piętro:2/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, ul. Rozbrat, 70 m Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

6 000 zł90 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.01.2025*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

100 zł/m²102 m² 10 204 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Brak prowizji! lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska/hallera, osiedle Ogrody Grabiszyńskie układ lokalu: lokal parterowy o łącznej powierzchni 102,04 m2. W lokalu zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Fabryczna,Wrocław

9 600 zł400 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - ok. Stadionu Powierzchnia magazynowo biurowa wybudowana w technologii żelbetowej, wysokość składowania ok 6 m. 398 m2 powierzchni magazynowej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

794 900 zł61 m² 13 937,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż 3 pokojowy apartament na Jagodnie! W skład nieruchomości wchodzą: - salon połączony z kuchnią, oddzielony ścianką - pokój 1, - pokój 2, - łazienka, -.