dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Zalesie,Wrocław

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom o powierzchni 172 m2, przy ul. Szymanowskiego we wrocławiu. Nowoczesna Rezydencja Aretuza położona w prestiżowej lokalizacji na Zalesiu we Wrocławiu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 700 000 zł370 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący typu gierek-po rozbudowie I nadbudowie położony na dużej,bardzo ładnie zagospodarowanej działce na zalesiu W cichej uliczce.IDEALNE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA LUB NA SIEDZIBĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 970 000 zł390 m² 5 046,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:809 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o pow.całkowitej 390,40 mkw, powierzchnia mieszkalna -279,44 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

748 000 zł171 m² 4 374,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

~~atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.171 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Ołtaszynie .~Dom wybudowany 1990 r z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wrocław Pilczyce dom szeregowy na sprzedaż, narożny, cena 450.000 zł. Przytulny dom mieszkalny o pow. ok. 70 m2, działka narożna o powierzchni 250 m2, ogrodzona. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł428 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Na sprzedaż luksusowy dom rezydencja o powierzchni ok. 430 m2 na Krzykach. Zaproszenie dla wymagających klientów, oczekujących połączenia luksusu, ciszy i spokoju, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwidzyńska

Psie Pole,Wrocław

540 000 zł200 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Gorąco polecam! dom blisko centrum! Dom w zabudowie szeregowej - zewnętrzny segment, w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej ok 200 mkw usadowiony jest na działce 241 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

1 690 000 zł370 m² 4 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:445 m²

Racławicka, borek- dom idealny na firmę lub doskonała inwestycja! Propozycja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:330 m²

Budynek o powierzchni 330 mkw dwukondygnacyjny, składający się z hali magazynowo-usługowej na parterze o powierzchni 95 mkw z pomieszczeniem biurowym na 2-3 biurka i wc, oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

469 000 zł91 m² 5 148,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Bardzo lokal mieszkalny 4 pokojowy o pow. 91,10 mkw ( 1/2 domu/ położony na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej na Kuźnikach we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Uwaga! nowa niższa cena! Dom w zabudowie blixniaczej położony na działce ok. 500 m2 został wybudowany w połowie lat dziewięćdziesiątych. W latach 2002-2003 został dokonany gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Gorąco polecam na sprzedaż dom poniemiecki o powierzchni całkowitej 110 mkw położony na cichym i spokojnym osiedlu domków na Maślicach. Na całkowitą powierzchnię parteru składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

599 000 zł210 m² 2 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Lokalizacja to największy atut tej nieruchomości. Szereg środkowy którego budowę ukończono 1996 roku.Do budowy użyto różnych materiałów głównie cegły. Dom dwu piętrowy. Poziom zerowy: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

549 000 zł164 m² 3 347,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Wrocławskim Ołtaszynie. Do sprzedazy segment srodkowy , o pow. działki 171 mkw, pow. zabudowy 76 mkw i pow. ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

WP nieruchomości oferuje do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.180m2, mieszczący się w doskonałej lokalizacji na Wrocławskiej Klecinie. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wrocław, borek- krzyki. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2. Dom piętrowy, dwa niezależne wejścia (możliwość połączenia działalności gospodarczej i funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świnoujska

Kuźniki,Wrocław

659 000 zł190 m² 3 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Gorąco polecam na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok 190 mkw położony na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych we Wrocławiu w dzielnicy Kuźniki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

860 000 zł201 m² 4 278,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na prestiżowym osiedlu na Wojszycach. W otoczeniu domy o podobnej architekturze. W przyziemiu - garaż, pomieszczenia gospodarcze, łazienka Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przedwojenna willa blisko Parku Południowego. Dom podzielony jest na trzy samodzielne mieszkania ze wspólną klatką schodową w bryle budynku. Wysoki Parter - m ieszkanie 76 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

700 000 zł214 m² 3 271,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.214 mkw, położony w Świniarach na działce o powierzchni 1061 mkw. . Dom wybudowany 1930 r z cegły. Dom docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Zalesie,Wrocław

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

785 000 zł250 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej Krzyki-Partynice na małym osiedlu rezy-dencji i domów jednorodzinnych, budowanych w latach 90-tych przez pracowników naukowych wrocławskich uczelni. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szkocka

Muchobór Mały,Wrocław

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wrocław - Muchobór Mały, okolica ul. Szkockiej. Do sprzedaży dom wolnostojący z lat 70-tych, XX wieku, jednopiętrowy, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, ok. 130 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Złotniki

Złotniki,Wrocław

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Złotniki elegancki dom wolnostojący na sprzedaż o pow. 350 m2. Mam przyjemność zaprosić Państwa do poznania oferty domu, którego głównymi atrybutami są: przestrzeń i wygoda, wykonana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

839 000 zł200 m² 4 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ładny komfortowy dom położony w Dobrzykowicach pod Wrocławiem.Parter domu to salon z kominkiem,wyjściem na taras i do ogrodu,kuchnia,3 pokoje,łazienka,pralnia,kotłownia oraz garaż.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

749 000 zł171 m² 4 380,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

~~bardzo łądny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.171 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Ołtaszynie .~Dom wybudowany 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, os. Kiełczowskie

os. Kiełczowskie,Wrocław

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opis: komfortowy dom parterowy, wolnostojący położony na terenie kameralnego osiedla o powierzchni użytkowej 160 m2. Na parterze znajduje się główne wejście do budynku, wiatrołap, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

605 000 zł180 m² 3 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący z lat '70, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z garażem, położony w cichym miejscu na Wojnowie. Pow. całk. ok.180m2, pow. mieszk. ok. 120m2, pow. działki 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Zalesie,Wrocław

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeleniogórska

Stabłowice,Wrocław

395 000 zł111 m² 3 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:947 m²

Wrocław-Stabłowice. Willowe 4 pokojowe mieszkanie, położone na piętrze przedwojennego budynku mieszkalnego, dwurodzinnego, II kondygnacyjnego, całkowicie podpiwniczonego z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam państwu atrakcyjny dom W św.KATRZYNIE! Dom o powierzchni ok. 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni użytkowej 169 mkw usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł428 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

680 000 zł149 m² 4 563,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Okazja! Wojszyce 4 pok 149mkw., 680000zł Ładny dom wolnostojący,zbudowany z cegły,podpiwniczony o powierzchni -149mkw., posadowiony na zagospodarowanej działce- 563mkw. Dom poniemiecki, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Zalesie,Wrocław

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 500 000 zł1 760 m² 1 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Atrakcyjna nieruchomość rentierska na Krzykach, centrum na sprzedaż. Wrocław, powstańców Śląskich, budynek o powierzchni 1760 m2. Przedmiotem sprzedaży jest budynek składający się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legnicka

Pilczyce,Wrocław

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Wrocław ok. Legnickiej komfortowy dom wolnostojący o pow. 250 m2 na sprzedaż. Nowoczesna architektura budynku, indywidualny projekt. Wysoka klasa materiałów użytych do budowy oraz wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 495 000 zł426 m² 3 509,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik okolice kamieńskiego. Piękny, komfortowy I funkcjonalny. Piękny, nowoczesny, 1 piętrowy, przestronny i doskonale doświetlony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zacisze

Zacisze,Wrocław

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dom wolnostojacy z początku lat 70-tych , położony w prestiżowej dzielnicy Zacisze. Idealny dla rodziny lub na siedzibę firmy. Parter - dwa gabinety, toaleta Piętro- salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzemieniecka

Fabryczna,Wrocław

720 000 zł190 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wrocław, ul. Krzemieniecka. Na sprzedaż nowy dom, z funkcją usługową: idealny na siedzibę firmy, biuro księgowe i podatkowe, na każdą działalność gospodarczą ( przedszkole, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

820 000 zł150 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej w technologii kanadyjskiej, niepodpiwniczony, z garażem w bryle budynku; stan bardzo dobry - do zamieszkania. Pow. domu 150m2, pow. działki 500m2. Parter:.