dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł12 m² 4 602,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

NA sprzedaż: miejsce postojowe wraz z komórką lokatorską o powierzchni 2,10 m2 w garażu podziemnym przy ul. Przejazdowej 15, 17 (tuż przy Parku Sołtysowickim). Brama wjazdowa do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

496 490 zł41 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Księże Wielkie. Dzielnica ta charakteryzuję się niską zabudową oraz wieloma terenami zielonym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

779 000 zł75 m² 10 428 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 74,7m (79m po podłodze). Lokal położony jest na 4 piętrze w kamienicy po rewitalizacji elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł51 m² 17 626,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow. 51,06 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym budynku przy ul. Zakładowej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Promenady Wrocławskie (zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 062 665 zł153 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Brak prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska/hallera, osiedle Ogrody Grabiszyńskie układ lokalu: lokal parterowy o łącznej powierzchni 152,79 m2. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

760 511 zł60 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,93 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Aneks kuchenny z oknem to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

800 000 zł52 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta skierowana wyłącznie do osób prywatnych. Sprzedaż mieszkania bez pośredników i agencji. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na osiedlu Belvedere Park. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

50 000 zł2 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o łącznej powierzchni 7500 m2. Całość składa się z ( 3 segmentów po 2500 m2 ) + biuro o powierzchni od 15 do 260 m2 Obecnie do zajęcia 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł38 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo. Firma Kompas Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować państwu mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia u zbiegu ulic Kurkowej i Dubois. Świetne jako pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

544 800 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 34,05 m2 znajdujące się na 8. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

619 000 zł34 m² 18 206 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Centrum miasta. Mieszkanie nowe, wykończone, czeka na pierwszego właściciela. Opiekun oferty: tel. Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji Legnicka Residence z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Partynice,Wrocław

11 000 000 zł1 021 m² 10 773,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż. Wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1021 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia tuż przy Krzyki, ołtaszyn. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55 m2, położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Ślicznej 5min do Uniwersytetu Ekonomicznego. Usytuowane jest na piętrze 6/10p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament zlokalizowany na 15. piętrze prestiżowego budynku Odra Tower, oferujący zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Podwójne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zakopiańska

Złotniki,Wrocław

1 543 300 zł1 403 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana na osiedlu Złotniki, wrocław - Fabryczna. Powierzchnia gruntu: 1.403 m2 Wymiary: 22m x 63 m Pełne uzbrojenie terenu: woda, prąd, kanalizacja, gaz w drodze Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Klecina,Wrocław

69 263 zł5 541 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wrocław Krzyki ( Południe - sąsiedztwo aow ). Hala magazynowa przystosowana do działalności produkcyjnej ( dodatkowe doświetlenie, wzmocniona posadzka ). Powierzchnia hali 4.150 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

464 000 zł38 m² 12 356,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość Inwestycyjna - Gotowe, wykończone, wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy 88 mieszkań o powierzchni około 30 m w doskonałej lokalizacji. zarządzanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

799 700 zł64 m² 12 495,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker link do video Z nieruchomości: youtu.be/Ix_izwJFWZc Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

75 zł/m²115 m² 8 619 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro z tarasem do wynajęcia. Lokal biurowy na ostatnim piętrze w budynku Nowy Alexandershaus położonym pl. Jana Pawła II, w kompleksie Bulwar Stromiejski), o powierzchni netto 114,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

494 819 zł29 m² 17 356 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sępolno,Wrocław

635 000 zł45 m² 14 111 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45m2 znajdujące się na Sępolnie - blisko pętli tramwajowej. Mieszkanie idealne jako inwestycja lub dla studentów! Klucze w biurze! Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż na Różance, wrocław - Psie Pole. Idealne jako inwestycja na wynajem lub dla rodziny. Lokal o powierzchni całkowitej 57,10 mkw, składający sie z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

675 130 zł62 m² 10 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2 przy ul. Przestrzennej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

850 000 zł34 m² 24 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kameralniej inwestycji w centrum miasta. Oferta dla miłośników kamienic a równocześnie ceniących wygodę i technologię. Inwestycja Kamienica 25 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł100 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2 z 4 wydzielonymi pokojami oraz ogrodem. Budynki posiadają wiele udogodnień, które wygenerują nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Irysowa

Bielany Wrocławskie,Wrocław

38 996 zł1 226 m² 31,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn z biurami na Bielanach Wrocławskich. Lokalizacja Bielany Wrocławskie, okolice ul. Irysowej, dobry dojazd do Autostrady i do miasta. Otoczenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

9 500 zł97 m² 98 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma łazienkami oraz dwiema garderobami! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy rzece, zaledwie 1 km od wrocławskiego Rynku! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

49 zł/m²100 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu na wynajem przestronny lokal o wszechstronnych możliwościach aranżacyjnych, położony w malowniczej, cichej i przyjaznej okolicy przy ul. Rodzinnej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

56 zł/m²99 m² 5 568 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchni 99,43 m , zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w sercu Wrocławia, w strategicznym miejscu u zbiegu ulic Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sygnałowa

Jagodno,Wrocław

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu szeregowego na granicy dzielnic Jagodna oraz Brochowa! Nowoczesny dom z instalacją fotowoltaiczną na starszych korzystniejszych warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Maślice-Suwalska | 2 pok | Ogródek |garaż! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 41m2, z dużym ogródkiem 40m i garażem oraz komórką przy ulicy Suwalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

1 300 000 zł90 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Stare Miasto - Igielna Komfortowy apartament o powierzchni 90 mkw w pobliżu wrocławskiego Rynku. Mieszkanie całkowicie rozkładowe, 3 osobne sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Strachowice,Wrocław

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu lokal w klimacie loftowym. Klimatyzowany. Zarembowicza - Minimaxy. Kawalerka o pow. 25m2. w pełni wyposażona i umeblowana, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

822 988 zł74 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne, narożne mieszkanie w którego skład wchodzą: 3 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym( aneks posiada okno) Łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

699 900 zł57 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2. Mieszkanie stanowi idealną ofertę jako inwestycja lub może być dobrym rozwiązaniem dla rodziny, umożliwiając swobodne korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

1 328 150 zł102 m² 13 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101.65m2 przy ul. Poświęckiej na spokojnym osiedlu w północnej części Wrocławia. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

3 500 zł70 m² 49,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Huby | dwupoziomowe | komórka lokatorska | miejsce postojowe Lokalizacja: ul. Prudnicka, huby Rok budowy 2010 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 70,06 m2 Powierzchnia < 1,9 m - 25,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Prudnicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł25 m² 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Klimatyczna kawalerka typu studio , w okolicy dworca głównego pkp, bezpośrednio, krzyki, ul.Prudnicka, osiedle strzeżone, VIp, winda, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD,.