dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

529 866 zł31 m² 17 327,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,58 m , usytuowanego na drugim piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Psie Pole,Wrocław

1 639 999 zł365 m² 4 493,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 1991 roku o powierzchni użytkowej 327 m2 (ok. 360 m2 całkowitej), położony na zadbanej, zielonej działce 1004 m2 w spokojnej części Wrocławia - Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! rozkładowe! możliwość domeblowania! parking za szlabanem pod blokiem! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Białowieskiej Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 851,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m z loggią 2,37 m . Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł79 m² 17 024,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Designerski Apartament Luksus, przestrzeń i Trzy Strony Świata Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która wyznacza nowe standardy komfortu na wrocławskim Szczepinie. Ten 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

639 000 zł31 m² 20 875,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, designerskie studio z balkonem idealne na start lub pod inwestycję | Stare Miasto / Szczepin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 30,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strzegomska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 450 000 zł78 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament 78 m z tarasem | Strzegomska 3b/3c | Widok na miasto | 2 łazienki | Inwestycyjnie lub na własne potrzeby. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

623 355 zł26 m² 23 792,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wznieś się ponad codzienność i zamieszkaj tam, gdzie bije serce miasta. Ten ekskluzywny Sky Loft na ostatnim piętrze to nie tylko adres - to manifest Twojego sukcesu i brama do świata luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 900 zł80 m² 11 319,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

639 000 zł51 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż | 2 pokoje | 50,9 m | balkon | ul. Mosiężna | Wrocław Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł36 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Borek,Wrocław

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie na Wrocławskich Krzykach z balkonem i piwnicą- osiedle Borek ul. Jastrzębia 9 Blisko Parku, świetna lokalizacja! Koniecznie zobacz wirtualny spacer i video.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

745 000 zł55 m² 13 447,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja do dnia 24.03 SŁONECZNE MIESZKANIE NA RODZINNYM OSIEDLU Dwustronne | Komfortowe | Jasne | Słoneczne | Duży balkon | Taras Wojszyce to jedna z bardziej zielonych i kameralnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 800 zł40 m² 69,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam bardzo dobrze urządzone i funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie. Położone na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

430 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne 2 pokoje | 45 m | odrestaurowana kamienica | ul. Pereca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

637 000 zł53 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Nowe mieszkanie od dewelopera | 0% prowizji od kupującego | 0% pcc Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53.2m2 z tarasem 25.6m2, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Krzyki,Wrocław

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - ul. Sanocka Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 6. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Posiadam kilka mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Wykładowa

Psie Pole,Wrocław

750 zł16 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:400 zł

Wynajmę pokój dwuosobowy, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - Wojnów, Tel:   . Cena wynajmu to 750zł od osoby bez dodatkowych opłat - kaucja 400zł/os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyk,Wrocław

1 800 000 zł56 m² 31 914,90 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

547 885 zł37 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealna lokalizacja - Stare Miasto. Inwestycja powstaje w jednym z najlepszych punktów Wrocławia Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,55 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Klecina,Wrocław

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem od zaraz przestronny lokal użytkowy o powierzchni 70m2m , położony w budynku wolnostojącym/biurowym przy ul. Kobierzyckiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

610 000 zł54 m² 11 275,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

880 000 zł105 m² 8 390,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, nadodrze - kamienica w świetnie skomunikowanym punkcie, blisko Rynku i uczelni. Przestrzeń: imponujące 104,88 m powierzchni, które dzięki wysokości 3,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 177 368 zł89 m² 13 243,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

94,44 zł/m²90 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal usługowy o wysokim standardzie wykończenia. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku w centralnej części miasta. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 115 m . Centrum Wrocławia .Winda do lokalu Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 115 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, kilka minut spacerem od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 799 zł34 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

609 129 zł39 m² 15 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w sercu zielonego i świetnie skomunikowanego Grabiszyna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne studio W świetnej lokalizacji! tylko umowa najmu okazjonalnego! Przedmiotowa oferta to jednopokojowe mieszkanie w sercu Krzyków. Lokalizacja idealna pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

749 000 zł65 m² 11 578,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem oferty jest w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 64,7 m , położone na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą z 1993 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne, ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w hali garażowej i komórka lokatorską, zlokalizowane na ul. Tęczowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 999 zł65 m² 10 714,80 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

724 600 zł37 m² 19 727,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poświętne,Wrocław

2 700 zł37 m² 72,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W spokojnej okolicy - poświętne Przestronne | Oddzielna sypialnia | balkon | Bliskość natury | miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie brak prowizji dla najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

1 251 073 zł125 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom, który łączy przestrzeń i wygodę Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125,22 m , z prywatnym ogrodem 56,15 m i garażem - idealny dla.