dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

596 158 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja do 15.07.2025 r. Oferta na wyłączność! klucze W biurze! do sprzedania mieszkanie O powierzchni 48,00 M - fabryczna - gajowice/ ul. Stalowa. Rok budowy: 1965 Do sprzedania 2-pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

875 000 zł58 m² 15 086,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa cena za mieszkanie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m, położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Di Trevi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

672 000 zł58 m² 11 586,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

354 255 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do generalnego remontu - Wrocław, ul. Brzeska we also speak english - feel free to contact us via phone / email / whatsapp / viber Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

549 000 zł60 m² 9 220,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Duże 2pok na karłowicach/czajkowskiego+balkon! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach przy ul. Czajkowskiego ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

500 zł6 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój nr. 2 w trzypokojowym mieszkaniu przy ul. Dubois 3 Nieruchomość: kamienica, 2 piętro, ogrzewanie miejskie Wyposażenie w wysokim standardzie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

545 000 zł49 m² 11 168 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 48,8 m > Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

2 800 zł44 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***najem na 6 miesięcy*** Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , zlokalizowane przy ul. Skrzydlatej we Wrocławiu, w spokojnej i kameralnej części Gądowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł87 m² 13 797,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkanie o powierzchni 89,6 m , położone w kameralnym budynku wielorodzinnym. Spokój i prywatność gwarantowane! Nie płacisz pcc ani prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

670 000 zł84 m² 8 011,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Karłowice, ul. Koszarowa, na sprzedaż 5 pokojowe, całkowicie rozkładowe mieszkanie w bloku z roku 1980, na IV piętrze, dobra inwestycja na wynajem. mieszkanie składa się z : 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

34,44 zł/m²46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni ok 46,46 m2 w centrum Wrocławia. Idealny pod działalność gospodarczą o różnym profilu działalności. Najemca nie płaci prowizji. Przedstawiam Państwu na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

769 000 zł66 m² 11 722,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, słoneczne i bardzo komfortowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Jagodnie, przy ul. Vivaldiego. Lokalizacja: jagodno to samowystarczalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

724 259 zł71 m² 10 145,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania z widokiem na zieleń. Mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o powierzchni 71,75m2, posiada balkon i loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

730 000 zł61 m² 11 959,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatem Wrocław, huby. Na sprzedaż eleganckie, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Wapiennej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

397 389 zł29 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

847 000 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam jasne, przestronne mieszkanie o pow. 77 m na 4. piętrze przy ul. Jaracza (ołbin / Śródmieście).3 niezależne pokoje, łazienka, osobno toaleta. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczepin,Wrocław

1 520 000 zł69 m² 22 003,50 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jedyne takie mieszkanie we Wrocławiu! Biały kruk wśród nieruchomości, dzięki lokalizacji w ścisłym centrum i widokowi z 16. piętra. Lokalizacja: ul. gen. W. Sikorskiego 3h (atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

650 000 zł38 m² 17 287,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Mieszkanie zostało wykończone z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

831 000 zł70 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doradca klienta: 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,85 m2 z ogrodem o powierzchni 89,40 m2 położone na cichym osiedlu Stabłowice. Otoczenie nieruchomości: 1,5 km do stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

629 000 zł51 m² 12 700,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przepiękne, wyremontowane, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o pow.: 51,1m2 położone na 1 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z windą przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Pierwszy najem po gruntownym remoncie! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz z balkonem, usytuowane na III piętrze w bloku przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i słoneczna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem na II piętrze kamienicy przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane. Znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica Wrocław, ul. Walońska 16, apartamentowiec Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Nieruchomość o powierzchni 41 m2 mieści się przy ul. Wielkiej 26, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwerowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***do wynajęcia funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie W top lokalizacji*** Klucze w biurze - zapraszamy na prezentacje Mieszkanie dostępne od zaraz, po remoncie, wyposażone, przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Gotowa, nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Żerniki,Wrocław

1 650 000 zł131 m² 12 595,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z pięknym dużym zagospodarowanym ogrodem i gwarancja ciszy Dom znajduje się na Żernikach ul. Grabowa Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

613 073 zł31 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla Klienta Kupującego. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Ponad 80 wykończonych i dostępnych mieszkań od ręki. Prezentuje Państwu atrakcyjne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Dom wolnostojący przy ul. Ołtaszyńskiej, wrocław, osiedle Partynice Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z bliskością miasta, ale bez jego zgiełku? Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

444 555 zł48 m² 9 262 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 48,15 m , zlokalizowanego na pograniczu osiedli Popowice i Szczepin, w pobliżu centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD 01.07! Do wynajęcia kawalerka z oddzieloną sypialnią w znakomitej lokalizacji przy pl. Nowy Targ. Doskonałe położenie w ścisłym centrum miasta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

568 000 zł43 m² 13 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie idealne dla studenta | Super okazja | Świetna lokalizacja ul. Bolesława Krzywoustego 3, wrocław Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43m2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

50 zł/m²159 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 159 m2 przy ulicy Sołtysowickiej 21c , wejście z ulicy, witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

483 000 zł39 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Funkcjonalne i przytulne mieszkanie w sercu Szczepina Twoje nowe miejsce na mapie Wrocławia! Do sprzedaży oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 880 999 zł312 m² 12 439,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul.Graniczna 2CG ciche mieszkanie obok centrum Wrocław Fashion Outlet (Factoria Park) Teren osiedla jest zamknięty a miejsca postojowe są tylko dla mieszkańców. Razem z kluczami do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

617 000 zł44 m² 14 183,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje z balkonem - gotowe do zamieszkania, zielone Krzyki Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 43,50 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą,.