dowolna

Małe domy Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

760 000 zł85 m² 8 982,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Zamieszkaj w samym centrum Ołtaszyna i miej wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Nowoczesna inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

640 072 zł82 m² 7 759,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W pzt miejskim tramwaj 1000m od inwestycji! Inwestycja doskonała na Południu Wrocławia pośród kameralnej zabudowy tylko 15 minut do rynku (20 minut komunikacją miejską)! Przystanek autobusowy 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klonowa

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł99 m² 5 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż gotowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Klonowej. Nowa, kameralna inwestycja 5 domów szeregowych z własnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł78 m² 7 334,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Nowa rodzinna inwestycja na północno zachodnim krańcu Wrocławia. Projekt jest zorientowany w maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł86 m² 7 227,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

559 000 zł76 m² 7 329,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sułowska

Poświętne,Wrocław

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się ze słonecznym, nowocześnie urządzonym, w pełni wyposażonym domem w miejscowości Kryniczno. Powierzchnia użytkowa: 88,46 mkw Powierzchnia liczona po podłodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o pow. ok. 70 m2, położona na 5,4 arowej działce w Oławie, ok 25 km od Wrocławia. Na parterze domu znajduje się kuchnia,łazienka, mały przedpokój oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Widawa,Wrocław

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Opis: polecam dom parterowy na osiedlu Widawa. Powierzchnia domu to 80m2 + garaż 22m2. Działka 1110m. Pokoje: 20m, 20m Jadalnia z kuchnią: 16m Taras: 15m Ogrzewanie to piec gazowy 2-funkcyjny. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł95 m² 3 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:846 m²

Opis Polecam na sprzedaż dom w miejscowości o powierzchni uzytkowej 95 m2. Działka na której stoi budynek ma powierzchnię około 846 m2 m2. Budynek ma 2 kondygnacje, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pasieczna

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł90 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Poniemiecki dom w zabudowie bliźniaczej, po remoncie w 1995 r. Działka narożna ładnie zagospodarowana, dom zadbany. Na podłogach mozaika dębowa, ogrzewanie gazowe, grzejniki żeliwne, wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł95 m² 3 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:846 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Biskupin

Biskupin,Wrocław

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia parter willi Z garażem i ogrodem na Biskupinie, w cichej uliczce z bezpośrednim wjazdem od. ul. J. Chełmońskiego. Powierzchnia o łącznym metrażu ok. 80 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis Polecam na sprzedaż piętro domu jednorodzinnego w cichej i spokojnej okolicy w Leśnicy. Samodzielne mieszkanie znajdują się na I piętrze z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Średzka

Fabryczna,Wrocław

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:361 m²

Opis Polecam na sprzedaż połowę domu (I piętro) w cichej i spokojnej Leśnicy. Samodzielne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w domku jednorodzinnym. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis: polecam dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 91m2 na działce 800m2. Salon z kuchnią 50m, pokój - 18m, pokój - 10, łazkenka - 8m, garaż - 17m, kotłownia. Jest to oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

558 063 zł95 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

0% prowizji* Bez podatku pcc! skrajny szereg na nowym osiedlu - wojszyce Opis nieruchomości: kameralny kompleks szeregówek w zielonej i spokojne dzielnicy Wrocławia Krzyki - Wojszyce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł86 m² 1 608,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom letniskowy z drewna charakteryzujący się estetyką oraz ciepłem panującym w tych terenach. Położony jest w pięknej okolicy, na prestiżowym osiedlu nad zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

475 000 zł85 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Oferta 1671. - stabłowice - dom jednorodzinny wolnostojący 70 m2 + garaż + piwnice na działce 652 m2 - zapraszamy na bezpłatną prezezentację - Do sprzedania podpiwniczony, parterowy dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:754 m²

Polecam do kupna zabudowaną i uzbrojoną działkę o powierzchni 456mkw + 308mkw dzierżawionych na czas nieokreślony od miasta z możliwością wykupu, na której wybudowana jest część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Oferta 1568. - stabłowice - dom jednorodzinny wolnostojący 70 m2 + garaż + piwnice na działce 652 m2 - zapraszamy na bezpłatną prezezentację - Do sprzedania podpiwniczony, parterowy dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Teijo-Talo Polska sp. z o.o. to polsko-fińska firma, która produkuje w 100% wykończone, energooszczędne, ekologiczne domy mieszkalne, budynki biurowe, budynki użyteczności publicznej (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł98 m² 3 550,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,3 m2 w Psarach przy ul. Rakowskiej 8 km od Rynku Wrocławskiego. Położony na działce o powierzchni 417 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

