dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 517 ogłoszeń

539 000 zł33,66 m² 16 013,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Cię do przytulnego i bardzo wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Nyskiej, które spełni Twoje oczekiwania pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,09 m² 13 094,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem | 51 m | Centrum | Po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

598 999 zł53 m² 11 301,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania Podwale, stare Miasto ,wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej części miasta - na wrocławskich Osobowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137,24 m² 27 470,13 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł68 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W pobliżu znajdują się Ogród Botaniczny i Park Tołpy, urząd Pocztowy, ostrów Tumski, plac Grunwaldzki. Generalnie jest to świetna lokalizacja skąd wszędzie jest naprawdę blisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 440 zł69,74 m² 11 807,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia 67m2 Liczba pokoi -3 Piętro- 4/4 Czynsz -830, 00 zł - przy dwóch osobach Stan wykończenia - do zamieszkania Dostępne- od zaraz Informacje dodatkowe: -2 balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 240 zł57,04 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł1 564 m² 575,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa - 1564 m2, warunki zabudowy na zabudowę usługową/magazynową, elementy infrastruktury technicznej lokalizacja: działka komercyjna w bardzo dobrej lokalizacji przy zjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł61 m² 13 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 3 pokoje w centrum/ Możliwość wydzielenia kuchni Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki, nowy apartament wykończony w wysokim standardzie, położony w prestiżowej inwestycji Legnicka Residence przy ul. Braniborskiej 65. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,23 m² 11 416 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa na prezentacje mieszkania przy ul. Glinianej. Jest to w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w centrum. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł28 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 28 m , położone pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 160 zł9 401 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, obręb Pracze Odrzańskie, działka nr 15/1, am 17 obręb Pracze Odrzańskie - powierzchnia 9400 m2; z Warunkami Zabudowy. Wymiary - od ulicy 33 metry szerokości - 285 metry.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 992 zł72,41 m² 16 530,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak tel.   Przedstawiam dwupak inwestycyjny składający się z 2 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 72,41 m2, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek ściana południowa. Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 990 zł99,40 m² 20 120,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie Deweloperskim! Projekt, który stanowi swoistego rodzaju korespondencję pomiędzy stylem okresu modernistycznego, a współczesną estetyką trendów w europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 1-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla singla, studenta pobliskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł28,04 m² 24 607,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament typu studio z balkonem zlokalizowany w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomość wykończona i umeblowana, idealnie nadaje się do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł11,24 m² 4 359,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym Angel River, ul. Walońska Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym zlokalizowanym w prestiżowej inwestycji Angel River przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł480 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Informacja podstawowe: działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Na sprzedaż skrajny segment położony we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnym czworaku. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, szutrową odchodzącą od asfaltowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 799 zł60,95 m² 14 910,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Wokół budownicto wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł112,20 m² 10 160,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,2m2 przy ul. Partyzantów na osiedlu Biskupin.! 05.05.2026 ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY! Układ pomieszczeń : I POZIOM: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 518 683 zł140,63 m² 17 910 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 140,63 m , znajdujący się na 10. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowa Pabianicka. Inwestycja: nowoczesne osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 080 zł34,63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł80 m² 10 624,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które łączy elegancję klasycznej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 151 zł52,06 m² 12 373,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²77 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia od zaraz magazyn 77m2 - okolice Stabłowic Magazyn nieogrzewany, składa się z 1 dużego pomieszczenia dobrze doświetlonego. Wysokość pomieszczenia waha się od 4m do 5,8m.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 4 apartamenty inwestycyjne ul. Krawiecka, wrocław Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Krawieckiej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł137,96 m² 9 785,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Bez pcc bez prowizji Polecam 5-pokojowy dom z garażem w zabudowie szeregowej. To już ostatni wolny segment. Powierzchnia działki: 187 m2 atuty: podwyższony standard wykończenia: -panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 152 000 zł80,96 m² 14 229,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc. Nowe apartamenty w zabytkowej części starego Browaru Piast. Na sprzedaż apartament w nowo powstałej inwestycji na wrocławskim Śródmieściu. Idealna propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 610 zł47,45 m² 11 814,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 747 zł41,34 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie L1/10/97 - Legnicka Vita, wrocław Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,34 m , zlokalizowane na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji Legnicka Vita.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²164,04 m² 14 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy ul. Wyszyńskiego 56, inwestycja zrealizowana przez dewelopera Okre. Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego 56. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł44,70 m² 26 935,12 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu nowoczesny apartament o powierzchni 44,70 m , usytuowany na 21. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 946 zł28 m² 13 569,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.