dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

564 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

564 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min) Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Leśnica,Wrocław

859 000 zł148 m² 5 804,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu tuż przy lesie. Urokliwe zielone miejsce. Budynek w stanie deweloperskim podwyższonym. Na parterze salon z wyprowadzonym przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Leśnica

Leśnica,Wrocław

670 000 zł175 m² 3 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na zachodzie Wrocławia, w dzielnicy Leśnica. Nieruchomość o powierzchni 175 m2 (mieszkalnej 165,3 m2), posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Księże Wielkie,Wrocław

726 495 zł132 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom W zabudowie bliżniaczej na księżu wielkim Oferta bez prowizji oraz podatku pcc Realizacja: IV kw 2021 r Zespół domów w zabudowie bliżniaczej, położonych na osiedlu Księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jemeńska

Bieńkowice,Wrocław

1 370 000 zł238 m² 5 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:276 m²

Witam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony na wrocławskich Bieńkowicach (tuż za Brochowem). Sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 200 000 zł281 m² 11 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Jeżeli szukasz wyjątkowego domu, zaprojektowanego w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu, to ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Dom zlokalizowany jest z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Januszowicka

Krzyk,Wrocław

1 750 000 zł330 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Wrocławia na Krzyki-Borek przy ul.Januszowickiej. Dom budowany w technologii tradycyjnej z dużą działką (ogrodem) ,40m2 taras. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 200 000 zł281 m² 11 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

910 000 zł198 m² 4 595,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: oferta bezpośrednia - Marzy Ci się ciszą i spokój, własny ogród, kawa na otoczonym zielenią tarasie. A może chciałbyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lawendowa

Krzyki,Wrocław

498 000 zł74 m² 6 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Krzyki,Wrocław

699 000 zł125 m² 5 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Kompleks 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budynki usytuowane są w prężnie rozwijającej się lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia (15 minut od Sky Tower),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Krzyki,Wrocław

812 974 zł139 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kłokoczycka

Kłokoczyce,Wrocław

910 000 zł138 m² 6 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż piękny dom parterowy na Kłokoczycach, posadowiony na ogromnej działce o pow. 2690 m2. Pięknie zagospodarowany teren wokół domu. Największe atuty: *znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 020 000 zł191 m² 5 346,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowy do odbioru dom w zabudowie szeregowej na Klecinie! Dom z garażem podziemnym to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Borek

Borek,Wrocław

2 950 000 zł330 m² 8 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:720 m²

Witam, na sprzedaż dom znajdujący się w prestiżowej okolicy- borek ul. Grójecka. Usytuowany jest on na działce o powierzchni 720 m2. Jeśli chodzi o układ domu prezentuje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

568 000 zł134 m² 4 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Zapraszam na prezentację wspaniałego wolnostojącego domu o metrażu 220m2, posadowionego wśród zieleni, na zadbanej i cichej działce o powierzchni 1350m2. 2 km od granicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

568 000 zł134 m² 4 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Krzyki,Wrocław

812 682 zł139 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 020 000 zł191 m² 5 348,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Krzyki,Wrocław

791 085 zł138 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cieszyńska

Krzyki,Wrocław

726 495 zł132 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Leśnica,Wrocław

689 000 zł175 m² 3 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak w cichej Leśnicy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 175 m2, we Wrocławiu w dzielnicy Leśnica, który położony jest na działce 600 m2, a wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

644 339 zł109 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Stabłowice - dzielnica Wrocławia, na której połączysz posiadanie domu z ogródkiem i życie w dużym mieście, przy Zielonej Strefie na Stabłowicach, domy bliźniacze z antresolą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł104 m² 5 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widawa

Widawa,Wrocław

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

Uroczy dom wolnostojący z ogrodem w Widawie Na sprzedaż wolnostojący jednopiętrowy dom z ogrodem. Parter: salon (ok16m2) z kominkiem otwarty na kuchnię Kuchnia (ok10m2) jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyki,Wrocław

3 699 999 zł600 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Piękna, luksusowa, przedwojenna Willa otoczona zielenią, po gruntownym remoncie w centrum Wrocławia. Nieruchomość złożona z: pokój 32,1 m2 pokój 27,1 m2 pokój 32,1 m2 kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Okazja dom do remontu w dobrej cenie Do sprzedania zabytkowy dom na Zakrzowie Obiekt wpisany do miejskiego rejestru zabytków wybudowany tradycyjną metodą z cegły,pokryty dachówką,podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maleczyńskich

Oporów,Wrocław

1 400 000 zł192 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy położone są w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji we Wrocławiu - na Oporowie przy ul. Maleczyńskich. Osiedle składać się będzie tylko z 3 budynków (6 domów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Fabryczna,Wrocław

644 339 zł109 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:109 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fryzjerska

Widawa,Wrocław

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Zapraszam na prezentację ciekawego architektonicznie domu jednorodzinnego, wolnostojącego położonego na pięknej zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami krzewów i drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

800 000 zł104 m² 7 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

800 000 zł104 m² 7 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

568 000 zł134 m² 4 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

546 280 zł78 m² 7 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł104 m² 5 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

631 000 zł126 m² 4 988,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zaledwie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maleczyńskich

Fabryczna,Wrocław

1 400 000 zł192 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Z sześciu domów cztery zostały sprzedane na etapie projektowania i uzyskiwania pozwolenia na budowę. Aktualnie możemy zaproponować tylko dwa niesprzedane domy. Zapraszamy do kontaktu. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maleczyńskich

Fabryczna,Wrocław

1 400 000 zł192 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

1 470 000 zł298 m² 4 932,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5