dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Małopanewska

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okolice Magnolii. Nowa kawalerka przy ul. Małopanewskiej w nowym budynku z 2020r. Mieszkanie o powierzchni 32m2 położone na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Nadodrze,Wrocław

488 327 zł35 m² 14 028,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc (2%) bezpośrednio od dewelopera. Ta inwestycja to miejsce, które sprawia, że dystanse stają się krótsze. Wszystko, co istotne, znajduje się w zasięgu 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie typu loft 2 pokojowe o pow. 88,52m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Solskiego

Krzyki,Wrocław

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka na Oporowie. Do wynajęcia duża przestronna kawalerka 34 m2 na Oporowie w kameralnym apartamentowcu (rok budowy 2012). Mieszkanie jest bardzo ciche położone od strony podwórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

639 900 zł41 m² 15 637,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,92 m z balkonem oraz komórką lokatorską (2,09 m ), położone na prestiżowym osiedlu Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

749 978 zł65 m² 11 502,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Pracuję elastycznie - dzwoń nawet do 21:00 | Promocja | Okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam nowe mieszkanie ok 35 mkw, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym, w okolicach placu Bema przy Ostrowie Tumskim. Mieszkanie jest całkowicie nowe. Doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

(For English scroll down) Wygodny Apartament w Centrum miasta Oryginalny Apartament wyposażony z najwyższą starannością o detale. Opis 1 pokój podzielony na strefy : salon-wypoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

669 700 zł54 m² 12 401,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym. W bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, na podłogach parkiet wysokiej jakości. W piwnicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gajowice,Wrocław

621 940 zł28 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna elegancja w sercu miasta To projekt łączący nowoczesną architekturę z miejskim stylem życia. Elegancki, pięciopiętrowy budynek zaprojektowany z myślą o mieszkańcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

900 zł15 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój dla jednej lub dwóch osób (ok 15m2) w mieszkaniu trzypokojowym. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Uwaga! pokój dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje o powierzchni 97 m2, zlokalizowane w okolicy ulicy Dyrekcyjnej. Lokal rozkładowy, osobna kuchnia, dwie łazienki, miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Nadodrze,Wrocław

628 153 zł47 m² 13 316,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

299 900 zł27 m² 10 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie ul. Mulicka blisko stacji pkp Psie Pole 19 min na dworzec główny Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 27,32 m + piwnica ok. 1,5 m2 > Cena: 299 900 zł > Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Brochów,Wrocław

6 500 zł183 m² 35,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na wynajem dwie kondygnacje w domu wolnostojącym, zlokalizowanym na Brochowie we Wrocławiu. Całkowita powierzchnia wynajmu wynosi 183 m i obejmuje: > 1 piętro: 105,5 m podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzowa

Grabiszyn,Wrocław

780 000 zł64 m² 12 206,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania w pełni rozkładowe, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie. Niski budynek, otoczony zielenią, położony tuż przy ul. Grabiszyńskiej, w bocznej ulicy co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sopocka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

699 999 zł67 m² 10 502,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w sercu Wrocławia Plac Grunwaldzki Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 66,65 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

491 300 zł32 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

450 000 zł36 m² 12 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Grabiszyn,Wrocław

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na wysokim parterze kamienicy z lat 40. Budynek ma grube, solidne mury i kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 700 zł83 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferujemy wyjątkowy dwustronny apartament z ogromnym, dwupiętrowym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

52 zł/m²351 m² 18 252 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 351 m2, znajdujący się w pięknej zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Rzeźniczej. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu historycznego centrum Leśnicy, zlokalizowane na uboczu od głównej ulicy, w bloku stylizowanym na kamienicę. Wykończone (pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 159 000 zł98 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Ołtaszynie - dwupak inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²186 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 186 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wrocław

Kozanów,Wrocław

45 000 zł300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię prawa do działki rekreacyjnej o powierzchni ok. 300 m , położonej na Rodzinnych Ogrodach Działkowych Archimedes na Kozanowie we Wrocławiu. Działka jest w pełni ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

## Apartament w Nowej Papierni ## 3 pokoje##taras# lokalizacja: nowa Papiernia zlokalizowana jest w podwórzu między kamienicami przy ul. Kościuszki 142. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

393 120 zł25 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

690 000 zł44 m² 15 737,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Czy to mieszkanie czy tajna baza relaksu? Może jedno i drugie! Bo oto przed Tobą 44,48 m , które potrafią więcej, niż się spodziewasz. Tu każdy centymetr ma swoją misję zapewnić Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²170 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo o powierzchni ok. 170 m2 przy ul. Szewskiej w Kamienicy Pod Złotym Pokojem i Czerwoną Gwiazdą. Powierzchnia jest w pełni odświeżona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Grabiszyn,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 971,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Na sprzedaż nowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

779 000 zł70 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - 70 m , osiedle 4 Pory Roku, jagodno *kupując Idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²241 m² 12 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 241 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

499 990 zł42 m² 11 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w Szeregu! | 2021 |ok. Psiego Pola! | Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,02m2 + strych ok 10m2, pełniący funkcję schowka/ komórki. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij