dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

1 520 000 zł94 m² 16 259 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Farna

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku wewnątrz, którego znajduje się wspólne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł93 m² 11 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m2. Mieszkanie dwupoziomowe: i poziom: - salon ze schodami do sypialni na drugim poziomie, - pokój 1, - pokój 2, - kuchnia, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojnów,Wrocław

619 000 zł52 m² 12 019,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już jesień 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę już dziś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

555 000 zł47 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Interesuje Cię zakup tego mieszkania? Zadzwoń i umów się na prezentację. Cena: 555 000zł Interesuje Cię zakup tego mieszkania? zapraszam na bezpłatną prezentację Przy zakupie otrzymasz wsparcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

649 100 zł53 m² 12 224,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Bardzo ładne zadbane trzypokojowe mieszkanie blisko do Centrum i na Uniwersytet Ekonomiczny - na pieszo 10 min. Licencja nr 28861 kontakt:Idealna propozycja dla siebie jak i dobra inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anyżowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

805 000 zł66 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*Przedmiot sprzedaży nieruchomość wraz z pomieszczeniami przynależnymi (komórką lokatorską) o powierzchni 66,19 m - dane bezpośrednio z kw. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 359,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej, centralnej części Wrocławia, przy ul. Prostej. Zapewnia komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ciche, jasne 2 pokojowe mieszkanie 36,5 m , Popowice, wrocław, dostępne od zaraz. Pełna własność z czystą kw, bez obciążeń hipotecznych. Nieruchomość Układ pomieszczeń: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Działkowa

Borek,Wrocław

3 750 zł58 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Nr Licencji pfrn 28425 Tel: *for english scroll down* Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia na kameralnym osiedlu tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław / Przedmieście Oławskie / ul. Haukego-Bosaka Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 450 000 zł129 m² 11 228,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - do samodzielnej aranżacji. Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia użytkowa (bez garażu): 129,14 m Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łączności

Borek,Wrocław

679 000 zł62 m² 10 928,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

62 M, 3 pokoje , oddzielna kuchnia , borek Wolne od zaraz! Do sprzedaży w pełni rozkładowe ,3-pokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze 10-piętrowego budynku w ok. ul. Pretficza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł64 m² 12 937 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dekarska

Widawa,Wrocław

799 000 zł982 m² 813,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 982 m , położona przy ul. Dekarskiej we Wrocławiu (obręb Widawa, działka nr 37/5). Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

648 190 zł78 m² 8 310,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal handlowo - usługowy, 51 m2, witryna Opiekun oferty: tel. *** wolne od 1.06 *** Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 50,45 m2 w centrum osiedla przy ulicy Jaracza Działający lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Fabryczna,Wrocław

1 390 zł15 m² 92,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kameralna kawalerka w świetnej lokalizacji na Starym Mieście, tuż obok Rynku przy ulicy Robotniczej 32 Nieruchomość: powierzchnia 15 m2 Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

970 000 zł63 m² 15 470 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 tel. 2-pokojowy apartament o powierzchni 62,70 m2 z tarasem, komórką lokatorską oraz garażem , na 4 piętrze w 6-piętrowowej Rezydencji Tumskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu, od podstaw, bez kompromisów? To idealna propozycja! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Piastów

Oporów,Wrocław

4 000 zł76 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.11.2025*** Oferta wyłącznie w SDP NIERUCHOMOŚCI Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

80 zł/m²162 m² 12 955 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojego przedsiębiorstwa? Chciałbyś otworzyć lub przenieść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

377 448 zł23 m² 16 686,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Huby,Wrocław

649 999 zł65 m² 10 016,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Mieszkanie trzypokojowe w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Układ pomieszczeń: - pokój 17 m2 - Pokój 15,2 m2 - Pokój 8 m2 - Kuchnia 6 m2 - Przedpokój 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

80 zł/m²180 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo przytulne, ciche, w pełni umeblowane 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2 z tarasem i ogródkiem na parterze 4-piętrowego budynku z 2013 r. na Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Maślice,Wrocław

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

5 000 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: nr licencji pfrn 30960 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54m2 w fenomenalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

440 000 zł25 m² 17 425,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 25,25 m2, zlokalizowana w nowoczesnym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

765 000 zł49 m² 15 724,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - gotowe do zamieszkania! Bez prowizji! Dostępne mieszkania od zaraz - różne metraże i funkcjonalne układy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

839 000 zł74 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Nr licencji pfrn 22988 Oferta wyłącznie w sdp! Dwa lokale na jednej księdze wieczystej z dwoma niezależnymi wejściami! Polecam na sprzedaż bezczynszowy dwupak, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu, w okolicach ul. Wygodnej, kamienica bez windy. Mieszkanie o powierzchni 73 m znajduje się na 3. piętrze, od strony południowej dzięki temu jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

795 000 zł48 m² 16 528,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji | 2 pokoje | Gotowe do zamieszkania | Kępa Mieszczańska Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m z loggią. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tkacka

Fabryczna,Wrocław

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena najmu: 1950 zł/miesiąc Opłaty: 650 zł (opłata na media) Razem: 2600 zł/miesiąc Piętro: 3 Opis mieszkania: do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie stylizowane na loft z odsłoniętą cegłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 019 000 zł81 m² 12 614,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Miejsce postojowe gratis! Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

372 000 zł40 m² 9 290,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

508 999 zł33 m² 15 466,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.