dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

67,02 zł/m²67 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesna jasna, przestronna, powierzchnia biurowa o metrażu 67,14 m2 położona na wrocławskich Partynicach przy ul.Zwycięskiej. Biuro składa się z: - sali open space wraz z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

598 999 zł47 m² 12 637,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Krzyki/borek/do własnej aranżacji/mielecka/3pok./rozkład/po remoncie/toplokalizacja/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

975 240 zł45 m² 21 749,30 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

787 557 zł57 m² 13 792,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z ogrodem o funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 998 zł42 m² 13 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Premium Okazja Top Krzyki Vivaldiego 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 998 zł21 m² 9 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Stabłowice /towarowa/tanio/1pok./do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

474 000 zł52 m² 9 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam okazję inwestycyjną w centrum Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie wyspy słodowej I rynku! Jasne przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na parterze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 196 000 zł52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament, o wysokim standardzie 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 998 zł66 m² 13 383,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

toplokalizacja/dla rodziny/orzechowa/4pok./Krzyki/Gaj/Premium/balkon/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem. Nowa kawalerka w wyższym standardzie, generalnie odremontowane w wyższym standardzie przy Placu Grunwaldzkim. Doskonała lokalizacja przy Placu Grunwaldzkim w "sedesowcu" obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

628 000 zł54 m² 11 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap tej okazji! Tylko w naszym biurze oferta specjalna dostępna do 31.01.2025! Cena nieruchomości obniżona z 648 000 zł na 628 000 zł! To aż 20 000 zł oszczędności na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

550 000 zł100 m² 5 509,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z dużym potencjałem - do remontu na prezentacje serdecznie zapraszamy Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, wymagające remontu, zlokalizowane w urokliwej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Żerniki,Wrocław

1 549 000 zł268 m² 5 779,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Uwaga - Przedstawiam przestronny dom - dwukondygnacyjny, praktycznie bez skosów na II piętrze - o powierzchni 267,5 m2, działka 371 m2. Dom położony w dzielnicy Żerniki - usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

18 025 zł515 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowo- biurowy Powierzchnia do adaptacji o metrażu 515 m kw + dowolna powierzchnia biurowa od 100 -2000m2. Lokal przeznaczony na cele: - biurowe - magazynowe - handlowe - cicha produkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Powstańców Śląskich,Wrocław

385 000 zł33 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie na ul. Wieczystej we Wrocławiu Kilka słów o nieruchomości: powierzchnia: 33 m Układ: 2 jasne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

645 726 zł40 m² 16 143,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego Na wirtualnej makiecie 3D zobaczysz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł64 m² 10 794,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże mieszkanie 3pok na zielonym Zakrzowie/zieleń Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w zadbanym bloku, położonym na zielonym Zakrzowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Szukasz przestronnego mieszkania w urokliwej kamienicy? Cenisz ciekawe widoki z okna? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż mieszkanie w historycznej kamienicy zaprojektowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł43 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

977 000 zł80 m² 12 166,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam lux 3 -pokojowa, wykończona w bardzo dobrym standardzie nieruchomość, o powierzchni 80,3 m2, na nowym osiedlu Błękitne Aleję. Bielany Wrocławskie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

80,01 zł/m²257 m² 20 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Afi Home Długa Lokal gastronomiczny dostępny od zaraz - bezpośrednio od właściciela! lokal gastronomiczny Inwestycja afi Home Długa przy ul. Długiej 5 położona jest w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

14 000 000 zł2 000 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż działający wiele lat hotel w Szklarskiej Porębie położony na zagospodarowanej i zalesionej działce o powierzchni około 1 ha. Budynek hotelowy ma powierzchnię około 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Leśnica,Wrocław

606 999 zł67 m² 9 059,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje / rozkład / komórka / parking x2 / 2015r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ketlinga

Fabryczna,Wrocław

1 049 000 zł214 m² 4 904,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , zlokalizowany na spokojnej, ślepej uliczce w malowniczej dzielnicy Żerniki we Wrocławiu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum Wrocławia? To idealna oferta dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł73 m² 11 369,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż urokliwe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , usytuowane na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Stalowej. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

999 000 zł88 m² 11 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśnica,Wrocław

467 000 zł53 m² 8 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | Ogródek | 25 min od Centrum | Ciche | Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

608 000 zł57 m² 10 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

583 890 zł35 m² 16 773,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu ma powierzchnię 34,81m2 + loggia 8,13m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 14,01m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 999 zł68 m² 5 170,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/wolska/obniżona cena!/4pok./centrum!/tanio/Leśnica/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 049 999 zł51 m² 20 588 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w budynku, na którego dachu znajduje się taras o powierzchni 150 mkw. z widokiem na Wrocław. Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

590 000 zł60 m² 9 915,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Fajne na Karłowicach+2 piwnice+duży balkon Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach przy ul. Czajkowskiego ( możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł65 m² 12 038,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! poprzednia cena 848 999,80 zł Narożne mieszkanie.