dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowskiego

Marszowice,Wrocław

1 499 000 zł160 m² 9 398,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowa willa wielkomiejska prestiż i komfort w otoczeniu zieleni Zapraszam do obejrzenia filmu Zapraszam do odkrycia luksusu w jego najlepszym wydaniu. Ta niezwykła willa wielkomiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Leśnica,Wrocław

1 040 409 zł179 m² 5 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Gotowy dom w Miękini kilka kilometrów od granicy Wrocławia - z ogrodem, podwójnym garażem i balkonem I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bliźniak 140 m + 80 m dodatkowo wojszyce / ołtaszyn duży ogród 3 kondygnacje ogromny potencjał Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ogólnej trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Żerniki,Wrocław

1 550 000 zł132 m² 11 787,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z pięknym dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się na Żernikach ul. Grabowa Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Pawłowice,Wrocław

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Sprzedane Dom wolnostojący z początku XX w. z dużą działką 1350 m2 z pięknie utrzymanym ogrodem, gdzie zachowany został starodrzew. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Knota

Muchobór Wielki,Wrocław

1 199 000 zł176 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Opiekun oferty: tel. Duży w zabudowie szeregowej w bliskiej odległości do centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: muchobór Wielki we Wrocławiu to dynamicznie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Żerniki,Wrocław

1 599 000 zł268 m² 5 977,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zielonym osiedlu w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Żerniki, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Prezentujemy funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł169 m² 12 988,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

O inwestycji: ta nowa propozycja to przede wszystkim miejsce dla osób szukających bardzo komfortowego i jakościowego domu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

1 720 000 zł159 m² 10 788,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Dom (skrajny szereg) we Wrocławiu na zielonych Swojczycach. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia całkowita 159,43 m2 Powierzchnia użytkowa 125,77 m2 Prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Muchobór Wielki,Wrocław

2 400 000 zł185 m² 12 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

Opiekun oferty: tel. Duży dom w zabudowie bliźniaczej w bliskiej odległości do centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: muchobór Wielki we Wrocławiu to dynamicznie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Karłowice,Wrocław

3 090 000 zł314 m² 9 840,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

784 000 zł95 m² 8 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 94,78 m z ogrodem 0% prowizji 0% pcc Powierzchnia: 94,78 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cholewkarska

Widawa,Wrocław

1 002 460 zł96 m² 10 428,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż oferujemy segment o powierzchni użytkowej około 95 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielona Widawa. Każdy segment zapewnia przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Radarowa

Wojszyce,Wrocław

2 600 000 zł178 m² 14 606,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Opiekun Oferty: lutstel: z przyjemnością polecam wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany przy ul. Radarowej we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 178 m, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej około 404 m (w tym 260 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśnica,Wrocław

1 170 000 zł180 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pięknym dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Leśnicy. Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

1 650 000 zł159 m² 10 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł96 m² 8 279,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu w zabudowie szeregowej z trzeciego etapu inwestycji (4 lokale) o powierzchni użytkowej 96,5 m2 (w tym garaż) z ogródkiem. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ryska

Zakrzów,Wrocław

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:184 m²

Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Cena do negocjacji. Na sprzedaż duży dom szeregowy położony w spokojnej okolicy. Dużo zieleni, która zapewnia ciszę i spokój oraz daje poczucie bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzyki,Wrocław

1 560 000 zł174 m² 8 954,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej pożądanych do życia dzielnic Wrocławia. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Pawłowice,Wrocław

1 100 000 zł126 m² 8 741,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w świetnej lokalizacji, w prestiżowym miejscu bezpośrednio graniczącym z Wrocławiem. Piękne miejsce wśród nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

1 298 000 zł131 m² 9 899,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tereny nad Odrą * Realizacja Czerwiec Parter: -Przedpokój -salon z aneksem -wc -garaż Piętro: -Korytarz -schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotniki,Wrocław

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom 75 m z poddaszem użytkowym. Parking dla samochodów. Zielony duży ogród z oczkiem wodnym i tarasem Układ pomieszczeń: salon: przestronny, połączony z kuchnią w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Oporów,Wrocław

1 760 000 zł100 m² 17 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowy dom na Oporowie nowoczesna elegancja w najlepszym wydaniu Jeśli marzysz o przestrzeni bez kompromisów, modernistycznej bryle i wnętrzach dopracowanych w każdym detalu ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Księże Wielkie,Wrocław

1 358 000 zł138 m² 9 809,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

0% prowizji, bez podatku pcc 3 ostatnie domy. Zostały dwa lokale środkowe oraz jeden skrajny. Podana cena oraz metraż tyczy się segmentu środkowego. Zalety Inwestycji: charakterystyka Domów: - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Złotniki,Wrocław

3 399 900 zł447 m² 7 606,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Dom o powierzchni około 447 m | przy granicy z parkiem | prywatny parking | Złotniki Wrocław Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

969 000 zł98 m² 9 857,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Dom w zabudowie bliźniaczej z dostępem do komunikacji miejskiej, blisko wrocławskiej obwodnicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Oporów,Wrocław

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj ze mną tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

1 298 000 zł131 m² 9 899,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Krzyki,Wrocław

1 697 000 zł166 m² 10 235,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 165m2 posadowiony na działce o powierzchni 511m2 we Wrocławiu, dzielnica Krzyków- brochów. Ta nieruchomość to doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 090 000 zł131 m² 8 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł168 m² 13 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Powierzchnia użytkowa 167,67m2 Powierzchnia całkowita 189 m2 wkrótce oddanie. NA dole ogłoszenia film Z inwestycji. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowicka

Złotniki,Wrocław

1 740 000 zł112 m² 15 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Stylowo wykończony dom we Wrocławiu / Tuż przy Parku / Bez prowizji agencyjnej!/ Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Lokalizacja: wrocław Złotniki ul. Bronowicka - zaraz przy Parku Złotnickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowicka

Złotniki,Wrocław

1 740 000 zł112 m² 15 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marszowice,Wrocław

1 478 000 zł181 m² 8 182,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław - Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 399 000 zł160 m² 8 760,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 090 000 zł131 m² 8 307,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej w nowopowstającje inwestycji (14 domów/28 lokali) o powierzchni mieszkalnej 131,2 m2 + ogródek (226 m2). Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 259 000 zł128 m² 9 852,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:129 m²

Przestronny dom w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do centrum Wrocławia? To możliwe! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z prywatnym ogrodem, dużym poddaszem i kompletnym.