dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 525 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 525 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

2 250 000 zł338 m² 6 656,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł70 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 4 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

76,32 zł/m²190 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal biurowy do wynajęcia - artefakt, ul. Wielka, wrocław Do wynajęcia gotowy, w pełni wykończony lokal biurowy zlokalizowany w prestiżowym budynku artefakt przy ul. Wielkiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

4 990 zł80 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy nowe, dotychczas niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 80 m, zlokalizowane przy ul. Bocianiej we Wrocławiu, na terenie nowego, kameralnego osiedla o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

590 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia komfortowy, jasny pokój przy ul. Ołbińskiej 2a na Nadodrzu we Wrocławiu. Nieruchomość: pokój o powierzchni 7,5 m . Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Grabiszynek,Wrocław

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż na Grabiszynku , tuż przy muzeum zajezdnia Grabiszyn. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 822,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 36,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł59 m² 14 137 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd od aow i lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Szczepin,Wrocław

430 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na Szczepinie w spokojnej, cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

544 999 zł48 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Toplokalizacja Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem o łącznej powierzchni 350 m kw. Magazyn wysoki- ok. 7 m 250 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, duża brama, ogrzewanie (nagrzewnice wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok Pierwszy najem | ogród+taras | 2xgaraż | Stabłowice | Łomnicka Nowy apartament 40 m z dużym ogródkiem i tarasem pierwszy najem. Mieszkanie znajduje się w niskim, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodnickiego

Śródmieście,Wrocław

920 000 zł110 m² 8 389,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Szanowni Państwo Przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania 3-poziomowego przy ulicy Młodnickiego /jaracza, na wrocławskim Ołbinie. Unikatowe mieszkanie w prestiżowej części Wrocławia. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo przyjaznym sąsiedztwie - w pobliżu liczne tereny zielone (m.in. Park Kleciński), ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i garderobą. Klimatyzacja, pierwszy najem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

1 599 000 zł120 m² 13 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór Mały Ten przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

1 100 000 zł68 m² 16 093,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, pięknie wykończone mieszkanie z dwoma tarasami na Wrocławskim Oporowie Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 049 999 zł83 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z tarasem 30 m , ogrodem i garażem podziemnym Bez pcc i prowizji gotowe mieszkanie z tarasem i ogrodem Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł46 m² 12 554,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

76 zł/m²100 m² 7 594 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bez prowizji biura Oferuję do wynajęcia wykończony lokal usługowy, znajdujący się na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Doskonała lokalizacja, na ogromnym osiedlu (ok 1500 mieszkań). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

1 980 000 zł175 m² 11 296,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu o powierzchni 175,27 m , zlokalizowanego w dzielnicy Muchobór we Wrocławiu. Dlaczego ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Skontaktuj się ze mną - pracuję także wieczorami i w weekendy. 0% prowizji i 0% podatku pcc - kupując od dewelopera, płacisz po prostu mniej. Inwestycja ta jest położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarnołtowska

Jerzmanowo,Wrocław

538 500 zł1 077 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni prawie 11 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

579 999 zł32 m² 17 967,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 32,28 m położone jest na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ulicy Długiej. To kawalerka, która dzięki korzystnemu układowi okien daje realną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w zielonej i prestiżowej dzielnicy Klecina we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. W pobliżu znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

629 000 zł54 m² 11 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, w którym słońce nie pyta o zgodę (i zmieści 6 kucharek!) Szukasz lokum, w którym rachunki za prąd są niskie, bo słońce odwala większość roboty? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Pawłowice,Wrocław

1 149 000 zł140 m² 8 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2 z garażem oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się z 6 pokoi, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Gaj,Wrocław

799 900 zł66 m² 12 119,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone we Wrocławiu na osiedlu Gaj, przy ul. Orłowicza 20. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł44 m² 15 592,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 339 472 zł117 m² 20 031,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny o każdej porze - zarówno wieczorami jak i w weekendy **oszczędzasz od samego początku - kup bezpośrednio od dewelopera *0% podatku pcc *0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowy.