dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

452 731 zł83 m² 5 464 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:89 m²

Nowy, piękny, gotowy dom O podwyższonym standardzie ogródek / kameralna zabudowa Bez prowizji o podatku pcc 2%. Propozycja powstała z myślą o osobach ceniących nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 499 000 zł354 m² 4 234,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Szlachecka rezydencja - gdy zewsząd otacza cię piękno Do sprzedania reprezentacyjna, absolutnie unikatowa willa we Wrocławiu, w bardzo prestiżowej dzielnicy Biskupin. Wolnostojący, duży budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym, elektrycznie sterowanymi roletami I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśkowicka

Psie Pole,Wrocław

494 900 zł180 m² 2 749,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik przytulny I funkcjonalny dom/bliźniak na ładnej, dużej działce na wojnowie. Ładny i zadbany dom posadowiony w 1996 roku na sporej (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Wrocław,dolnośląskie

533 000 zł190 m² 2 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom we wrocławiu Dom powstał według projektu indywidualnego, budowany na działce o pow. 1200 m2 (drzewa owocowe), wybudowany z materiału wysokiej jakości eder. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

777 000 zł302 m² 2 572,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:523 m²

Grand villa jackie - zatopiona W zieleni wyjątkowość Do sprzedania wystawna i bardzo ciekawie zaprojektowana willa we Wrocławiu, posadowiona w otoczeniu bujnej zieleni starodrzewu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

780 000 zł93 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Romantyczny dom Z ogrodem - blisko przyrody I blisko centrum Do sprzedania jednorodzinny, wolnostojący dom we Wrocławiu, na modnych, willowych Sołtysowicach - zielonej sypialni miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

777 000 zł158 m² 4 917,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Strażnik laguny - pośrodku zieleni I ciszy, w objęciach szemrzącej wody Do sprzedania bardzo atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej na Krzykach-Rakowcu, w tej wyjątkowej jego części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karłowice

Karłowice,Wrocław

1 190 000 zł206 m² 5 776,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:506 m²

Komfortowa willa blisko parku - gdy szukasz prestiżu I elegancji Do sprzedania bardzo komfortowy i estetycznie wykończony dom we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

453 000 zł83 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowy, piękny, gotowy dom O podwyższonym standardzie ogródek / kameralna zabudowa Bez prowizji i podatku pcc 2%. Propozycja powstała z myślą o osobach ceniących nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

530 000 zł150 m² 3 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym,roletami I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

540 000 zł134 m² 4 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Stylowy irish house blisko parku i stadionu - super okazja! gdy kochasz zieleń I sport Do sprzedania stylowy dom segmentowy, położony w ładnej, willowej dzielnicy Wrocławia, pilczyce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110 m2, wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Krzyki,Wrocław

453 000 zł83 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł113 m² 4 415,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Lawendowy domek - Z głębi ogrodu / spacerem do lasu Do sprzedania przytulny, wolnostojący dom we Wrocławiu, w modnej i bardzo poszukiwanej, zielonej willowej enklawie Sołtysowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 500 000 zł220 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Polecam wolnostojący dom nadający się doskonale nawet dla dwóch rodzin (dwie niezależne części mieszkalne - połączone przejściem). Większa część o powierzchni ok. 140 mkw, mniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł137 m² 4 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Osiedle Parkowe jest doskonałą alternatywą dla osób szukających spokoju w granicach miasta. Osiedle Parkowe - to zespół 21 budynków o tradycyjnej architekturze, łączącej funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł137 m² 4 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

729 000 zł220 m² 3 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 220 m2 znajdujący się na Nowych Stabłowicach. Budynek składa się z 3 kondygnacji. Przyziemie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Oporów,Wrocław

1 300 000 zł380 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na zielonym starym Oporowie. Przedwojenny dom z lat trzydziestych X wieku został przebudowany w latach 90. W chwili obecnej powierzchnia całkowita domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

1 420 000 zł201 m² 7 064,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wytworna bayerische villa z basenem - luksus potrzebny na co dzień Do sprzedania reprezentacyjna i imponująco wykończona willa we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji, na ekskluzywnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

559 000 zł142 m² 3 937 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Oporów,Wrocław

