dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się w obszarze historycznego centrum miasta przy ul. Jagiellończyka. Media miejskie. Plomba z lat 90 tych. Lokalizacja: pięknie restaurowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 600 zł14 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Oferuję do wynajęcia od sierpnia lub końcówki lipca duży pokój z wyjściem na balkon,w mieszkaniu po generalnym remoncie, zlokalizowanym przy ul.Białowieskiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 365,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

855 000 zł82 m² 10 421,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do końca czerwca, a otrzymasz aż 10%rabatu! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 859 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu jasny i przestronny lokal użytkowy, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy skrzyżowaniu ulicy Legnickiej z ulicą Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 548 900 zł81 m² 19 014,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 81,46 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego konkretnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[rezerwacja] piękne dwupokojowe mieszkanie Z balkonem! idealne dla pary! apartamentowiec Z 2021 R Z garażem na wynajem! do wejścia od razu / wystarczy wnieść swoje prywatności umeblowane!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

1 425 000 zł84 m² 16 863,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem przy Parku Wschodnim / garaż, komórka Polecamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Rybnickiej, na osiedlu położonym bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 186 220 zł80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania 4-pokojowego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Kowale. Inwestycja składa się z kameralnych kompleksów zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

848 999 zł65 m² 13 059,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Fabryczna 3-pok 65,99m2 Balkon Garaż. Na Sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65.99m2 w apartamentowcu przy ulicy Strzegomskiej. Obiekt monitorowany z całodobową ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł45 m² 109 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł26 m² 15 647 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

tolokalizacja!/premium/centrum/okazja/grabiszyńska/1pok. Gotowiec inwestycyjny idealny pod najem krótkotermiowy! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

514 999 zł38 m² 13 411,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaj/krzyki/pirenejska/akademia medyczna/38m2/oddzielnakuchnia/balkon/ue gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

487 462 zł38 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

ok. pl. Bema | Wyspa Słodowa | 2pok |rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m2. dwa oddzielne pokoje z oddzielną kuchnią położone na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kiełczowskiej (psie Pole). Powierzchnia mieszkania to 47,9 mkw, położone jest na 10 piętrze (nad mieszkaniem dodatkowo strych/suszarnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

898 999 zł103 m² 8 719,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Partynice/wysoka/ołtaszyn/4podkowy/3pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

598 500 zł42 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki/vivaldiego/jagodno/premium/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

538 999 zł36 m² 14 930,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

toplokalizacja/premium/centrum/spiżowa/grabiszyńska/3pok Gotowiec inwestycyjny! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

489 000 zł52 m² 9 411,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w pobliżu fosy miejskiej przy Wzgórzu Partyzantów. Mieszkanie rozkładowe, mierzące 51,96m2, składające się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 624 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Centrum /lux/2pok/lux!top okazja! Polecamy na sprzedaż na Przedmieściu olawskim ul. Więckowskiego. 33,38m2 , pelna własność z księgą wieczystą bez obciążeń, kamienica po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

619 990 zł62 m² 9 951,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komorowice/ok. Ołtaszyna /gencz/premium/3pok./taras/parking/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż urocze, 2-poziomowe mieszkanie z przestronnym tarasem, położone na kameralnym i malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

588 000 zł42 m² 13 867,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

centrum/pereca/inwestycja!/toplokalizacja/premium/po remoncie!/!/top!/2pok Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

618 997 zł49 m² 12 710,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lux - Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2! hit! Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 999 zł47 m² 7 430,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mościckiego/tanio/krzyki/brochów/2pok./piwnica/okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

438 990 zł42 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja!/rynek/1pok./centrum/Worcella/42m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Możliwość zrobienia dwóch pokoi! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł49 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie na prestiżowym osiedlu "corte Verona" w pobliżu Parku Grabiszyńskieg. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Strachowice,Wrocław

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament na Wynajem - Tuż przy Wrocławskim Lotnisku Szukasz nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania z wyjątkowym charakterem i świetną lokalizacją? Oferujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

689 000 zł49 m² 14 147,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Księże wielkie | 3 pokoje | taras | tramwaj | dwustronne Lokalizacja: ul. Opolska Rok budowy 2011 r. Ilość pokoi: 3 Metraż: 48,7 m2 Piętro: parter Cena - 689 000,00 zł budynek I okolica Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

628 600 zł59 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Premium/krzyki/ołtaszyn/parafialna/2 pok./balkon/garaż/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English below Prestiżowa lokalizacja - wieżowiec w samym centrum miasta. Malownicze bulwary Odry, zielone wielopoziomowe tarasy. Panoramiczne widoki na miasto. Ekskluzywne wnętra części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 009 zł39 m² 14 113,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

lux / sołtysowice / 2 pok / balkon.!TOP Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 z aneksem kuchennym, małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty zyndrama inwestycja premium centrum stare miasto prestiżowa lokalizacja 3 min do rynku 2 pokoje wysoki standard balkon/loggia miejsce postojowe III piętro winda nowe budownictwo - 2019 R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Krzyki,Wrocław

414 995 zł32 m² 13 120,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.|. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Agatowa

Ołtaszyn,Wrocław

5 501 zł224 m² 24,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy Panstwu na sprzedaz na Ołtaszyn ul. Agatowa! Powierzchnia użytkowa bliźniaka to 182m2 plus poddasze 24m2 całkowita 222m2 plus 60m2 6 pokoji 2 lazienki i dodatkowe wc 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł26 m² 21 072,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka 26 m.kw. położona n a4 piętrze w budynku Apartamenty Halo przy ul. Tęczowej. Mieszkanie przestronne, słoneczne, wykończone dobrej jakości materiałami. Układ mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Nowy Dwór,Wrocław

699 000 zł47 m² 14 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność! Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie, budynek z 2016 roku, który znajduje się przy ul. Granicznej na Nowym Dworze. Mieszkanie 2-pokojowe, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

463 360 zł47 m² 9 869,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 999 zł41 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ok. Kromera | 2pok | Rozkład! zamknięte osiedle! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.35 m2 w doskonałej lokalizacji, ul .Krzywoustego pomiędzy centrum handlowym Korona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

536 249 zł39 m² 13 658,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,26m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

528 980 zł38 m² 13 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z tarasem na Oporowie! Mieszkanie 2-pokojowe,metraż 37,90 m2 z tarasem 26,4 m2, zlokalizowane na parterze, składające się z : - salonu z aneksem.