dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

20 000 zł14 m² 1 457,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Sprzedam podziemne miejsce postojowe w bloku na osiedlu Giardini Verona. Powierzchnia: 13,72 m2 Księga Wieczysta Wjazd do hali garażowej na pilot. Cena 20 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

OK. Hallera / 2 pokoje / 2 piętro / fat / tramwaj / inwestycja Nieruchomość położona na 2 piętrze w kamienicy, powierzchnia wynosi ok. 52 m2, na którą składa się kuchnia, 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

560 000 zł44 m² 12 844 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy - Stabłowice Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - Wygodny układ pomieszczeń - Balkon i taras o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Borek,Wrocław

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie mieszczące się przy Parku Skowronim. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym, z fantastycznym widokiem wprost na Park Południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie idealne pod kameralne biuro czy gabinet specjalistyczny, położony jest we flagowej inwestycji Toscom przy ul.Pięknej/Armii Krajowej. Atuty: -Nowy piękny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

540 000 zł43 m² 12 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym znajdujące się we Wrocławiu na osiedlu Stabłowice. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jezierskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł64 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z piwnicą przy ulicy Jezierskiego. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość z doskonałym, dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kapliczna

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł29 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz Mieszkania na start w zacisznym miejscu Osobowic, sprawdź naszą ofertę. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Granatowa

Stabłowice,Wrocław

550 000 zł45 m² 12 152 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,26 m2 na Stabłowicach we Wrocławiu. Możliwość sprzedaży również miejsca postojowego w garażu podziemnym (30 tys.) Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł45 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe, przy ul. Żeromskiego, o powierzchni 45,02m2. O mieszkaniu: - w stanie gotowym do wprowadzenia, - zlokalizowane przy ulicy Stefana Żeromskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Wrocław

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m2 położony na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Zlokalizowane na ul. Podwale 70 jet to róg ul. Komuny Paryskiej .Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

3 700 zł89 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.Glinianej na wrocławskich Krzykach! DOSTĘPNE OD ZARAZ! Lokalizacja: Gliniana Ilość pokoi: 4 Metraż: 89 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stodolna

Maślice,Wrocław

2 750 000 zł6 662 m² 412,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Maślice ul. Stodolna, dz. nr 18 am-15, obręb Maślice. powierzchnia: 6662 mkw Działka położona jest na terenie objętym obowiązującym mpzp (uchwała Nr IX/189/07 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63.69 m2 na II piętrze z Balkonem blisko ul.Stabłowickiej na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu Położone na spokojnym, zamkniętym oraz zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w sercu Wrocławia, w doskonałej lokalizacji dla osób poszukujących wygody i bliskości atrakcji miasta. Zaledwie kilkanaście kroków od Rynku oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

849 900 zł87 m² 9 768,97 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż stylowy dwupoziomowy apartament zlokalizowany w centrum Wrocławia. Apartament znajduje się na 8 i 9 piętrze budynku z windą, wybudowanego w 2001r. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

501 555 zł55 m² 9 119,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł51 m² 10 982,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

GAdow Lux 49m2 2 pokoje! top!lux Polecamy na mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe.odzielna kuchnia, media miejskie Kuchnia w zabudowie, wyposażona w lodówkę, zmywarkę. W przedpokoju szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2., Nowy Dwòr. Możliwość wykupienia miejsca parkingowego. Dostępne od zaraz. Umowa najmu jest podpisywana na rok. Pierwszy najem. Większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

726 863 zł58 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z 2 balkonami przy terenach zielonych Luksusowe osiedle Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,5m2 znajduje się na 3 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

751 000 zł60 m² 12 517 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje Z tarasem I ogrodem W centrum wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 60 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English description below. Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

637 300 zł37 m² 17 219,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux przy Aquaparku, klima/armii Krajowej Oferujemy na sprzedaż piękne wykończone o wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni ok 37 m kw, z osobną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 000 zł51 m² 10 984,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

GAdow Lux 49m2 2 pokoje! top Polecamy na mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe.odzielna kuchnia, media miejskie Kuchnia w zabudowie, wyposażona w lodówkę, zmywarkę. W przedpokoju szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł45 m² 11 076,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko centrum / pod wynajem / tramwaj / osobna kuchnia / pl. Legionów / inwestycja Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem - salon z wnęką (opcja na 3 pokój) - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

879 998 zł83 m² 10 594,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycja 5M w centrum/traugutta/dla rodziny! Super Lokalizacja gotowe do wejścia - wyposażone! Duże fajne mieszkanie dla dużej rodziny lub jako inwestycja o łącznej powierzchni 83m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

622 000 zł52 m² 11 961,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Po remoncie, jasne 3 pok. m. balkon, komórka! english version below super lokalizacja! Tuż przy Ostrowie Tumskim, parków (słowiańskiego, staszica, edyty Stein, tołpy) oraz terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

579 800 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: 4 km od Rynku Doskonała komunikacja Linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł70 m² 14 128,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje olimpia port - osiedle nad odrą / wrocław swojczyce / lokal usługowo - handlowy Do sprzedania klimatyzowany lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 009 zł64 m² 10 893,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy top!premium polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Kuźniki,Wrocław

595 000 zł57 m² 10 402 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minkowskiego

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie - bardzo czyste- na ulicy Oskara Minkowskiego 13, przy Placu Grunwaldzkim bardzo blisko jest do Akademii Rolniczej ,politechniki Wrocławskiej i Galerii zakupowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

250 zł12 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Miejsce postojowe W garażu 900 M do wrocłwskiego rynku budynek city island ul. Dmowskiego 3 opis Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu zlokalizowane w budynku przy ul. Dmowskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

437 000 zł31 m² 13 975,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Borek,Wrocław

2 199 000 zł110 m² 19 990,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż , Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw. Wrocław, ul. Racławicka (krzyki-borek) Znajduje się w odrestaurowanej zabytkowej willi o charakterze rezydencji pałacowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

817 000 zł58 m² 14 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o pow. 58 m2 z balkonem zadaszonym 6.56 m2 plus pomieszczenie gospodarcze 7.26 m2 oraz miejsce postojowe 14.63 m2. Pomieszczenie gospodarcze i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

733 276 zł70 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dostępne od zaraz, mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrocławia do własnej aranżacji. Nieruchomość złożona z: salon 14 m.kw łazienka 4 m.kw kuchnia zamykana bez okna 5 m.kw przedpokój 4 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Popowice,Wrocław

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem W pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędny sprzęt agd i kranem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

2 799 000 zł437 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament Z tarasem na dachu na zielonych krzykach Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Centrum Kleciny na popularnych, wrocławskich Krzykach. Położona jest.