dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Wrocław

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sari

Jagodno,Wrocław

1 299 000 zł88 m² 14 774,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

4 pokojowy dom atrialny z ogródkiem i tarasem Na sprzedaż piękny dom atrialny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 82,74m2 wraz z przynależną komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Maślice,Wrocław

1 202 488 zł125 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Dom o podwyższonym standardzie wykonania z komfortowym rozkładem, z przemyślanym i słonecznym układem pomieszczeń, znajdujący się w idealnej lokalizacji Wrocławia - zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brochów,Wrocław

2 450 000 zł312 m² 7 852,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:594 m²

Bardzo ciekawa propozycja! Oferta może być rozpatrywana wielo-wiariantowo, jako: dom dla dużej rodziny - wielopokoleniowy ( zawiera 3 mieszkania ) dom w modelu biznesowym pod wynajem dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 125 650 zł133 m² 8 463,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom z ogrodem i garażem w Siechnicach - cisza, zieleń, wszystko na miejscu i szybki dojazd do Wrocławia. Zadzwoń nawet do 21:00 - pracuję elastycznie I speak English - feel free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczygla

Kowale,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 324,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom, w którym odpoczniesz od świata | Wrocław, ul. Szczygla Wyobraź sobie poranek. Wychodzisz z kubkiem kawy do swojego ogrodu. Słychać tylko śpiew ptaków, powietrze jest świeże, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Maślice,Wrocław

1 168 589 zł122 m² 9 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Milicka

Polanowice,Wrocław

2 800 000 zł370 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:795 m²

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna - Dom z Dodatkowymi Budynkami pod Wynajem dla Pracowników Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 370 m , położonej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

783 000 zł133 m² 5 902,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 m²

Gotowy dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem Jestem dostępny nawet do 21:00 - zadzwoń, chętnie pomogę Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Karłowice,Wrocław

1 399 000 zł201 m² 6 960,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Rezerwacja do 22 czerwca. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 125m2, a łącznej z piwnicami i garażem 201m2. Tylko u nas! kontakt: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Żerniki,Wrocław

1 650 000 zł131 m² 12 595,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z pięknym dużym zagospodarowanym ogrodem i gwarancja ciszy Dom znajduje się na Żernikach ul. Grabowa Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Muchobór Wielki,Wrocław

5 800 zł140 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Rezerwacja Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepszych lokalizacji na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Złotniki,Wrocław

1 449 000 zł179 m² 8 094,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna Złotniki | Dom z potencjałem zamieszkaj lub prowadź biznes! Powierzchnia użytkowa: 179 mkw Powierzchnia całkowita: 330 mkw Materiał budowy: suporex Dach: dachówka braas Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Żerniki,Wrocław

9 700 zł270 m² 35,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Urokliwy, ciepły i przytulny dom w sercu wrocławskiego osiedla Żerniki (dzielnica Fabryczna). Lokalizacja: lubczykowa, wrocław Powierzchnia użytkowa domu: 220 m2 Powierzchnia działki: 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczygla

Kowale,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 324,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

5 pokoi 2 łazienki garaż ogród taras ustawne pokoje brak skosów rolety zewnętrzne alarm kominek ogrzewanie podłogowe piec gazowy internet światłowodowy -możliwość zakupu przez obcokrajowca -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzyki,Wrocław

1 790 000 zł174 m² 10 274,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej pożądanych do życia dzielnic Wrocławia. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Fabryczna,Wrocław

2 250 000 zł661 m² 3 402,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 373 m²

Duży dom W zabudowie bliźniaczej - 3 minuty od granic wrocławia - inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w Gałowie, 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem usytuowany na zielonym Ołtaszynie w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia, z dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 150 000 zł107 m² 10 795,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prowizje pokrywa sprzedający Na sprzedaż piękny dom na spokojnym osiedlu w super lokalizacji na ul. Kminkowej we Wrocławiu! Ostatni wolny na tej inwestycji :) Dom 16a : pow. użytkowa : 106.53 m2 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Kryzki,Wrocław

2 890 000 zł350 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:470 m²

sprzedam dom wolnostojący pod inwestycje lub/oraz mieszkanie,prestiżowa i bardzo dobra do wynajmu dzielnica krzyki borek, super komunikacja tramwaje(200m) 9,15 oraz autobus127,144,nocny(100m), 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klecina,Wrocław

