dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł33 m² 16 819,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie wyposażone jest w meble(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! blisko centrum 5min do rynku 2pokoje 30M2! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, blisko centrum, 20 minut piechotą do rynku, komunikacją miejską lub samochodem 5 minut! Do tego świetnie skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

920 000 zł123 m² 7 479,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wspaniale mieszkanie dla wymagającego klienta. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 123 m w miejscowości Mędłów, tuż pod Wrocławiem. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Ołbin,Wrocław

634 000 zł55 m² 11 489,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,18 m2, usytuowane na czwartym piętrze pięknej, zabytkowej pięciopiętrowej kamienicy z 1901 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[rezerwacja do 27 sierpnia] szczepin / 10 min od rynku osobne pokoje / umeblowane / rewelacyjna lokalizacja wynajem bez zwierząt wynajem od 1 października! możliwość prezentacji od zaraz! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 700 zł38 m² 44,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z balkonem położone na I piętrze przy ulicy Długiej 58 (szczepin-Stare Miasto). Bardzo dobra lokalizacja naprzeciwko Kauflandu i Obi (u zbiegu ulic Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 199 000 zł290 m² 11 031 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hostel okazja Wrocław -okolice Zakrzowa 8 apartamentów 4 domki Polecamy działający od 4miesiecy hostel w Ramiszow -wrocław Dół 5 apartamentów 1 pokojowych z łazienką oraz aneksem Góra 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Przedmieście Oławskie,Wrocław

529 000 zł63 m² 8 424,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam na prezentację! mieszkanie 2 pokoje Z garderobą, inwestycyjne, przedmieście oławskie. Nieruchomość ma odrębną własność. Układ I metraż mieszkania Na powierzchnię ok 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

49 000 zł21 m² 2 344,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż Angel River ul walońska Polecamy na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu ul walońska 17 Cena 49000 Biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł32 m² 15 716,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Brochów,Wrocław

607 100 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 + około 7 m2 powierzchni pod skosami 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

568 800 zł52 m² 10 989,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wrocław ul. Piłsudskiego 11 tuż obok Placu Legionów. Idealne pod inwestycje, doskonałe pod wynajem. Prawie 52 m2 / 2 pokojowe/ rozkładowe 1 piętro Balkon Koniecznie zobacz wirtualny spacer po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

6 900 zł75 m² 92 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ważne: koniecznie obejrzyj film z tego mieszkania, który znajdziesz w sekcji video, na portalu otodom, zanim przejdziesz do dalszej części oferty! - -wolne od zaraz- serdecznie Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Podpisując umowę najmu w czerwcu, skorzystajz atrakcyjnej promocji obejmującej rabat na całość kwoty najmu przy umowie na rok. Serdecznie zachęcamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł56 m² 10 409,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hit 3 min do Aquaparku 3pok z balkonem/wroclavia Oferujemy na sprzedaż idealne mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja na wynajem w centrum Wrocławia. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł25 m² 15 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania jednopokojowego we Wrocławiu przy ul. Buskiej. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

844 400 zł38 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

896 000 zł82 m² 10 908,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia, przy ulicy Jedności Narodowej. Lokal o powierzchni 82,14 m plus balkon 5,46 m i piwnica 12,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

703 595 zł70 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe (opcja 3 pokoi) o powierzchni 53 m2, położone w dzielnicy Krzyki, osiedle Gajowcie okolice ul. Gajowickiej Usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

355 000 zł25 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25 m Atrakcyjna lokalizacja pełne zieleni osiedle Szczepin dojazd samochodem do Rynku w 5 minut , w okolicy dużo przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Szukasz przestronnego, rodzinnego mieszkania do wynajęcia z dala od miejskiego zgiełku? Zależy Ci na dobrym dojeździe do aow i w pełni rozwiniętej infrastrukturze? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, z możliwością przejęcia obecnych najemców. Informacje podstawowe: cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

980 zł11 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *wynajmę pokój nr. 2 w mieszkaniu 4-pokojowym *miejskie ogrzewanie *11 m2, pierwsze piętro *internet w cenie *w pobliżu Politechniki Wrocławskiej *przeznaczony dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Poświętne,Wrocław

640 000 zł59 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59 m W skład mieszkania wchodzi: *salon z wyjściem na loggię *dwie sypialnie *kuchnia *łazienka *oddzielne wc Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 735,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się tuż przy Rondzie na Powstańców Śląskich przy ulicy Zaporoskiej. Nieruchomość o powierzchni 44 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

88,10 zł/m²99 m² 8 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na III piętrze budynku. -Salka konferencyjna 13,00 m2 - open space 51 m2 - gabinet 11,55 m2 - gabinet 2: 14,90 m2 -aneks kuchenny -szafa Toalety w części wspólnej. Brak ukrytych kosztów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

466 000 zł33 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Śródmieście,Wrocław

980 500 zł67 m² 14 639 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 66,98 m2. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

476 000 zł28 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 2000 roku Wrocław, śródmieście, ul. Mikołaja Reja Mieszkanie jest pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Luksusowy Klimatyczny Apartament z klimatyzacją Apartament wyposażony z najwyższą starannością o detale. Możesz przygotować dla siebie lub bliskich kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,1 m2. Atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego (dojazd do dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

424 000 zł27 m² 15 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Blisko Centrum | Zieleńskiego | Po remoncie! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się bardzo blisko skytower, ul. Tadeusza Zielińskiego. Nieruchomość o powierzchni 27 m2 dwa lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

719 900 zł68 m² 10 587 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla rodziny, lub pod inwestycję. Powierzchnia według kw to 55.1 m2 Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość znajduję się przy ulicy Swojczyckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Usytuowane na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Zakrzów,Wrocław

396 000 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z oknem na cichym i zielonym osiedlu - na wrocławskim Zakrzowie (dzielnica Psie Pole) Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta, ul. Na Ostatnim Groszu, wrocław podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Na Ostatnim Groszu, wrocław Opłaty: 3 000 pln + czynsz 900-1000 pln (w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

625 150 zł41 m² 15 243,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 41,01 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

699 900 zł60 m² 11 626,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

! oferta dostępna tylko U nas! "cztery Pory Roku" to samowystarczalny kompleks osiedlowy. Przyjazny klimat tej inwestycji wynika z wielu aspektów - od architektonicznych począwszy, poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

1 290 000 zł60 m² 21 322,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samum sercu Wrocławia. 1 min do ovo 2 min do Galerii Dominikańskiej 3 min do Rynku Oferujemy Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie,.