dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu budynków użytkowych

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

11 022 zł477 m² 23,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o powierzchni 477 m kw. Część usługowa 248 m kw.z szerokim wejściem, posadzka przemysłowa o nośności 4 t/m kw. biuro 129 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

5 000 zł175 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjno- biurowy 175 m2. Na nieruchomość składa się hala o powierzchni 120 m2, pozostała powierzchnia to część socjalno-biurowa (sanitariaty, szatnia, biura).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

62 415 zł5 184 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Polecamy do wynajęcia powierzchnię magazynową , w jednym z budynków istniejącego parku logistycznego, zlokalizowanym przy zjeździe z trasy S8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Fabryczna,Wrocław

15 800 zł1 000 m² 15,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Do wynajęcia autonomiczna hala z przeznaczeniem na magazyn/ lekką produkcję zlokalizowaną przy ul. Szczecińskiej we Wrocławiu. Obiekt znajduje się przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

5 250 zł350 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia powierzchnię magazynową zlokalizowaną na strzeżonym i monitorowanym terenie. Istnieje możliwość wynajmu do magazynu biura oraz dzierżawy gruntu. Niskie koszty wynajmu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

39 900 zł2 880 m² 13,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowana we Wrocławiu przy ul Granicznej blisko węzła A8 "wrocław lotnisko". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł12 000 m² 11,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Awicenny blisko autostrady A8. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

38 600 zł3 000 m² 12,87 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

124 830 zł10 368 m² 12,04 zł/m²

 

 

 

Klecina,Wrocław

117 175 zł10 900 m² 10,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 10900 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej zlokalizowana jest przy ulicy Kwiatkowskiego 8 km do centrum Wrocławia, 4 km do obwodnicy A8 i 2 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

119 900 zł10 000 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wybudowania hali magazynowej/produkcyjnej. Posiadamy w naszej bazie kilkadziesiąt zabezpieczonych gruntów inwestycyjnych, w różnych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żmigrodzka

Poświętne,Wrocław

22 500 zł1 800 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia nieruchomość magazynowa 1800m2 dostępna od 12.2020r. Cała powierzchnia magazynu wynosi łacznie 6600 m , więc istnieje możliowść dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

114 000 zł9 860 m² 11,56 zł/m²

 

 

 

Żerniki,Wrocław

7 995 zł410 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Posiadamy do wynajęcia moduł 410m2, który stanowi część hali z przeznaczeniem na magazyn/produkcję. Dzięki możliwości elastycznego kształtowania modułów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

20 486 zł1 138 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemcy. Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową, z możliwym przeznaczeniem pod produkcję w hali magazynowej zlokalizowanej przy lotnisku im. M.Kopernika we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

8 160 zł480 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia powierzchnię magazynową zlokalizowaną na strzeżonym i monitorowanym terenie. Magazyn z brama segmentową oraz kantorkiem biurowym na terenioe hali. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 912 zł20 736 m² 10,75 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

67 383 zł3 679 m² 18,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Polecamy do wynajęcia powierzchnię magazynową oraz socjalno- biurową składającą się z 2 737 m2 magazynu oraz 942 m2 biur, w jednym z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

5 200 zł325 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia atrakcyjna powierzchnię magazynową zlokalizowaną w zachodniej dzielnicy Wrocławia.Hala wykonana w technologii żelbetowej, niepodpiwniczona, posadzki niepylące,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żmigrodzka

Poświętne,Wrocław

8 125 zł650 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość magazynowa 650m2 dostępna od 12.2020r. Cała powierzchnia magazynu wynosi łacznie 6600 m , więc istnieje możliowść ekspansji na wieksza powierzchnię. Hala położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

12 160 zł760 m² 16 zł/m²

 

 

 

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

90 872 zł7 400 m² 12,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia hala pod magazyn/produkcję w nowoczesnym Centrum Logistycznym położonym we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej. Zdecydowaną zaletą lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żmigrodzka

Poświętne,Wrocław

12 913 zł1 033 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia nieruchomość magazynowa 1033m2 dostępna od 12.2020r. Cała powierzchnia magazynu wynosi łacznie 6600 m , więc istnieje możliowść ekspansji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Fabryczna,Wrocław

7 900 zł500 m² 15,80 zł/m²

 

 

 

Poświętne,Wrocław

75 900 zł6 600 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia nieruchomość magazynowa 6600m2 z powierzchnia biurowo-socjalną ok. 170m2 dostępna od 12.2020r. Hala położona jest we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 243 zł569 m² 18 zł/m²

 

 

 

Oporów,Wrocław

107 000 zł10 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Mokronoskiej przy węźle A8 "wrocław Zachód". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żmigrodzka

Poświętne,Wrocław

31 533 zł2 742 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia nieruchomość magazynowa 2742m2 z powierzchnia biurowo-socjalną ok 170m2 dostępna od 12.2020r. Cała powierzchnia magazynu wynosi łacznie 6600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bierutowska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

62 100 zł5 000 m² 12,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia hala pod magazyn/produkcję w nowoczesnym Centrum Logistycznym położonym we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej. Zdecydowaną zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bierutowska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

120 870 zł10 200 m² 11,85 zł/m²

 

 

 

Muchobór Wielki,Wrocław

27 700 zł2 025 m² 13,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemców. Do wynajęcia obiekt pod magazyn/produkcję w nowoczesnym Centrum Logistycznym położonym we Wrocławiu przy ul. Rakietowej bezpośrednio przy autostradowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

179 900 zł15 000 m² 11,99 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

21 924 zł1 440 m² 15,23 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

52 500 zł4 900 m² 10,71 zł/m²

 

 

 

Poświętne,Wrocław

75 120 zł6 260 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Do wynajęcia autonomiczna hala z przeznaczeniem na magazyn/ lekką produkcję zlokalizowaną przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu. Obiekt znajduje się przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gwiaździsta

Śródmieście,Wrocław

220 zł20 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Garaż gwiaździsta wrocław I speak English, i will be happy to assist you. Dzień dobry, wynajmę bardzo szerokie miejsce postojowe (ponad 3 m) o powierzchni 20m2 przy ul. Gwiaździstej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

4 400 zł200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia nowy magazyn 200 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 4,5 m, brama 3x3 m z poziomu zero. Doświetlenie świetlikami. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

29 400 zł2 100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 2100 m kw. Wysokość do 7 m, suwnica o udźwigu 3,2t, posadzka przemysłowa niepylna, ogrzewanie. Wysoka moc energetyczna. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Milicka

Psie Pole,Wrocław

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 170 m2, biura 30 m2, wrocław, psie Pole, milicka, wyjazd na Poznań. Standard i wyposażenie: posadzka betonowa, wysokość hali ok. 4 m, doświetlenie światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

6 999 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala murowana( ok. 200m2) z zapleczem biurowo - socjalnym o powierzchni całkowitej 300 m2. Wysokość hali 3,70m, doświetlona światłem dziennym. Brama o wymiarach 2,75m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł90 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica wrocławia Polecam do wynajęcia magazyn 90 m kw. Brama wjazdowa do rozładunku towarów, posadzka betonowa, zaplecze socjalne. Miejsca parkingowe przed lokalem. Lokal idealny na.