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

*** osiedle klecina *** *** krzyki *** *** 7 pokoi *** *** kuchnia Z jadalnią*** *** 3 łazienki *** *** 1 toaleta *** *** garaż *** *** strych *** *** duży taras 40 mkw.*** *** 2 BALKONY PO 9 MKW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 649 000 zł234 m² 7 047,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu na Ołtaszynie Nieruchomość: na sprzedaż piękny, piętrowy, ze strychem, 234 metrowy dom wolnostojący przy ul. Jarzynowej, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 890 999 zł312 m² 12 471,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kuźniki,Wrocław

1 599 990 zł204 m² 7 843,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dom do kapitalnego remontu- nie nadaje się do zamieszkania! Na sprzedaż duży dom z ładną działką na wrocławskich Kuźnikach. Prezentowany dom położony jest przy ul. Woźniczej, oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym

Ołtaszyn,Wrocław

1 299 999 zł143 m² 9 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w rejonie ul. Stefana Grota-Roweckiego, dzielnica Krzyki - Wojszyce. Powierzchnia: - 115 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

10 000 000 zł1 000 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż dobrze działający biznes Obiekt eventowo-okolicznościowy w województwie dolnośląskim. Lokal jest prowadzony od prawie 20 lat, posiada ugruntowaną pozycję na rynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Biskupin,Wrocław

3 450 000 zł148 m² 23 310,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, wyjątkowo komfortowy, dom z historią o powierzchni użytkowej 148 m2, wybudowany w 1933 roku, usytuowany na dużej działce o powierzchni 631 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Maślice Małe,Wrocław

1 455 000 zł120 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ołtaszyn,Wrocław

1 649 995 zł143 m² 11 538,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom na nowym, nowoczesnym osiedlu gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie w pobliżu ulicy Kurpiów, stefana Grota-Roweckiego w Wrocławiu. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Kłokoczyce,Wrocław

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wyjątkowy bliźniak w spokojnej, zielonej okolicy Wrocław, kłokoczyce Na sprzedaż komfortowy bliźniak o powierzchni 115,44 m , położony na przestronnej działce 375 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kowale,Wrocław

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż oferujemy przytulny dom o powierzchni 77 m , położony przy ul. Szczygla we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyki,Wrocław

4 100 000 zł180 m² 22 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Nowoczesny i przytulny dom z ogrodem w zacisznej okolicy. Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Dom powstał na podstawie indywidualnego projektu co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Polanowice,Wrocław

875 000 zł95 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Oferta bez prowizji i bez pcc Na sprzedaż: komfortowy dom w Osiedlu Zielona Widawa - Twoja zielona przystań we Wrocławiu! Szukasz spokoju, komfortu i doskonałej lokalizacji? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oporów,Wrocław

4 550 000 zł510 m² 8 921,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym, w którym przez lata funkcjonowała znana lokalna piekarnia. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Kurpiów

Ołtaszyn,Wrocław

1 649 999 zł136 m² 12 132,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaży dom na nowym, nowoczesnym osiedlu gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie w pobliżu ulicy Kurpiów, stefana Grota-Roweckiego w Wrocławiu. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137,6m2. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jerzmanowo,Wrocław

1 100 000 zł96 m² 11 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:795 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z dużym ogrodem - Wrocław, fabryczna-Jerzmanowo Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dojazdem do miasta? Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Polanowice,Wrocław

1 780 000 zł176 m² 10 113,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny Dom Jednorodzinny we Wrocławiu Idealne Połączenie Spokoju i Bliskości Miasta Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący, zaprojektowany na indywidualne zamówienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Żerniki,Wrocław

1 588 000 zł203 m² 7 822,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom piętrowy z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej po rozbudowie możliwość zamieszkania dwóch, trzech rodzin, lub cele inwestycyjne, pensjonat we Wrocławiu, ul. Zagłoby, poniemiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Leśnica,Wrocław

1 150 000 zł189 m² 6 070,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Wyjątkowy dom W sercu leśnicy | możliwość podziału na 3 mieszkania | bez prowizji dla kupującego Odkryj potencjał tej wyjątkowej nieruchomości w domu w zabudowie bliźniaczej przy ul.