dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 517 ogłoszeń

Rynek pierwotny

729 000 zł51,75 m² 14 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,75.

Szczegóły ogłoszenia

743 573 zł41,65 m² 17 853 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 900 zł269 m² 6 319,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola. Opiekun oferty: sebastian Święcicki telefon   Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

4-pokojowy apartament w Rynku! Zapraszam na prezentację Barbara Bober   Na sprzedaż słoneczny apartament 4 pok o powierzchni użytkowej 89,11 m2 , w którego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²16,99 m² 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenia biurowe nr 72 o pow. 16,99 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 793 000 zł900 m² 3 103,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Hala- magazyn - hurtownia tuż przy Parku handlowym Korona. Do sprzedaży hala magazynowo-usługowa o pow. około 700 m2 zlokalizowana na działce o pow. 921 m2. Pełne uzbrojenie, prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

50,86 zł/m²110 m² 5 595 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ciche mieszkanie 3-pokojowe w nowszym budownictwie z 2003 na zamkniętym osiedlu na Krzykach - okolice ul. Klasztornej. Praktyczny rozkład - Wielkość mieszkania, to ok.54m2 w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65,25 m² 13 563,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie dla konesera na Sępolnie. Idealne dla rodziny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W otoczeniu dużo zieleni. Osiedle z lat 30-tych ubiegłego.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²122,99 m² 7 379 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł143 m² 11 188,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe 143 m w zabytkowej kamienicy | ul. Skłodowskiej | 5 pokoi | 2 balkony | potencjał premium Klucze w biurze Są nieruchomości, które się ogląda. i takie, które się czuje. To.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej. - 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3 pokojów z aneksem); - wysoki parter, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł69,28 m² 22 502,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność w sdp Nieruchomości! Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

932 733 zł46,66 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł57 m² 15 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pilna sprzedaż! nowa cena! Inwestycja pod airbnb lub kancelarię lub gabinet! 300metrów od płyty rynku. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienka Na sprzedaż przestronny 57.

Szczegóły ogłoszenia

916 428 zł62,68 m² 14 621 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,23 m² 14 751,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²333,20 m² 13 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala/produkcyjna o powierzchni 300 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, doświetlenie świetlikiem ,niewielkie zaplecze socjalno-biurowe, wysokość ok. 6 m, dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,97 m² 11 475,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Top lokalizacja | idealne pod inwestycję | blisko rynku wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,97 m , usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 27 m2 | Taras | Kwidzyńska Numer oferty w biurze: 6750/4186/omw budynek I osiedle - ul. Kwidzyńska | Wille Miejskie 2022 (2022) Piętro 0 z 2, winda, monitoring, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

629 777 zł53 m² 11 882,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Oferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie (41m2) na parterze z dużym ogródkiem (25m2). Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu Nowa Leśnica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 385 zł43,84 m² 15 884,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , (identyfikator mieszkania wr2 1/2/6/2a) położone na 2. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Nowodworskiej 91 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł76,76 m² 11 711,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 4-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,76.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W trakcie sprzedaży. We speak English & German. Offer below. Zobacz film: Przytulny azyl w mieście? Mieszkanie idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²300 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia: pomieszczenia pod produkcję- usługi od 300 m2 do 1000 m2, wysokość pomieszczeń 7 m, ogrzewanie miejskie energia elektryczna moc przyłączeniowa.