dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,10 m2 do własnej aranżacji, w samym centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: śródmieście to część Wrocławia położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mydlana

Swojczyce,Wrocław

60 zł/m²29 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal biurowy na Swojczycach! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Lokal biurowy z klimatyzacją, znajduje się na pierwszym piętrze i ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 999 zł33 m² 19 792,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1868

Przedstawiam ofertę wyjątkowo stylowej i ustawnej kawalerki z mini sypialnią. Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy, odnowionej, unowocześnionej przez dewelopera w 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Huby,Wrocław

532 800 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,06m , spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odmalowane w październiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: magda tel. ****** Mile widziane rodziny z dziećmi. Przedstawiam przytulne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

600 702 zł37 m² 16 310,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

886 854 zł85 m² 10 399,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo do stacji Wrocław Wojszyce Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Na sprzedaż przestronny apartament w prestiżowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iwaszkiewicza

Ołtaszyn,Wrocław

755 000 zł54 m² 14 067,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na wysokim parterze w apartamentowcu na Krzykach Ołtaszynie - okolice ul. Iwaszkiewicza. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na taras i ogrodu - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 359 000 zł90 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie w standardzie premium Wrocław, ołtaszyn Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania klasy premium, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowale,Wrocław

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

*** Sprzedaż wyłącznie klientowi gotówkowemu *** Mieszkanie do Remontu w Doskonałej Lokalizacji Atrakcyjna cena! Na sprzedaż udział w domu składającym się z kuchni, 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy odświeżone 2-pokojowe mieszkanie na 2piętrze przy ulicy Poleskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

7 875 zł225 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę produkcyjną o pow.225 m kw. Hala z możliwością ogrzewania, wysoka moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

608 661 zł56 m² 10 773 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, w pobliżu terenów zielonych z idealnym dojazdem do centrum. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okazja! połowa domu podzielona W poziomie Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

527 000 zł36 m² 14 638,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 35.9 m2 położone na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie jest 2-pokojowe, wyremontowane, idealne dla pary lub pod inwestycje - nie wymaga nakładu finansowego. Przed blokiem duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Ołbin,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 125,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Kawalerka w świetnej lokalizacji na Śródmieściu Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 26,38 m2 usytuowanej na 1 piętrze poniemieckiej kamienicy zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyk,Wrocław

800 000 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62m , położone na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 465 000 zł110 m² 13 294 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Na sprzedaż przestronny apartament 4-pokojowy w prestiżowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Huby,Wrocław

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 nieruchomość znajduje się w bliskiej lokalizacji od ścisłego centrum Wrocławia, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

579 000 zł30 m² 19 008,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Śliczne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,46m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe i wykończone pod klucz idealne jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Igora Strawińskiego we Wrocławiu, na spokojnym, zamkniętym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Księże Wielkie,Wrocław

1 332 000 zł138 m² 9 634,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Wysoki standard wykończeń zielona okolica bez pcc I prowizji Na sprzedaż piękny, przestrzenny dom o podwyższonym standardzie w zabudowie szeregowej. Powierzchnia 138,31m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia oferuję lokal usługowy o powierzchni 45 m , położony przy ulicy Skarbowców na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja gwarantuje świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

1 049 000 zł127 m² 8 338,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

5 pokoi 2 łazienki garaż ogród taras ustawne pokoje brak skosów rolety zewnętrzne alarm kominek ogrzewanie podłogowe piec gazowy internet światłowodowy -możliwość zakupu przez obcokrajowca - opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promień

Biskupin,Wrocław

610 000 zł54 m² 11 192,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,5 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Promień we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

65 zł/m²49 m² 3 169 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Biurowiec wolnostojący, bardzo reprezentacyjny obiekt ze szczególnym uwzględnieniem holu wejściowego.Posiada sale konferencyjne, zaplecza socjalne, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połabian

Bielany Wrocławskie,Wrocław

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 350 m , położony przy ul. Połabian we Wrocławiu, w cenie 1 550 000 zł. - cena promocyjna obowiązuje tylko do majówki. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

610 000 zł44 m² 13 738,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia - idealne do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnickiego

Śródmieście,Wrocław

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie, o pow. 60 m2, przy ul. Łukasza Górnickiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku z lat 60. Na przełomie lat 2019/2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 899,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu w Zakrzowie. Realizacja wykończenia pod klucz przy zakupie tej nieruchomości w cenie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie bardzo jasne - z ogromną ilością światła dziennego, ciepłe, o powierzchni 37 m 8 piętro w bloku z windą, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

591 129 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.