dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

16 968 zł404 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 404 m kw. położony na parterze budynku. Proponowany lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń ok. 70-80 m kw, i mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Widawskiej 28 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , położony na 1. piętrze w kameralnym, jednopiętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł64 m² 13 890,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej we Wrocławiu - idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,19 m² 12 834,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla młodych ludzi, którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

700 000 zł48,96 m² 14 297,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe | Nova Stoczniova, zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł85,21 m² 11 911,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń jak dom, ale bez konieczności wyprowadzki poza miasto? Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82,35 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,65 m² 12 189,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, bez dodatkowych nakładów. Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem. Położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 620 zł66,44 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokal na parterze idealny pod działalność handlowo-usługową! Oddanie w 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł63,93 m² 10 714,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 110 zł37,61 m² 13 350,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym osiedlu przy ulicy Stabłowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 447 000 zł81,03 m² 17 857,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,03 m z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 250 m przy ulicy Ułańskiej we Wrocławiu To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 411 zł144,89 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,89 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,38 m² 74,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,38 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Do sprzedanie mieszkanie 6-pokojowe na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - sypialni - sypialni - sypialni - sypialni - sypialni - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw na Muchoborze Małym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 4-pokojowy apartament w centrum Wrocławia | Quorum | Bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu o powierzchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe, słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2 (z przynależną komórką łącznie 82,40 mkw) w budynku z 1996r. Mieszkanie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł181,37 m² 8 270,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku - 181 m we Wrocławiu Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 181 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 456 zł34,59 m² 13 890,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Duże ogrody Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 851 829 zł76,54 m² 24 194,27 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: tomasz Leiman   Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław - apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w sercu miasta. W skład wchodzą: -salon, -drugi pokój (może być jako sypialnia, biuro lub pokój dziecięcy), -oddzielna kuchnia, w pełni umeblowana, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W pięknej kamienicy wszystkie instalacje wymienione , łazienka I kuchnia po remoncie , balkon! księgą wieczysta , 2 prywatne piwnice ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,12 m² 15 081,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko się wyprzedać! Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 460 zł89,76 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Krzykach - wyjątkowa lokalizacja i nowoczesne technologie! Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji, brak podatku pcc! Jeśli szukasz domu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 950 zł66,48 m² 14 860,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe | 4 pokoje | Balkon | Wysoki standard | Garaż podziemny Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66,48 m , położone na 1. piętrze kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 035 zł58,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,95 m² 14 249,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, osiedle nadodrze/ołbin, tuż przy Parku i niedaleko Ostrowa Tumskiego ul. Ledóchowskiego. Standard: * 39m2, 2 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

939 900 zł36,15 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta w Bulwarze Staromiejskim. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy placu Jana Pawła, inwestycja stanowi kompleks nowych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Krótko : Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 49 m , przy ul. Jedności Narodowej 113a, idealny pod działalność handlową lub usługową. Położenie: ołbin to dynamicznie rozwijające.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Winda | Balkon | ul. Jedności Narodowej Numer oferty w biurze: 4055/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jedności Narodowej - Budynek 6-piętrowy wyposażony w windę. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł54,11 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | Balkon |narożne | Gotowe do zamieszkania | Kleczków, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł27,73 m² 22 719,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 180 zł45,37 m² 13 603,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73,10 m² 14 911,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 4 pokojowe luksusowe mieszkanie. Mieści się na Stabłowicach we Wrocławiu na poddaszu kameralnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20,98 m² 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowo/usługowe o pow. 20,98 mkw znajdujące się na parterze przy esploanadzie pl. Grunwaldzki 12-14. Lokal składa się z 2 pomieszczeń: - 16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

157,43 zł/m²266,79 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0% do wynajęcia lokal gastronomiczny - prestiżowa lokalizacja W sercu wrocławia Marzysz o restauracji, kawiarni lub barze w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł35 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka 35M2 Z antresolą 10M2 oraz garażem przy ul. Braterskiej. Krzyki/ Partynice. Piękne , słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone z dużym tarasem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 980 zł44,52 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

958 700 zł77 m² 12 450,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przy zakupie Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2019 roku na dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.