dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

3 150 zł52 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Czartoryskiego. Lokal znajduje się w budynku z 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,44 m² 16 521,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prestiżowy adres - 10 min spacerem od Rynku! Szukasz nowoczesnego mieszkania w sercu Wrocławia, które łączy wielkomiejski styl z ciszą i spokojem? To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł204,07 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Twój nowy azyl w Złotnikach - wyjątkowy, 3-poziomowy dom z ogrodem (580 m ) Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni i spokoju. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 000 zł426,25 m² 5 395,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferta dotyczy działki zabudowanej budynkiem o podwójnej funkcji: warsztat samochodowy z lakiernią ok. 216 mkw pomieszczenia socjalne / pokoje na wynajem ok. 210 mkw Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł39,86 m² 16 307,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament z balkonem | 10. piętro | Garaż | Strefa spa Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł54 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 54 m , usytuowane na 2. piętrze w czteropiętrowym kameralnym apartamentowcu przy ulicy pomorska/księcia Witolda. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48 m² 14 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem Cenisz przytulne wnętrza i znakomitą lokalizację-wszędzie blisko - to miejsce jest dla Ciebie! Dodatkowo z widokiem na tereny zielone - działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł120 m² 11 241,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie, ul. Kołłątaja 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu Wrocławia, przy ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł74,89 m² 11 349,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,89 m , położone w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Obecnie 2 pokoje i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 088 zł48,50 m² 15 775,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,6 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Gajowice-Grabiszyn, ul. Gajowicka, mieszkanie 4 pokojowe pow. 75 m2 z komórką lokatorską. Cena: najmu 3300 zł (możliwa negocjacja) + opłaty 1100 zł w tym tytułem zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł66,44 m² 17 760,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż jasne mieszkanie 66,44m2 + 22,66m2 dodatkowego pomieszczenia z oddzielnym wejściem ( idealne na gabinet/pracownie/biuro) Łączna wielkość całej nieruchomości 89,1m2 + piwnica 7.95m2+.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,51 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   W pełni umeblowane / blisko centrum / od zaraz Do wynajęcia przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,51.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł380 m² 6 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż: przestronny dom 229 m z osobnym mieszkaniem Wrocław, wojszyce. Lokalizacja Prestiżowe, ciche Wojszyce bardzo blisko centrum Wrocławia, z szybkim dojazdem komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51,33 m² 15 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,90 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - komfort, styl i prestiż Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wykończonego apartamentu klasy premium, stworzonego z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena: 632 500 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: parter/2 Lokalizacja: okolice ul. Grota Roweckiego, wojszyce Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 196 zł87,40 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,40 m2(identyfikator mieszkania A7/4) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,10 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką i wc, o powierzchni 77.1m2, na 3 piętrze (bez windy) kamienicy z około 1940.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 zł33 m² 67,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe, przy ul. Pięknej. Dostępne od zaraz! Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²318 m² 20 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, fabryczna, nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Fabryczna, w niskiej i kameralnej zabudowie, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 3. piętrze, idealne dla osób ceniących przestrzeń, wygodę oraz dobrą lokalizację.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

75,82 zł/m²105,50 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 105,5m znajdujący się w biurowcu przy ulicy Jerzego Kukuczki. Lokal dostępny od zaraz! układ pomieszczeń: - poczekalnia/korytarz; - sala.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55,26 m² 15 019,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 55.26m2, z loggią 12.58m2, komórką lokatorską (2,56m2), na 4/9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł64 m² 11 640,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie szukaj już! To oferta dla Ciebie! Dostępna dla Każdego! Do sympatycznej negocjacji! Aktualnie lokal wolny, niezamieszkały, do odbioru klucze niezwłocznie po zapłacie! W lokalu bardzo cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł94,61 m² 14 343,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 91,66 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73 m² 14 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Piękne, kameralnie położone 4-pokojowe mieszkanie | poddasze | nowa inwestycja 2025 | Stabłowice | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 121 300 zł117,85 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Szlachetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 129 zł38,31 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w sercu zielonego i świetnie skomunikowanego Grabiszyna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,33 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 48,33 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). Cena najmu mieszkania z miejscem postojowym (2 stanowiska) wynosi 3000 zł/mieś. + opłaty. Komfortowe funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 897 111 zł265,79 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 265,79 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Pokój - Pom. gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł58 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Inwestycyjne mieszkanie w sercu Wrocławia, które zapewni Ci stabilny dochód i komfort życia. To wyremontowane, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij