dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wojszyce / parterowy / ogród / taras Przedstawiam Państwu dom, położony na wrocławskich Wojszycach w dzielnicy Krzyki. Dom o powierzchni 150 m2, składający się z parteru i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

890 000 zł266 m² 3 345,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Komfortowy dom w wolnostojący o pow 170 m2 5 pokoi, z 2 garaże w tym wolnostojący na działce 650 m2 Wybudowany w 2001 roku z cegły, suporexu i klinkieru ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

749 900 zł309 m² 2 426,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację -ewa Sołtysik duży, piękny, funkcjonalny dom na dużej zagospodarowanej działce W brzezinie pod wrocławiem. Przestronny, 3 kondygnacyjny, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

320 000 zł139 m² 2 302,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja okazja! W bardzo dobrej lokalizacji pod Wrocławiem w Długołęce wolnostojący na działce usługowej o pow 600 m2 okazja - najlepiej za gotówkę - szczegół - ( za 1m2 działki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

4 600 100 zł458 m² 10 043,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń tel.: OŁTASZYN / NOWOCZESNY DOM / BASEN / TARAS Luksusowa rezydencja zlokalizowana na Ołtaszynie w okolicy ul. Nefrytowej. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

890 000 zł285 m² 3 122,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W atarakcyjnej i spokojnej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem, w pobliżu łącznika autostrady, do sorzedaży jednorodzinny,wolnostojący dom częściowo podpiwniczony o pow. 285m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

800 100 zł191 m² 4 189,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń tel.: KRZYKI / JEDNORODZINNY / TARAS / OGRÓD / GARAŻ Nieruchomość położona na wrocławskim Ołtaszynie, okolica ul. Kutrzeby na ładnej narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom budowany na działce klienta! Projekt MDM to specjalnie zaprojektowany dom dla osób młodych lub osób w wieku emerytalnym chcących zamieszkać z dala od zgiełku miejskiego. Komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 950 000 zł800 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż posesja na Krzykach / Partynicach. Posesja składająca się z dwóch budynków. Dom wolnostojący o powierzchni 320 m2 oraz połowa bliźniaka o powierzchni ok. 300 m2. Obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

630 000 zł234 m² 2 695,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom budowany na działce klienta! Dom energooszczędny " projekt E-149 " adresowany dla rodziny ceniącej sobie wygodę i przestrzeń. Na parterze znajduje się obszerna kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wrocław

3 700 000 zł650 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - , tel.: REZYDENCJA / CHOPINA OK. / duża działka / dla inwestora Przedstawiam Państwu piękną rezydencję, reprezentacyjną wille zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrągowska

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł105 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk mrągowska / królewiecka / ogródek / ciche / garaż Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 105 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

745 000 zł300 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny duży z potencjałem dom wolnostojący od zewnątrz całkowicie wykonczony na działce o pow 1200m2 posadowiony w przyjemnej i dobrej lokalizacji z bardzo szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

410 000 zł250 m² 1 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przy samej granicy Wrocławia wolnostojący dom w otoczeniu nowej zabudowy domów jednorodzinnych z garażem w bryle budynku w stanie deweloperskim. Wybudowany z karamzytu, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 600 000 zł740 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Idealna na wspaniałą reprezentacyjną siedzibę firmy lub rezydencję dla konesera. W samym sercu wrocławskiego Borku. Budynek projektowany przez wybitnych architektów Figgego i Zamory na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abrahama

Krzyki,Wrocław

690 100 zł187 m² 3 690,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - tel.: OŁTASZYN / ABRAHAMA OK. / bliźniak / balkon / taras Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 190 m2 z działką 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł121 m² 2 055,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 249000 Powierzchnia 121,14m2 Cena promocyjna produktu dotyczy domu pod wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

W okolicach Psiego Pola, mirkowa, zakrzowa z dobrym wyjazdem na łącznik obwodnicy oraz na Warszawę, posadowiony w ładnym miejscu w pobliżu terenów zielonych wolnostojący dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł133 m² 3 086,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wybudujemy ten budynek na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące (budynek podpiwniczony- 5 miesięcy), jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu działki też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biskupin

Biskupin,Wrocław

900 000 zł320 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Połowa przedwojennej willi na biskupiniie ogólnie w dobrym stanie o pow mieszkalnej 94m2 plus część piwnicy i poddasza. Budynek dobrze utrzymany na działce 350m2 Na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 900 zł131 m² 3 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 404900 Powierzchnia 131,19m2 Dom jednorodzinny, piętrowy. Architektura tego domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

777 000 zł275 m² 2 825,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - tel. Zachodnia część wrocławia / niska zabudowa / przyjazna okolica Do sprzedania dom w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojącej, pokoleniowy, dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W pólnocnych okolicach Psiego Pola z super dojazdem do miasta oraz łącznika obwodnicy dom przedwojenny o pow 100 m2 z garażem na 2 auta wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leśnica

Leśnica,Wrocław

1 190 000 zł397 m² 2 998,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 251 m²

Rozpoczęta budowa domu w stanie surowym, otwartym, zadaszonym o powierzchni 396,9m2 (parter, piętro, poddasze) oraz budynek wolno stojący - garaż 51,74m2. Budynek wykonany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

W prestiżowej lokalizacji na Borku na siedzbę firmy w przedwojennej willi blisko Parku Południowego Do sprzedaży połowa domu o pow 150m2 z 1/2 działki na parterze w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wykładowa

Psie Pole,Wrocław

495 000 zł179 m² 2 765,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację -ewa Sołtysik wojnów. Zadbany, przytulny I funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej na ładnej zagospodarowanej działce. Przedstawiam Państwu funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

W rejonie Psiego Pola 2 budynki z 2007 roku Jeden do zamieszkania z przystosowaniem na 2 rodziny, drugi z przeznaczeniem pod prowadzenie działalności w tym ( fryzjersko kosmetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

680 000 zł209 m² 3 253,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Dom budowany na działce klienta! Dom energooszczędny " przemek " adresowany dla rodziny ceniącej sobie wygodę i przestrzeń. Na parterze znajduje się obszerna kuchnia z jadalnią , połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 300 000 zł388 m² 3 350,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Parterowy z 2015 roku dom w spokojnym miejscu pośród nowej zabudowy jednorodzinnej. Piękny wolnostojący o pow użytkowej 291m2 na działce 1220m2 z garażem na dwa auta. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Żerniki,Wrocław

219 000 zł83 m² 2 638,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Budujemy na działce klienta! 0 % prowizji dla Kupującego! Projekt MDM 2 to parterowy komfortowy dom jednorodzinny o ciekawej modernistycznej formie oraz dużych przeszkleniach które nadają mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

340 800 zł109 m² 3 129,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 340800 Powierzchnia 108,9m2 Dom w zabudowie parterowej, zaprojektowany, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

214 100 zł92 m² 2 327,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Hit cenowy! budujemy na działce klienta! Dom energooszczędny! Projekt Szczęśliwy to komfortowy dom jednorodzinny o ciekawej modernistycznej formie oraz dużych przeszkleniach które nadają mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

268 000 zł129 m² 2 072,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Dom budowany na działce klienta dom spokojny to zgrabny dom z komfortowym poddaszem użytkowym dzięki wysokiej ściance kolankowej 1,2m. Główną zaletą projektu jest funkcjonalnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na osiedlu domów wolnostojących przedwojenny, podpiwniczony kryty dachówką. Budynek składający się parteru i piętra oraz nie wielkiego strychu. Na parterze przedsionek, pok -16m2 kuchnia -12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

258 900 zł81 m² 3 193,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce w ciągu 4 miesięcy. Cena 258900 Powierzchnia 81,07m2 Bungalow Classic 81 to nieduży przytulny dom zaprojektowany dla potrzeb małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedaży dom w zabudowei bliźniaczej na Ołtaszynie. Dom ma ok. 110 m2 pow. użytkowej + garaż na 2 samochody (36 m2). Posadowiony jest na działce o pow. 370 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

W pobliżu granic miasta Wrocławia dom wolnostojacy na sprzedaż o powierzchni 300 m2 na działce o powierzchni 620 m2 Cena 1250 000 zł (5967 pln/m ), 6 pokoi i więcej, 3 łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

269 000 zł138 m² 1 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom przyszłości! budujemy na działce klienta! Dom energooszczędny! Projekt kaszubski dom przyszłości to komfortowy dom jednorodzinny o ciekawej modernistycznej formie oraz dużych przeszkleniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 450 000 zł500 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

W bardzo atrakcyjnej części Wrocławia do sprzedaży budynek o łacznej pow 540 m2 na działce pow 575 m2 z czego pow 200 m2 przezanaczona na cele mieszkaniowe, pozostała powierzchnia.