dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł31 m² 16 003,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem przy ul. Mościckiego na Brochowie. Kamienica po remoncie, mieszkanie w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Dostępne od 01.02.2025! Do wynajęcia 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, ulokowane w bloku przy ul. Hubskiej. Mieszkanie komfortowe, funkcjonalne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5m2, zlokalizowane przy ulicy Popowickiej (wrocław Popowice). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary, dla rodziny. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 578,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe 47 m w odnowionej kamienicy przy Parku Tołpy | Możliwość 2 pokoi | Barlickiego 6 Ołbin Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, świetną energią, piękną kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 015 510 zł72 m² 14 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 , położone tuż przy wrocławskim rynku. Opis Przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

481 098 zł33 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji i bez podatku pcc * Mieszkanie gotowe, klucze dostępne do wydania. * gwarancja najniższej ceny. * zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

613 248 zł48 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas * pokrótce: mieszkanie w pełni urządzone/ 47,91mkw/ 2 pokoje/oddzielna kuchnia z oknem/jagodno/ idealne dla pary/ singla/ seniora/ na wynajem z dużym balkonem na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

3 200 000 zł173 m² 18 497,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 059 m²

Atrakcyjna Oferta Dom z Działką Usługową w Doskonałej Lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu z działką usługową, która stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje- osobna kuchnia z balkonem przy Pl. Grunwaldzkim ( Wrocławski Manhattan). W pobliżu wielu wrocławskich uczelni awf, politechnika, akademia Medycznej, uniwersytet Przyrodniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

786 950 zł50 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ok 42 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Klimasa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

2 799 zł51 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia stylowy 2-pokojowy apartament z designerskim remontem, blisko centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 10 min tramwajem do Rynku, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.02.2026! Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament z urządzonym tarasem. Mieszkanie rozkładowe, bardzo wygodne i komfortowe, ulokowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 247 700 zł83 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł49 m² 19 527,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w sercu dynamicznie rozwijającego się centrum Wrocławia, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

1 035 000 zł87 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5 pokoi, 87mkw po podłodze 100m znajduje się na 3/4 piętrze w budynku po termoizolacji. Mieszkanie z układem wschód-zachód zlokalizowane jest przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Roosevelta 9 we Wrocławiu. Lokalizacja nieopodal Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieruchomość szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł31 m² 14 211,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1879

Na sprzedaż lokal o statusie lokalu niemieszkalnego, z przeznaczeniem na m.in. działalność biurową po remoncie w 2013r., w zabytkowej kamienicy pod Białym Niedźwiedziem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

333 500 zł25 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

English below Mamy przyjemność przedstawić Państwu ustawną i jasną kawalerkę położoną w samym sercu miasta przy ul. Legnickiej 22. Lokal Mieszkanie ma pow. 24,7 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Bąka

Marszowice,Wrocław

6 500 000 zł6 491 m² 1 001,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z mikroklimatem W sąsiedztwie las I jezioro Wyjątkowa lokalizacja | Mikroklimat uzdrowiskowy | Cisza i spokój | Obowiązujący mpzp ***** lokalizacja: * Najbardziej zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

529 900 zł41 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem | gaj okolice ul. Orzechowej | rozkład | piwnica Funkcjonalne, słoneczne i w świetnej lokalizacji - gdzie nie potrzebujesz auta by załatwić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

801 900 zł81 m² 9 919,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Karłowice,Wrocław

799 000 zł79 m² 10 113,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79m2 w skład którego wchodzą: -3 pokoje , - kuchnia , - łazienka , - przedpokój, - duży balkon, - duża piwnica ,ok. 20m2 - ogród ok.200m2, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 790,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

2009 rok | Po remoncie | Umebluj i zamieszkaj w zielonej okolicy na osiedlu Gaj - cenionym za dobrą infrastrukturę i dostęp do zieleni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 097 660 zł77 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, jednej z najlepszych obecnie we Wrocławiu w unikalnym harmonogramie płatności 20%/80% Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Borek,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/ Borek/ okolice ulicy Kruczej/ Jemiołowa Ilość pokoi: 3 Metraż: 55m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 4 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

809 000 zł69 m² 11 663,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje bezpłatną tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Umowa Przedwstępna. Nowa cena: 499 000 zł 2 pokoje z potencjałem | ul. Gajowa | Krzyki Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Modelskiego

Marszowice,Wrocław

3 000 000 zł2 913 m² 1 029,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa W centrum osiedla Teren Inwestycyjny z pełnym uzbrojeniem i obowiązującym mpzp pod usługi | Idealne miejsce pod Twój nowy biznes ***** przeznaczenie: duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cholewkarska

Widawa,Wrocław

1 892 000 zł17 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 17.200 m2, o różnorodnym przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bujwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

5 950 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: **wolne od zaraz** Polecam do wynajęcia mieszkanie z balkonem znajdujące się tuż przy Pl.Grunwaldzkim. Nieruchomość o powierzchni 125 m2 w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie z balkonem w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu sklepy oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

5 600 zł64 m² 88,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

4 200 zł112 m² 37,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 111,50 mkw, usytuowane na 3 piętrze budynku na Wrocławskim Jagodnie przy ul. Vivaldiego. Osiedle Cztery pory Roku. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 60m. Lokal położony jest na trzecim piętrze w bloku po remoncie elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Kupię

Rodzaj budynku