dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

820 000 zł64 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

534 000 zł41 m² 13 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 579000.00 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

519 900 zł40 m² 12 900,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Przedmieście Oławskie, w okolicach ulicy Walońskiej. Mieszkanie mierzące 40,3m2, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

969 000 zł78 m² 12 361,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sołtysowice | 4 pokoje | 3 balkony | 2 miejsca postojowe | winda | blisko lasu Lokalizacja: ul. Redycka, sołtysowice Rok budowy 2018 r. Ilość pokoi: 4 Metraż: 78,39 m2 Piętro: 2 Cena - 969 000,00 zł 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 450 zł47 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Gwiaździstej, obok Sky Tower. Mieszkanie (47 m2) składa się Z: -Przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

1 424 999 zł85 m² 16 844 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przepiękne mieszkanie z tarasem / przy parku Polecamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Rybnickiej, na osiedlu położonym bezpośrednio przy Parku Wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

679 000 zł46 m² 14 729 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu niedaleko Parku Tysiąclecia! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle z doskonałym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Popowice Północne,Wrocław

1 022 000 zł75 m² 13 590,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

2 minuty na pieszo do galerii magnolia park! Przedstawiam jeden z ostatnich lokali na sprzedaż w tej okolicy. Budynek lokalu to luksusowy, kameralny apartamentowiec. Osiedle to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

645 000 zł55 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2003 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju (ok. 15 m ) - pokoju (ok. 14 m ) - kuchni (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ Księcia Witolda 38/40 * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 36 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 2/6 * Informacje dodatkowe: od zaraz, miejsce w garażu podziemnym za 360zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Borek,Wrocław

1 610 000 zł95 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe, czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Wrocławia z 30-metrowym tarasem! Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego, m o powierzchni 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarska

Zakrzów,Wrocław

538 999 zł48 m² 11 229 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania z miejscem postojowym za szlabanem oraz przynależną dużą piwnicą. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane przy ul. Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

419 999 zł27 m² 15 555,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27 m Wrocław, krzyki, ul.Tadeusza Zielińskiego 2 piętro w 11-piętrowym bloku (z windą) z lat 80-tych ( wielka płyta) po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł77 m² 11 895 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 mieści się na trzecim piętrze w budynku przy ul. Gnieźnieńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

600 000 zł52 m² 11 650,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze zadbanego bloku z lat 70. Lokalizacja: wrocław, przy ul. Poznańskiej Blisko do Centrum Miasta. :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

5 000 zł57 m² 88,34 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 56,6 m2 w prestiżowym wieżowcu Sky Tower przy ulice Gwiaździstej dla osób o wyrafinowanych gustach! To przepiękne lokum na 16 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

650 zł12 m²

 

Piętro:2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 4-pokojowym *miejskie ogrzewanie *12 m2 *w pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny Wyposażenie: *pokój: łóżko, biurko, krzesło, szafka nocna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Partynice, przy Parku Klecińskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

339 000 zł14 m² 23 923,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Top/kawalerka przy Dworcu/klima/antresola+6m Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14mkw plus antresola 6 mkw, gdzie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

459 000 zł41 m² 11 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu O pow. 41 m2. ul. Krynicka, gaj najważniejsze atuty: * Ze względu na topową lokalizację - idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

570 000 zł51 m² 11 122 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 51,25 m2 znajduje się na podwyższonym parterze w 3 piętrowym budynku na Oporowie. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Ołbin,Wrocław

729 000 zł80 m² 9 066,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Super cena! Super okazja! Tylko w naszym biurze. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, eleganckiego, słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania położonego przy ul. Miarki/cinciały we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

575 000 zł48 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47.5 m2 we Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 27,96m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ładne 3pok na Ołtaszynie+ taras+parking Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 199 000 zł105 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Eleganckie i stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, w przedwojennej kamienicy, położone między Parkami Szczytnickim i Botanicznym. Unikat na rynku wrocławskich nieruchomości. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

968 544 zł45 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

794 000 zł65 m² 12 270,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł31 m² 13 189,30 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Legnicka/strzegomska/mikołajów/ładne 2 pok Oferujemy na sprzedaż fajne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Strzegomskiej/jaworskiej. Układ mieszkania: -Przedpokój -łazienka z wanną -salon -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

650 000 zł39 m² 16 688,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe, wrocław, ul. Ledóchowskiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,95 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

569 900 zł48 m² 11 872,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesuje Cię 2-pokojowe mieszkanie? Chcesz mieć możliwość powiększania powierzchni o dodatkowe metry? Jeśli tak - przeczytaj do końca! Na sprzedaż rozkładowe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

70 zł/m²350 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnie w jednej z najbardziej prestiżowych kamienic we Wrocławiu, rynek 33. Cała kamienica do niedawna była zajmowana przez bank pko bp jako ich flagowy oddział we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mączna

Pilczyce,Wrocław

450 000 zł30 m² 14 900,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,20 m w bezpośrednim, urokliwym sąsiedztwie lasu i stawu Pilczyckiego Na 30 mkw. znajdziesz wszystko, czego potrzeba do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł35 m² 12 939 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie dwupokojowe. Opis budynku: budynek z 1980 roku przy ul.Inżynierskiej. Opis mieszkania: lokal o powierzchni użytkowej ok. 35 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

57,50 zł/m²60 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Serdecznie zachęcamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 60 m2 , zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego, w sercu Wrocławia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

549 001 zł56 m² 9 763,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Blisko centrum 2 pok/żelazna/balkon+tramwaj 3 min Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

375 000 zł28 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 28,2m2 na osiedlu Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dużego słonecznego pokoju oraz osobnej kuchni z oknem. Atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grecka

Krzyk,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Premium/fabryczna/muchobór/2 pok./na wynajem/ogród Pierwszy najem po remoncie! Ogrodzony ogródek za budynkiem do wyłącznego korzystania! Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestronny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku, w którym mieści się warsztat samochodowy wraz z pomieszczeniami biurowymi. Budynek składa się z 3 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Juszczaka

Stabłowice,Wrocław

574 200 zł58 m² 9 882,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opis mieszkania: powierzchnia użytkowa : 53,80m2 Piwnica : 4,3m2 Lokal położony na 1 piętrze, osiedle Stabłowice W skład mieszkania wchodzi : - osobna kuchnia - duży pokój z balkonem - mały.