100 000 zł30 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis Polecam na sprzedaż połowę domu jednorodzinnego typu bliźniak w cichej i spokojnej okolicy na wrocławskich Stabłowicach. Samodzielne mieszkanie znajdują się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żywiecka

Fabryczna,Wrocław

359 000 zł82 m² 4 378,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

| dom w cenie działki! Poniemiecki dom zachowany w bardzo dobrym stanie, budynek został wzmocniony, ocieplony. Niski koszt utrzymania. Spokojna okolica, 4 pokoje - w tym jeden na poddaszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Częstochowska

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Okazja - domek W cenie mieszkania! pilna sprzedaż! Dom przedwojenny do remontu z możliwością rozbudowy na atrakcyjnej działce. Budynek jednopiętrowy z 1930r. Z ganku wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Pełczyńska (psie Pole). Opis: do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piechowicka

Stabłowice,Wrocław

460 000 zł97 m² 4 722,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w Stabłowicach w okolicy ul. Piechowickiej w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 97,4 m kw., położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - maślice Do wynajęcia 3 kondygnacyjny dom na Maślicach z działką o regularnym prostokątnym kształcie. Dodatkowo w cenie garaż oraz 2 piwnice. Ogród do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: do sprzedaży piętro willi w cichej i zielonej okolicy na Muchoborze Małym. Mieszkania o powierzchni 70m 2 z niewielkimi skosami nadającymi miłego klimatu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:954 m²

Nowa cena! dom wolnostojący posadowiony na pięknie zagospodarownej działce o powierzchni 954 m 2. Dom o konstrukcji drewnianej, trzykondygnacyjny ( piwnica, parter , poddasze użytkowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

545 000 zł95 m² 5 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:481 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowy dom w cichej okolicy na Żernikach. Dom stanowi połowę bliźniaka, na parterze znajduje się łazienka z wanną, kuchnia, przedpokój oraz dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

399 000 zł95 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:846 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Podnajmę 2 pokoje w lokalu użytkowym na Nowym Dworze we Wrocławiu, ul. Gubińska 8 h. 30 m2 ( pokoje) na nieuciążliwe usługi lub biuro. I piętro, wejście niezależne po zewnętrznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Myszkowska

Księże Małe,Wrocław

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam do wynajęcia duży 2-osobowy pokój w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia (ul.Myszkowska/boczna Opolskiej). Pokój znajduje się w mieszkaniu 3 pokojowym, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Grabiszyn-Grabiszynek

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży ładne 3 - pokojowe mieszkanie willowe na wrocławskim Grabiszynku z ogródkiem i garażem. Willa trzy rodzinna, budynek ocieplony, dach po remoncie, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie składa się z pokoju, pokoju przechodniego, aneksu kuchennego oraz łazienki z toaletą. Wyposażone jest w: pralkę, lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem, kuchenkę mikrofalową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Boya-Żeleńskiego

Karłowice,Wrocław

880 zł12 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław - al. Boya Żeleńskiego 69 / pl. Kromera - pokój dwuosobowy w mieszkaniu 2 pokojowym bez właściciela, osobom niepalącym wynajmę. Pokój 12m2 słoneczny, umeblowany, internet, III piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mrągowska

Maślice Małe,Wrocław

1 350 zł58 m² 23,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę we Wrocławiu narożny lokal usługowy z funkcją handlową o pow.57,7 m2 -na czas oznaczony z możliwością przedłużenia na czas nieoznaczony. Lokal nowy z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rędzin

Rędzin,Wrocław

340 000 zł71 m² 4 809,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 370 m²

Sprzedam bez pośredników Usytowaną w spokojnej okolicy nieruchomość we Wrocławiu (dzielnica Psie-Pole, osiedle Rędzin). Nieruchomość składa się z: - własnościowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

520 zł16 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sympatyczna studiująca i pracująca dziewczyna poszukuje kogoś z kim mogłaby dzielić przestrzeń. Mieszkanie znajduję się w apartamentowcu przy ul. Zdrowej 24. Obok dwa sklepy, żabka,.