dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Oporów,Wrocław

1 400 000 zł192 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej na oporowie. Stan deweloperski. W sprzedaży ostatnie 2 domy. Termin realizacji inwestycji III kwartał 2021 r. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych. Tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 045 000 zł197 m² 5 309,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowy do odbioru stylowy dom w zabudowie szeregowej na Klecinie! Dom z garażem podziemnym to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Fabryczna,Wrocław

535 484 zł91 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:91 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł147 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:254 m²

Przepięknie wykończony i wyposażony dom, gotowy do zamieszkania Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Sołtysowice,Wrocław

930 000 zł222 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Atrakcyjny dom - połowa bliźniaka - 222 mkw w spokojnej okolicy z ogrodem Wrocław Sołtysowice Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego o powierzchni około 150m2, zabudowa parterowa ze strychem. Nieruchomość jest położona na działce około 1700 m2. Lokalizacja: wrocław/psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min) Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

763 000 zł141 m² 5 411,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zaledwie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Klecina

Klecina,Wrocław

1 280 000 zł280 m² 4 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Zapraszam do prezentacji urokliwego domu, znajdującego się na cichym osiedlu w dzielnicy Wrocławia - Klecinie, dobrze skomunikowanym z centrum miasta oraz bardzo bliskim położeniu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdacjusza

Żerniki,Wrocław

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej na Żernikach. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka z lat '40. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom z 1930 roku w zabudowie szeregowej z wolnostojącym garażem i pomieszceniem gospodarczym na Maślicach! Polecam na sprzedaż czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam uroczy dom w zabudowie szeregowej na Sępolnie. Stylowy budynek z cegły, z roku 1927. Parter: duży salon (ok.19m2) połączony z jadalnią (ok.16m3). Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 045 000 zł197 m² 5 316,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowy do odbioru dom w zabudowie szeregowej na Klecinie! Dom z garażem podziemnym to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

995 000 zł157 m² 6 338 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Piękny ogród! garaż + 2 miejsca postojowe! nowoczesny komfortowy dom! lokalizacja: karwiany - 3km od ul. Kutrzeby (ołtaszyn, krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fromborska

Maślice,Wrocław

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem i wolnostojącym garażem na Maślicach! Polecam na sprzedaż czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wojnów

Wojnów,Wrocław

549 000 zł167 m² 3 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecamy nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej położone w centralnym punkcie Dobrzykowic. Domy są oddalone około 2 km od granic miasta i wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Ołbin

Ołbin,Wrocław

2 799 000 zł269 m² 10 424,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest trzeci etap inwestycji na Osiedlu Lechitów. Tym razem luksusowe domy w zabudowie jednorodzinnej, mieszczące się we Wrocławiu na osiedlu Kowale. Domy będą usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owczarska

Leśnica,Wrocław

720 000 zł109 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

-zapraszam na bezpłatną prezentację- przytulny, nowy, pięknie wykończony, z ogródkiem I garażem, w zabudowie szeregowej - środkowy szereg Z 2013 roku. Leśnica - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 020 000 zł191 m² 5 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Kowale

Kowale,Wrocław

2 799 000 zł269 m² 10 424,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

619 900 zł100 m² 6 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Polecam na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 1940 roku o powierzchni 100 m2, usytuowany na działce o powierzchni 327 m2 na osiedlu Żerniki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wojnów

Wojnów,Wrocław

750 000 zł226 m² 3 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący położony w sąsiedztwie osiedla "dobrzykowice Park" i innych domów jednorodzinnych. Opis nieruchomości: na parterze: salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sarnia

Krzyki,Wrocław

470 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Ostatni szereg zewnętrzny! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 090 000 zł190 m² 5 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż komfortowy apartament 140m2 (powierzchnia całkowita to 190m2), II-poziomowy w atrakcyjnej lokalizacji na Ołtaszynie. Mieszkanie znajduje się w zabudowie szeregowej, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

599 000 zł72 m² 8 290,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe w zabudowie szeregowej z ogrodem już w sprzedaży. Zamieszkaj jeszcze w tym roku!/ Sprzedaż wolna od prowizji. Wyjątkowe osiedle w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śnieżna

Fabryczna,Wrocław

710 000 zł137 m² 5 182,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 137m , 6 pokoi z ogrodem, działka 400m Wrocław Fabryczna 710 000 zł. Dom w trakcie remontu generalnego po ociepleniu, wymianie okien, instalacji i pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średzka

Fabryczna,Wrocław

710 000 zł123 m² 5 772,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, pięknie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m2 oraz gotowym do własnej aranżacji ogródkiem. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makowa

Wojnów,Wrocław

649 000 zł119 m² 5 453,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedaż piękny dom z ogródkiem dla wymagających, usytuowany w miejscowości Krzyków oddalonej tylko 4 km od granic Wrocławia. Lokalizacja oferuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyk,Wrocław

1 690 000 zł190 m² 8 894,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Piękny dom z ogrodem położony w cenionej dzielnicy Krzyki na osiedlu Wojszyce- ul. Przystankowa. Krzyki - Wojszyce to od wielu lat atrakcyjne miejsce do mieszkania, pracy, prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechitów

Kowale,Wrocław

635 000 zł102 m² 6 199,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

I podatku pcc! Zostały tylko 3 domy! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość reprezentująca inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, mieszczącą się we Wrocławiu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mokrzańska

Leśnica,Wrocław

720 000 zł109 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest piękny dom dwupiętrowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 109 m2 z ogrodem o powierzchni 49 m2. Dom usytuowany jest w Leśnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ratyń

Ratyń,Wrocław

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 835 m²

Polecam do sprzedaży połowę domu poniemieckiego na bardzo dużej działce o powierzchni ponad 2800 mkw. Dom położony jest w cichym miejscu, 1,5 km od centrum Leśnicy w obrębie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyki,Wrocław

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego na Ołtaszynie. Świetna lokalizacja, sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna na działkach o podobnej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechitów

Kowale,Wrocław

653 000 zł102 m² 6 375,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zacisze

Zacisze,Wrocław

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny 3 kondygnacyjny na Zaciszu z ogrodem Piętro I Salon duży jasny (30m2) z balkonem wychodzącym na ogród ,podłoga parkiet ,okna pcv z roletami oraz szybami weneckimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 195 000 zł312 m² 3 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Północne obrzeża Wrocławia. Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu. Szybki dojazd do różnych miejsc we Wrocławiu (obwodnica śródmiejska), do autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł139 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, minkowice Oławskie , dom, sprzedaż, powierzchnia 139m2, 6 pokoi, pompa ciepła, fotowoltaika Biuro Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice, ul Bożka7 rezerwacja oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowy segment na zielonym Ołtaszynie Powierznia 137 m, pełne piętro bez skosów , wykonany z wysokiej klasy materiałów. Rolety elektryczne , parapety granitowe , Dachówka Meyer -holsen. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyki,Wrocław

1 850 000 zł240 m² 7 708,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Prezstronny dom w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Południowego. Rewelacyjna lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do centrum i Bielan Wrocławskich w połączeniu z terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

665 000 zł124 m² 5 362,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne osiedle W pięknym miejscu! zakup od dewelopera! bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej! Szereg środkowy w cenie 649 tyś zł Szereg skrajny w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

755 000 zł215 m² 3 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

0% prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, trzykondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej z częścią usługową, nieruchomość posadowiona na działce.