dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

529 000 zł47,55 m² 11 125,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

ZA pośrednictwo! Sprzedajemy Niebo z widokiem na Raj we Wrocławiu na ul. Reja, prawie przy placu Grunwaldzkim (rondo Regana największy węzeł komunikacji miejskiej Wrocławia). Mimo że na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł961 m² 519,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana o metrażu 961m 2 położona w północno-zachodniej części Wrocławia (około 11 km od centrum). Na działce posadowiony jest kontener telekomunikacyjny nie będący.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Ucieknij od zgiełku miasta, nie opuszczając jego serca. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego odosobnienia, czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł123,80 m² 12 520,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 123,8 m, położony przy ulicy Wałbrzyskiej we Wrocławiu. Lokal dwustronny, doskonale doświetlony dzięki dużym witrynom, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 325 835 zł98,21 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na Grabiszynku z dużymi witrynami widocznymi z ulicy. Bez prowizji od Kupującego. Lokal bardzo ustawny, do własnej adaptacji Lokal: biurowy, usługowy handlowo-usługowy Okna na całą.

Szczegóły ogłoszenia

2 176 793 zł141 m² 15 438,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w najlepszej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej idealny pod gastronomię, handel i usługi! Szukasz miejsca, które zapewni Ci ogromny ruch pieszy, prestiż i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 360 zł42 m² 13 794,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53,80 m² 13 382,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Po remoncie! | Zielono za oknem | Komfortowy układ z balkonem z widokiem na Park Popowicki Układ pomieszczeń: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Do wynajęcia pokoje dla pracowników firm studentów 3 pokoje kuchnia, łazienka, osobna toaleta ,ogrzewanie centralne we Wrocławiu ul. Drukarska bardzo dobra lokalizacja Akademia Ekonomiczna 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Czynsz najmu : 2200 zł/mc. Czynsz administracyjny: 300 zł/mc Umowa najmu okazjonalnego na min. 12 miesięcy. Kaucja zwrotna w wysokości dwukrotności czynszu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,32 m² 18 754,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon nad zielenią historia dwóch pokoi Są mieszkania, które po prostu są. A są też takie, w których nawet dwa pokoje zdają się mieć charakter i własne opowieści. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 989 zł48 m² 12 645,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 799 zł27,08 m² 19 158 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne miejsce dla osób ceniących życie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany tak, by zapewnić pełną prywatność i komfort każdy segment funkcjonuje jak niezależna przestrzeń. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, ul. Vivaldiego Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze w nowym budownictwie przy ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł22 m² 21 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwupak nowoczesnych kawalerek zlokalizowanych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł53 m² 13 830,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wombat Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe/ rozkładowe - przy ul. Zdrowej / Tęczowej - Wrocław, stare Miasto. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł118 m² 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: julia Andrulewicz sdp Nieruchomości tel.   licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 218 zł89,18 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż narożne, unikalne mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Drabika 66 (krzyki - Jagodno) o powierzchni 89,18 m2, do którego przynależy wielki, wykończony antypoślizgowymi płytkami taras.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,80 m² 14 185,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapomnij o nudnych kwadratach i ciemnych kątach! Przedstawiam 52,8 m czystej formy, gdzie architektura gra główną rolę, a światło jest najważniejszym lokatorem. Dlaczego to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wierzchowicka

Polanowice-Poświętne-Ligota,Wrocław

12 900 zł1 300 m² 9,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na wynajem o powierzchni 1300 m , położoną przy ul. Wierzchowickiej w sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej, naprzeciwko Centrum Handlowego Marino we Wrocławiu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 238 zł88,80 m² 6 827 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł33,45 m² 13 153,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33,45m2 w nowoczesnym budynku z 2025 roku idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Budynek jest dwupiętrowy, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 505 zł55,95 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 55,95 m2 + taras o powierzchni 9,86 mkw + balkon o powierzchni 2,61 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,26 m² 21 347 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże przestronne i 2 stronne mieszkanie (wysokie budownictwo) w centrum Wrocławia. Duże plastikowe okna - wyciszające. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamontowany jest wideo-domofon. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Ta wyjątkowa nieruchomość jest dostępna bezpośrednio od dewelopera, co gwarantuje korzystne warunki zakupu. Nabycie odbywa się bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone przy ul. Zachodniej, na rogu Litomskiej. Szczepin to część miasta, która dobrze sprawdza się na co dzień. Blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł49,40 m² 14 008,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z umową najmu do lutego 2027 roku. Mieszkanie wykonane w nowoczesnym stylu, w najmodniejszej panelowej jodełce i modnymi drzwiami. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł62 m² 11 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Klimatyczny dom wolnostojący, sąsiadujący z parkiem, zlokalizowany na spokojnym, cichym i bardzo bezpiecznym zielonym wrocławskim osiedlu Bieńkowice. Urządzony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne (niski czynsz 444 zł. ), 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części południowego Wrocławia w dzielnicy Wrocław, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

49,81 zł/m²154,58 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Opiekun oferty svitlana luts tel.   Serdecznie polecam do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 154,58 m, usytuowany na IV piętrze budynku z windą, w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł33,66 m² 16 013,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Cię do przytulnego i bardzo wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Nyskiej, które spełni Twoje oczekiwania pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

598 999 zł53 m² 11 301,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania Podwale, stare Miasto ,wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej części miasta - na wrocławskich Osobowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137,24 m² 27 470,13 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł68 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W pobliżu znajdują się Ogród Botaniczny i Park Tołpy, urząd Pocztowy, ostrów Tumski, plac Grunwaldzki. Generalnie jest to świetna lokalizacja skąd wszędzie jest naprawdę blisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 440 zł69,74 m² 11 807,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij