dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

795 000 zł59 m² 13 474,60 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach - Krakowskie Tarasy Na sprzedaż jasne, słoneczne i przestronne mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 215 000 zł73 m² 30 342,50 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 7-mym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Ogłoszenie bezpośrednie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 230 000 zł73 m² 30 547,90 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 10-tym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Różanka,Wrocław

43 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 146 384 zł102 m² 11 254,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Partynice,Wrocław

580 521 zł51 m² 11 463,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp Przestronne 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, parter, widok na dziedziniec Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwu stronne! pełen rozkład! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Bajana. Mieszkanie o pow 51,35 mkw składa się z: - salonu, - sypialni, - przedpokoju, - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmigrodzka

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł50 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy Psie Pole - przy ul. Żmigrodzkiej. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i par czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

565 000 zł52 m² 10 949,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wrocław, żerniki ul. Strachowicka 10, mieszkanie w niskiej zabudowie, w pełni rozkładowe, samodzielna (jasna) kuchnia, łazienka z oknem, dodatkowo garaż 14,50 mkw, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

900 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Zapraszam do wynajęcia bardzo przytulnego, jasnego i cichego pokoju, w mieszkaniu dwupokojowym, w świetnej lokalizacji - w centrum, w Śródmieściu, na ul. Jedności Narodowej 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 168 200 zł78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 77,88m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

799 000 zł82 m² 9 684,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Budziszyńskiej.Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Idealne dla rodzin, osób poszukujących przestrzeni lub inwestorów! Podstawowe informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

616 539 zł56 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i komórką lokatorską - Jagodno, ul. Vivaldiego możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia w okolicy pl. Jana Pawła II Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, usytuowane na 8. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 365,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Mieszkanie gotowe do odbioru. Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 514,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż: mieszkanie z dwoma osobnymi dużymi pokojami, oddzielną kuchnią i balkonem. Pełna własność, kw bez obciążeń. Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, pięknie 3-pokojowe mieszkanie ok. 54 m2, zaprojektowane przez architekta w wyjątkowym stylu. Mieszkanie sprzedawane z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

796 000 zł72 m² 10 994,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, nowe apartamenty w świetnej lokalizacji - około 5 km od centrum - okolice zielonych parków. Inwestycja idealna dla singli, par i rodzin z dziećmi. Doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

2 820 zł51 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Centrum miasta, blisko Rynku! Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut pieszo do Rynku! Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

810 720 zł45 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wielofunkcyjny kompleks w centrum Wrocławia, zlokalizowany nad Odrą. Inwestycja obejmuje 24-kondygnacyjną wieżę mieszkalną z 341 mieszkaniami o różnych wymiarach, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suwalska

Fabryczna,Wrocław

1 290 000 zł76 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Wrocławiu z wielkim ogrodem - Maślice! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

520 000 zł34 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parafialna

Wojszyce,Wrocław

2 600 zł36 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. Parafialnej we Wrocławiu. Nowoczesny obiekt, ogrzewany pompami ciepła, z zamkniętym terenem, monitoringiem 24/7 i domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł42 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

English version below Designerski apartament w sercu Wrocławia. Gruntownie wyremontowany, starannie wykończony z wysokiej jakości materiałów i w pełni wyposażony w meble oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Koszykarska

Pilczyce,Wrocław

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom szeregowy na ulicy Koszykarskiej. Dom składa się z 3 pokoi w tym wszystkie są zamykane na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

739 000 zł59 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie z dwoma sypialniami i dużym salonem. Mieszkanie znajdujące się blisko centrum Wrocławia łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

## Apartament w Nowej Papierni ## 3 pokoje## lokalizacja: nowa Papiernia zlokalizowana jest w podwórzu między kamienicami przy ul. Kościuszki 142. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i garderobą | Stabłowice ul. Łomnicka | 53 m Zapraszam do wynajmu wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

690 zł7 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny pokój w samym sercu Wrocławia w stylowej zrewitalizowanej kamienicy z widokiem na Most Uniwersytecki przy ulicy Dubois 3 *nieruchomość* Niezwykle atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

659 000 zł76 m² 8 728,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Słoneczne i bardzo ciche mieszkanie na Kruczej- daj się oczarować! Doskonała lokalizacja! Zatopiona w zieleni okolica blisko centrum. Mieszkanie: dwa duże pokoje z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mówią, że bycie mężczyzną to twarda szkoła życia trzeba znać się na wszystkim, od naprawy cieknącego kranu po wybór idealnego mieszkania. Na szczęście są miejsca, które ułatwiają to zadanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

623 355 zł26 m² 23 792,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwietniowa promocja - rabat nawet do 8% na wybrane mieszkania! Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

3 200 zł64 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,23 m przy ul. Lekcyjnej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku, w spokojnej, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

606 320 zł49 m² 12 411,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe komfortowe apartamenty w świetnej lokalizacji - około 5 km do centrum- okolice zielonych parków. Inwestycja idealna dla singli, par i rodzin z dziećmi. Doskonała komunikacja - tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł11 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Na wynajem pokój 1-osobowy w mieszkaniu przy ul.Kukuczki we Wrocławiu. Pokój około 11m2, w pełni umeblowany. Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią. Poszukujemy osoby niepalącej, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

1 300 zł20 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Mam do wynajęcia 1 duży pokój w mieszkaniu 4-pokojowym (72 m2) pokój ma ok. 20m2 koszt: 1300 zł/m-c Wszystkie opłaty w cenie (prąd, woda, gaz, internet światłowodowy, czynsz itd.) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Popowice Północne,Wrocław

77,86 zł/m²140 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biuro do Wynajęcia Wrocław, ul. Legnicka 59d Bez prowizji dla najemcy | Gotowe do pracy od zaraz | Pierwszy najem I Bezpośrednio od Właściciela Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

665 000 zł47 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 48 m | Krzysztofa Komedy | Jagodno, osiedle "nowe Cztery Pory Roku" (archicom) ua/pl/rus/eng Budynek: 2018 r., 4/4 piętro, wysoki standard, cichobieżna winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benedyktyńska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 350 zł37 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, centrum, ul. Benedyktyńska Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta - Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Psie Pole,Wrocław

899 995 zł72 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 71,95m2 położone na 6 piętrze 8 piętrowego budynku z 2005 roku przy ulicy Litewskiej. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju,.