dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 025 000 zł119 m² 8 596,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne, przestronne mieszkanie. 4 pokoje z balkonem, na I piętrze. Nowa inwestycja na Wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 850 zł41 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wysoki standard | wielki taras na dachu | cisza I spokój | blisko centrum | We speak English, english describe below: możliwość wprowadzenia od 1 czerwca! Jeśli od życia wymagasz czegoś więcej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Boczna

Krzyki,Wrocław

595 000 zł35 m² 16 956,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładną, przestronną kawalerkę w centrum. (ul. Kościuszki) Nowe budownictwo. Mieszkanie w nowym budynku przy ul. Kościuszki. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł27 m² 12 774,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kompaktowo, ale z mocą! Atrakcyjna lokalizacja w centrum Psiego Pola! Mieszkanie o powierzchni 27,32 m , z doskonałym rozkładem pomieszczeń, w pełni funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

265 000 zł21 m² 12 394,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Pereca 30, wrocław Lokalizacja: gajowice / Grabiszyńska Powierzchnia: 38 m Piętro: 2 Jasne, przytulne, gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

495 000 zł35 m² 14 244,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

435 000 zł28 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz przytulnego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, a jednocześnie blisko natury? Ta kawalerka przy ul. Buforowej może być właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: - powierzchnia 27,51 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

13 300 000 zł2 340 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: w pełni skomercjalizowany obiekt o przeznaczeniu usługowym w miejscowości Kuklice! Najważniejsze informację: - obiekt po generalnej rewitalizacji w 2023 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, dziś na wynajem w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie gotowe do życia. Świetnie zaprojektowana przestrzeń oraz wysokiej klasy materiały, marmury na posadzce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na parterze trzykondygnacyjnego bloku w spokojnej i zielonej dzielnicy Grabiszyn we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnuszkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

879 000 zł79 m² 11 126,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie, 79 m Wrocław, lipa Piotrowska Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Lipie Piotrowskiej przy ul. Czarnuszkowej w spokojnej, rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Gęsia

Psie Pole,Wrocław

4 000 000 zł7 800 m² 512,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa. Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie linia tramwajowa osiedle mieszkaniowe, domki blisko centrum miasta. Cena: 4 000 000 zł Interesuje Cię zakup tej działki? zadzwoń! tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglarska

Grabiszyn,Wrocław

7 500 zł131 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Tylko U nas super oferta! Ciche mieszkanie 5-pokojowe z tarasem i ogrodem na wysokim parterze w zadbanej willi przy cichej uliczce na Grabiszynie - okolice ul. Żeglarskiej. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

519 999 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku z 2023 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowe na wrocławski Starym Mieście, położonego w bliskiej odległości (ok 1 km) od ścisłego Centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu doskonała lokalizacja, świetna komunikacja Na wynajem mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w okolicy stacji kolejowej Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48 m , usytuowanego na parterze eleganckiego apartamentowca w sercu Wrocławia, w dzielnicy Grabiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

3 350 zł53 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa! Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

529 000 zł53 m² 9 943,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mamy coś dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą stworzyć swoje wymarzone cztery kąty od podstaw. Mieszkanie o powierzchni 53,2 m znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe położone na drugim piętrze 4-piętrowego bloku. Jest tu widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wanną i wc oraz przestronny przedpokój. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

698 999 zł51 m² 13 776,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie. 3 pokoje z balkonem na I piętrze z loggią Ogromną zaletą inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która pozwala zachować idealny balans między mieszkaniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Partynice,Wrocław

919 000 zł70 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Krzycka / 3 pokoje / 70m2 + miejsce w garażu podziemnym Przestronne, zadbane mieszkanie w pełnym rozkładzie, położone w centrum osiedla Krzyki. Monitorowany, zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Gliniana huby Oferujemy na wynajem świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Glinianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

589 000 zł45 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

44,65 M / 2024 / W pełni umeblowane I wyposażone / balkon / winda / miejsce postojowe W garażu podziemnym/ komórka lokatorska / leśnica wolne od zaraz! Na sprzedaż bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

4 100 zł73 m² 56,16 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam pod wynajem przepiękne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73m2. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w ośmiopiątrowym apartamentowcu z 2016r na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Borek,Wrocław

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny, położony na osiedlu Borek w dzielnicy Krzyki. Powierzchnia użytkowa 100 m2 plus przestronna piwnica ok. 50 m2 Dwieście metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

485 000 zł45 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45mkw sąsiadujące ze Sky Towerem. Usytuowane jest na piętrze 2/11 (winda) bloku z roku 1975 (wielka płyta) budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

814 752 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.