dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Wrocław - Lista anonsów

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom Z basenem wrocław stabłowice fabryczna Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 970 m z dużym 16 metrowym basenem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Architektura domów łączy funkcjonalność z nowoczesnością a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł180 m² 9 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Wrocław polanowice | ul. Zawońska dom W zabudowie bliźniaczej / 146,39 m (ok. 180 m po podłodze) / działka 660 m / ogród / garaż uwaga! Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Chcesz zamieszkać w pięknym miejscu z cudownym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu szeregowego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,70 m² 12 844,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie szeregowej Wrocław, ul. Ernesta Maya stan deweloperski Idealny dla rodziny, nowoczesne osiedle, ogród i garaż Lokalizacja: wrocław, ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Wrocławia? Ta nieruchomość to doskonałe połączenie komfortowego mieszkania oraz możliwości prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Leśnicy Cena: 6 500 zł + 1 000 zł opłaty eksploatacyjne Powierzchnia: 163,3 m Miejsca parkingowe: 6 Internet: szerokopasmowy światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł101,32 m² 17 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł133,58 m² 6 737,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:121 m²

Idealna inwestycja - budynek w cenie mieszkania! Na sprzedaż budynek usytuowany w centrum osiedla Poświętne we Wrocławiu. Mieści się w nim na parterze lokal usługowy, kolejno na.

Szczegóły ogłoszenia

2 587 000 zł220 m² 11 759,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,86 m² 8 037,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i kameralnej części dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 251 zł96,10 m² 8 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

! twój Nowy Dom w Otulinie Starodrzewu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drugiego etapu prestiżowej inwestycji. To unikalny projekt, który łączy w sobie kameralność zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 378 000 zł180 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Promocyjna cena! Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 378 000 zł Marzysz o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł154 m² 10 383,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bezpośrednia. Pośredników proszę o powstrzymanie się przed telefonami. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w budynku, segment "b" szeregu o powierzchni 154,4m2. Dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł220 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Cena: 1 375 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: własność, księga wieczysta Charakterystyka domu: 280 m (220 m powierzchni mieszkalnej + 60 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł124,40 m² 10 040,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bezpośrednia. Pośredników proszę o powstrzymanie się przed telefonami. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny "a" , jest to skrajny szereg o powierzchni 124,4m2 Dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 990 000 zł226 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Gustownie wykończony, przestronny dom w bardzo dobrym stanie Księże Wielkie Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 226 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł207,15 m² 10 137,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Niesamowita, przedwojenna willa na Wrocławskich Karłowicach! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość - przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł112 m² 9 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 500 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł89 m² 9 314,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Dom z duszą bez wilgoci ok 28km od granic Wrocławia bardzo dobry dojazd 18 min samochodem na Bielany Wrocławskie. Pociągiem w pół godziny do centrum Wrocławia, autobus-przystanek pod domem ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł167 m² 13 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Nowoczesny I funkcjonalny dom Z potencjałem W widawie - autorski projekt! Jeśli chcieliby Państwo zamieszkać w nowym, funkcjonalnym, nowoczesnym, energooszczędnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł300 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Ponadczasowa kubatura w nowym wydaniu. Wolnostojąca parterowa willa na wrocławskich Pawłowicach kusi swoim stylem i jakością wykonania. Lokalizacja: pawłowice, wrocław Dom: 240 m2 Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do wynajęcia piękny dom na Biskupinie położony w samym parku szczytnickim. Dom położony na działce ok 447m2, jednakże tuż za płotem znajduje się Park Szczytnicki do którego mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji i podatku (pcc)! Gotowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 144,28 m2 (3 kondygnacje, piętro bez skosów) o podwyższonym standardzie, z garażem (w.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wyjątkowy dom Z ogrodem inwestycja, która się opłaca | wrocław, poświętne Dom o powierzchni 250 m , usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce, oferuje komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł260 m² 7 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m (całkowita 240 m ) położony na działce 800 m . Idealny dla rodziny, dwóch pokoleń lub pod inwestycję dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł156,50 m² 12 140,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Atrakcyjny bliźniak z pięknie zagospodarowaną działką położony w sąsiedztwie Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowo położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone tuż przy terenach rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł143 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z tarasem muchobór wielki! idealny dla rodziny lub firmy. Dostępny od maja 2026! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 990 zł244 m² 7 786,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Oferta bez prowizji biura Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o całkowitej powierzchni ponad 240 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i cichych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

974 321 zł84,24 m² 11 566,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 84,24 m . Do nieruchomości przynależy przestronny ogród o powierzchni około 230 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł145,75 m² 9 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu nowoczesne osiedle, które wyrasta w malowniczym otoczeniu Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł129,54 m² 11 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Duży, trzypiętrowy dom w standardzie premium na strzeżonym osiedlu zamkniętym! Na tym osiedlu dostępne są do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 129,54m2 do 141,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł128,59 m² 8 896,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy Rozdział Twojego Życia Dom Pełen Światła i Spokoju we Wrocławiu Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie gorące poranki z mrożoną kawą na tarasie, otoczone śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/2 zapytaj o inne dostępne lokale Zamieszkaj przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł233 m² 8 579,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż absolutna perełka na wrocławskim rynku nieruchomości. Piękny dom jednorodzinny z ogrodem, położony na działce o powierzchni 1400 m2. Dom posadowiony w głębi działki,.

Szczegóły ogłoszenia

5 899 000 zł534 m² 11 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Unikalna willa na Karłowicach - prestiżowa lokalizacja, 534 m , działka 713 m Na klimatycznych Karłowicach, jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Wrocławia, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł122 m² 21 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Oferta bez prowizji. Dostępny tylko U nas- wyłączność. Do sprzedania dom z dużą działką w prestiżowej, lubianej lokalizacji. Położenie: nieruchomość położona na osiedlu Oporów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Leśnica,Wrocław

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Możliwość zakupu przez obcokrajowców | Ostatnie wolne szeregi | Duży ogródek Na sprzedaż nowoczesne 5-pokojowe domy o powierzchni 86 m w cenie od 629 000 zł. Dom zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł188,58 m² 9 385,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z ogrodem w spokojnej części Wrocławia Żerniki, ul. Rezedowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 188,58 m , położony na ogrodzonej działce.