dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowa kawalerka 33,91 m - Przedmieście Oławskie, 10 min od Dworca Głównego - Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 33,91 m , usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Księże Małe,Wrocław

584 900 zł48 m² 12 109,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Nieruchomość zarezerwowana Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chorzowskiej na Księżu Małym. Mieszkanie znajduje się na znanym modernistycznym osiedlu z 1928r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

1 300 zł6 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Oferta bezpośrednio od właściciela = bez prowizji za pośrednictwo. Oferta skierowana wyłacznie do osób niepalących, dbających i szanujacych cudzą własność. Mieszkanie po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

718 768 zł49 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,73m położone na 2. piętrze na popularnym osiedlu Planty Racławickie prestiżowej inwestycji Archicomu, sprzedanej w całości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Z potencjałem! Lokal o powierzchni użytkowej 75,39 m2, znajduje się na parterze kamienicy przy ruchliwej ulicy zapewniającej ciągły ruch pieszych, przez co lokal nadaje się na wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

2 150 zł24 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przytulna, która zachwyca świeżością, jasnością i dbałością o szczegóły. Bardzo dobra lokalizacja oraz komunikacja. Cicho; kilka minut pieszo od Sky Tower. 200m do Biedronki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

85 zł/m²106 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal z witryną na wyjątkowym, prężnie rozwijającym się osiedlu przy rzece. Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Do wynajęcia piękny lokal na dużym, prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Gajowice,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, ul. Szczęśliwa, blisko skytower Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze kamienicy (bez windy) w centrum Wrocławia, przy ul. Szczęśliwej w dzielnicy Gajowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

14 000 zł132 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. [English version below] Polecam do wynajmu luksusowe mieszkanie w top lokalizacji z widokiem na rzekę oraz panoramę Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

80 zł/m²183 m² 14 655 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojego przedsiębiorstwa? Chciałbyś otworzyć lub przenieść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu "złota Podkowa" przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

582 000 zł44 m² 13 078,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Za blokiem jest plac zabaw, w niedalekiej odległości szkoła, przedszkola. Pod blokiem jest przystanek tramwajowy, sklepy. Rynek w odległości 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 49,40 m w pełnym rozkładzie z balkonem, piętro: 6 z 10 (winda), blok z 1980 roku, po termomodernizacji wrocław - ul. Powstańców śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Księcia Witolda. Z każdego pokoju niesamowity widok. Opiekun oferty Nr licencji pfrn 28424 Polecam! Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

679 900 zł50 m² 13 598 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

349 000 zł22 m² 15 664,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22 m , położona na 1. piętrze w budynku zrewitalizowanym w 2015 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Tarnogaj,Wrocław

80 zł/m²205 m² 16 400 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: przedstawiam Państwu opis lokalu handlowo-usługowego na parterze z witryną o powierzchni 205 m2. Ten przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | balkon | blisko centrum Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul. Pereca we Wrocławiu. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 579 000 zł106 m² 14 958 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal z witryną na wyjątkowym, prężnie rozwijającym się osiedlu przy rzece. Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Do sprzedania piękny lokal na dużym, prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Tarnogaj,Wrocław

14 €/m²108 m² 1 511 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: nowoczesne biuro doskonale zlokalizowane w sercu dynamicznego centrum biznesowego, stanowi idealne rozwiązanie dla firm pragnących stworzyć inspirujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:251 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej * Lokalizacja: wrocław, krzyki, osiedle Ołtaszyn * Powierzchnia użytkowa: 220,00 m Powierzchnia działki: 251 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 550 000 zł202 m² 22 524,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal na wrocławskim Rynku o powierzchni ok 202 m2. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę L. 6285 tel. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

1 106 000 zł77 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 100 000 zł96 m² 11 500,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Apartament z duszą 95 m w odrestaurowanej kamienicy z 1903 roku, krzyki ul. Skwierzyńska Wyjątkowe wnętrze, historyczna architektura i duży taras z widokiem na Sky Tower to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na trzecim piętrze w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Wrocławia - Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł65 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: najważniejsze Informacje: do wynajęcia wykończony w bardzo dobrym standardzie loftowy apartament zlokalizowany na Wrocławskim Przedmieściu Oławskim. Dwu pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem wyjątkowe mieszkanie przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu komfort i zieleń w centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

492 000 zł34 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

495 000 zł39 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m . Lokal znajduje się na 10. piętrze w bloku z dwoma windami. Mieszkanie jest czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

880 000 zł53 m² 16 497,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami 53,34 m + 71,74 m ogrodu | Parter | Zielona, cicha okolica Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

560 000 zł49 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Gotowe do zamieszkania słoneczne, rozkładowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu Gądów Mały na sprzedaż! Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. 0% prowizja od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

652 000 zł41 m² 15 902,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

1 251 073 zł125 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Na sprzedaż - Nowoczesny segment środkowy 125,22 m , Wrocław Maślice Zostały ostatnie domy - nie zwlekaj! Bez podatku pcc i bez prowizji! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł46 m² 12 892,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta inwestycyjna - mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego, wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,46 m , położone na 2. piętrze budynku z 1965 roku przy ul. Wyszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 089 000 zł71 m² 15 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami, wrocław, kępa Mieszczańska, ul. Romana Dmowskiego 19a Do sprzedania przestronne i w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie / do wprowadzenia / od zaraz / nowoczesny budynek Z windą / blisko do przystanku zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

7 400 zł140 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament, 140 m2 na Biskupinie Opiekun oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od października*** Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy apartament 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł46 m² 10 538,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieści się na 5/5 piętrze w budynku po termoizolacji. Blisko wrocławskiego Rynku i uczelni wrocławskich. Na powierzchni 46,4 m2 mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij