dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

999 000 zł70 m² 14 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Masz dość ofert, gdzie widok na zieleń oznacza jedną uschniętą tuję sąsiada? Przy ul. Jordanowskiej luksus polega na tym, że Lasek Oporowski dosłownie wchodzi Ci do salonu przez okno. To 65-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Wrocław

729 425 zł41 m² 17 922 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jeśli myślisz o zakupie mieszkania, to dobry moment, by je zobaczyć na żywo. Jestem dostępny wieczorami i w weekendy Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł75 m² 12 898,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy / inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia ul. Hugona Kołłątaja | kamienica po rewitalizacji 2025 W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsca parkingowe, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 090 000 zł82 m² 13 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

82,57 zł/m²45 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przy sky tower! nowe budownictwo! parter! Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej we Wrocławiu - w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sępolno,Wrocław

1 230 320 zł73 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży bezpośrednia, biurom nieruchomości serdecznie dziękuje, proszę nie dzwonić. Mieszkanie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

923 000 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 z balkonem, znajdujące się na 1-piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 71 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Muchobór Mały,Wrocław

900 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Polecam! Ostatni dostępny pokój w wyjątkowej cenie - tylko 1200 zł bez żadnych dodatkowych opłat! Dostępny od 1 maja Lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania: ul. Strzegomska - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

689 000 zł58 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Poświęckiej we Wrocławiu. Czytelny podział strefy dziennej i prywatnej. Lokal wynajmowany możliwa kontynuacja najmu lub zakup na własne potrzeby. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

6 400 zł73 m² 87,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 034 000 zł59 m² 17 561,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Długiej we Wrocławiu ostatnie piętro, światło, przestrzeń i spokój w sercu miasta Są mieszkania, które od pierwszej chwili wyróżniają się proporcjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

2 350 001 zł185 m² 12 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 kameralna uliczka tylko ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

864 950 zł77 m² 11 231,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

630 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52m kw. składające się z 2 pokoi z balkonem i piwnic,. usytuowane na 1/3 piętrze w okolicy ul. Hubskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

558 309 zł36 m² 15 687,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 teraz niższa cena! cena przed promocją 587 694 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż wrocław świniary Tylko u nas. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1300m2 z przeznaczeniem (zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

1 169 000 zł105 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuje 4 pokojowe, 2 poziomowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,1 m (po podłodze ponad 100 metrów) z prywatnym miejscem postojowym (możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** przestronne 2 pokojowe mieszkanie W pięknej kamienicy *** Klucze w biurze, zapraszamy na prezentacje 7 dni w tygodniu. - wysokie sufity, oryginalne sztukaterie - dużo miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

3 150 zł47 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu (dzielnica Psie Pole). Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oddzielna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Osiedle DI trevi, ul. Gazowa Dostępne od 1 czerwca atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,88 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

938 990 zł77 m² 12 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiślańska

Kozanów,Wrocław

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne 4 pokoje z klimatyzacją we Wrocławiu 74 m | 3. piętro | Wyposażenie w cenie! Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74 m , idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

12 300 zł120 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia budynek o powierzchni 120 m2 + 60 m2 domek gospodarczy na Krzykach. Dodatkowe informacje: - przed obiektem znajduje się plac do zagospodarowania - wielkość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

760 000 zł32 m² 23 391,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż. Apartament w centrum Wrocławia, w prestiżowym kompleksie ovo, to propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia i wygodę codziennego funkcjonowania. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 500 zł97 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 4-pokojowego na wynajem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

679 000 zł47 m² 14 443,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01m2. Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

559 000 zł55 m² 10 119,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To bardzo konkretna i atrakcyjna oferta inwestycyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę lokalizację przy ul. Ślicznej. Cena 559 000 zł za 55 m (czyli ok. 10 160 zł/m ) w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

629 000 zł78 m² 8 064,10 zł/m²

 

Piętro:11/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m , położone przy ul. Bezpiecznej 12 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

75 zł/m²114 m² 8 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w bliskiej odległości Dworca Głównego! Lokal zlokalizowany na Przedmieściu Świdnickim, na podwyższonym parterze, posiada przestronne witryny, wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Salezjańska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie ok. 40 m po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia! Świetna lokalizacja | Winda | Blisko Legnickiej, magnolia Park i terenów zielonych Na sprzedaż komfortowe, jasne.