dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| dostępne od zaraz! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w inwestycji Belveder Park, przy ul. Przyjaźni. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Popowice,Wrocław

649 000 zł70 m² 9 324,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o łącznej pow. 69,6 m w świetnej lokalizacji - ul. Małopanewska, tuż obok Kauflanda i ch Magnolii. Opis: - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

48,32 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem idelany lokal pod działalność biurową. Atuty lokalizacji: - ul. Legnicka - główna arteria miasta - dużo miejsc parkingowych, ewentualnie można stanąć na parkingu kauflandu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

849 000 zł64 m² 13 263,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj Swój Nowy Rozdział: przestronne Mieszkanie dla Twojej Rodziny na Wrocławskich Sołtysowicach! Szukasz idealnego miejsca, gdzie Twoja rodzina znajdzie przestrzeń do życia, rozwoju i wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Rakowiec,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,95 m.kw. z balkonem, w nowym budynku z windą przy ul. Prądzyńskiego, mieszkanie jednostronne, słoneczne o funkcjonalnym układzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

588 820 zł54 m² 10 904,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

przy zakupie mieszkania Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

760 000 zł64 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szukasz jasnego, ustawnego mieszkania w kameralnej zabudowie, z dala od zgiełku i z widokiem na zieleń? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Atuty: mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 450 zł73 m² 102,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - nowe| Balkon | Klimatyzacja Do wynajęcia komfortowy, nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Idealny dla osób ceniących wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem - idealna dla singla, pary lub studenta! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

530 000 zł44 m² 12 130,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Śródmieścia - przy ul. Żeromskiego 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

829 000 zł61 m² 13 521,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja cena przed promocją 898 999,80 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

899 000 zł50 m² 18 052,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży mieszkania przeznaczona jest wyłącznie dla osób prywatnych. Dziękuję biurom nieruchomości oraz pośrednikom za zrozumienie I proszę O niekontaktowanie się. Biskupin /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Śródmieście,Wrocław

2 620 zł63 m² 41,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - ul. Sępa Szarzyńskiego 52, wrocław dwa balkony osobne pokoje niezależna kuchnia Dostępne od zaraz mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plac Grunwaldzki,Wrocław

499 000 zł56 m² 8 866,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,28 m2, z potencjałem ul. Suchardy, plac Grunwaldzki, wrocław I speak English. If you have any questions, call me. Wybrane atuty: komfortowy układ dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

849 900 zł72 m² 11 870,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

439 000 zł35 m² 12 471,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2 pokoje z balkonem i panoramą miasta, kozanów, ul. Dokerska (w pełni umeblowane, balkon, winda, bezpłatne miejsca parkingowe) Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

530 499 zł44 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na ostatnim 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, ul. Długa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ulicy Długiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

858 108 zł51 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 51 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 858 107 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pierwszej Dywizji

Sępolno,Wrocław

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia Sępolnie. Mieszkanie obecnie wynajmowane, zakup wraz z przejęciem umów najmu. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Biskupin,Wrocław

518 000 zł35 m² 14 971,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,6 m (40.9m2 użytkowej) znajdujące się na parterze bloku, w spokojnej i zielonej okolicy Bartoszowice. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Roosevelta

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy Lokal znajduje się na parterze 5-piętrowej kamienicy przy ul.F. Roosevelta w wyrestaurowanej kamienicy Na całość 35 m2 składają się dwa pomieszczenie i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

695 000 zł68 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Bolesława Prusa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Bolesława Prusa, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Fabryczna,Wrocław

35 189 zł38 m² 926,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiot sprzedaży stanowi udział wynoszący 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym przy ul. Krynickiej 18/23 we Wrocławiu, dla którego Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farna

Psie Pole,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie bez pcc w nowej plombie! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej plomby z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: grabiszyn- ul. Rusznikarska (boczna Racławickiej) Metraż: 47 m2 ilość pokoi: 2 Piętro 2/3 ( winda) Dostępny: najem od zaraz, blok z 2017 r. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 380 240 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleska

Zakrzów,Wrocław

625 000 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest rozkładowe, jasne, ustawne mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Oleskiej. Mieszkanie ma 60 m . Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na cichym zakrzowskim osiedlu. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek,Wrocław

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m , położone przy ul. Ślężnej na osiedlu Centauris, tuż obok parku. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje z balkonem i komórką lokatorską I Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania I Centrum Wrocławia. ***** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 089,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Cena: 498 999,84 pln Metraż: 33,07 m Liczba pokoi: 2 Cena za m : 15 089,20 pln Termin oddania: III kwartał 2025 Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn,Wrocław

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 2. piętrze w bloku w zielonej i świetnie skomunikowanej okolicy Grabiszyn-Grabiszynek. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

825 000 zł60 m² 13 805,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkania dla osób ceniących komfort życia w otoczeniu terenów zielonych Klimatyzacja. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw.( w księdze 59,76 m.kw. wraz z komórkami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 180 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 220 000 zł77 m² 15 906,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, ciepłe i bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,7 m , położone na drugim piętrze budynku przy wybrzeżu Ludwika Pasteura 13 - tuż obok Parku Szczytnickiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

646 536 zł49 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu - Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,98m Cena promocyjna:.