899 000 zł230 m² 3 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wstrzymana!do końca września. Na sprzedaż duży dom wolnostojący na zielonym Oporowie. Powierzchnia użytkowa 230 m2 całkowita 400 m2. Działka własnościowa 500 m2. Rozkład domu poniżej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Krzyki,Wrocław

990 100 zł240 m² 4 125,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń edward pustowar, tel. Agrestowa ok. / park południowy / przyjazne otoczenie Do sprzedania dom w szeregowej zabudowie, środkowy. Dom o powierzchni 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - jagodno / malinowskiego ok. / nowy szereg Polecam Państwu dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy o pow. 180 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Krzyki,Wrocław

4 600 001 zł459 m² 10 021,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń edward pustowar, tel. Agatowa ok. / przyjazne otoczenie / pływalnia / balkon Do sprzedaży nowoczesny, pięknie zaaranżowany dom o nietypowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Partynice

Partynice,Wrocław

2 600 000 zł652 m² 3 987,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:808 m²

Piękna, duża nieruchomość mieszkalno-usługowa na Krzykach, partynicach Na sprzedaż zadbany, 3-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z garażem. Osobne wejścia do części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piechowicka

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł509 m² 1 117,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - piotr strzelczyk - piechowicka okolice / kosmonautów / ciche Na sprzedaż dom typu bliźniak zlokalizowany w okolicy ul. Piechowickiej / Kosmonautów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:350 m²

Duży atrakcyjny dom bliźniak - Krzyki okolice ulicy Gajowickiej Dom o powierzchni: 350 m2 Dom posiada 3 piętra-11 pokoi, 5 łazienek oraz kuchnię Piwnica 70m2 pomieszczenie z sauną fińską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Krzyki - wojszyce / szarych szeregów ok. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny o pow. 200 mkw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana! przytulny dom po remoncie, dla dużej rodziny. Zakrzów. Przedstawiam Państwu funkcjonalnie zaaranżowany, 3- kondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

2 119 900 zł351 m² 6 039,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wolnostojący, ładny, zadbany, rozbudowany dom na ładnej działce- na gaju. Gaj. Wolnostojący 3 kondygnacyjny dom po rozbudowie który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

665 000 zł280 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń -edward pustowar, tel. Jagodno / zabudowa szeregowa / segment skrany Do sprzedania segment skrajny na osiedlu domów w zabudowie jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Park Złotnicki

Fabryczna,Wrocław

659 000 zł206 m² 3 199,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - edward pustowar, tel. Park złotnicki ok. / osiedle domów jednorodzinnych Oferuję Państwu dom jednorodzinny, segment zewnętrzny o pow. 206 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klecińska

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Muchobór mały / bliźniak / duży ogród Wrocław - Fabryczna, okolica ul. Klecińskiej. Do sprzedania dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł311 m² 2 411,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina. Wolnostojący dla dużej rodziny albo pod działalność gospodarczą. Duża pięknie położona działka. Przestronny, 3 kondygnacyjny, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabiszyn-Grabiszynek

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 150 000 zł255 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z możliwością podziału na dwa mieszkania willowe. Doskonała lokalizacja przy spokojnej ulicy na Grabiszynie. Nowa elewacja i dach. Polecam dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

930 000 zł133 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom o powierzchni użytkowej 133,13 m2 wybudowany został w 1944 r. Składa się z trzech kondygnacji: -podpiwniczenie: kotłownia i pomieszczenia gospodarcze; -parter: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

1 580 000 zł240 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż wolonstojący o powierzchni 240m2, znajdujący się w odległości 6 km od Wrocławskiego Rynku Wrocławia. Na przepięknie zaprojektowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

680 000 zł300 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom wolnostojący na wrocławskim Muchoborze Wielkim, położony na niewielkiej działce o pow. 516mkw. Budynek jest w trakcie remontu. Wykonano ocieplenie budynku, wymieniono instalacje, grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący O powierzchni całkowitej około 260 mkw położony na cichych I spokojnych karłowicach. Na całkowity metraż składają się 3 kondygnacje: piwnica (powierzchnia 82,9 mkw) - 3.