dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marszowicka

Leśnica,Wrocław

899 000 zł143 m² 6 291,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Ostatni gotowy dom po odbiorach! wysoki standard wykończenia,duża przestrzeń, garaż ogród, dwa tarasy! Zakup bezpośrednio od dewelopera Zakup zwolniony z opłaty 2% podatku pcc pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Rezerwacja/ostatni wolny szereg skrajnym z największą działką! Dom skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.328,50m2. Dom w parterze ma otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

2 200 000 zł294 m² 7 475,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem wolnostojącym jednorodzinnym. Dom według indywidualnego projektu, minimalistyczny, nowoczesny, zadowoli osoby, które cenią jakość i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

949 000 zł95 m² 9 972,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Blizniaki o harmonijnej architekturze współgrającej z kameralnym otoczeniem na Psim Polu! Inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym miejscu o szlachetnym, kameralnym charakterze, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żerniki,Wrocław

1 690 000 zł131 m² 12 977,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliżniaczej/ piękny ogród /osobny garaż atutem tej nieruchomości jest uroczy ogród oraz wszechobecna cisza Całkowicie zmodernizowany w 2010 roku. Cena: 1 700 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

954 999 zł144 m² 6 619,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:196 m²

Ostatnie dostępne lokale! oferta deweloeprska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów na Wrocławskim osiedlu Jerzmanów. Ta kameralna inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

1 999 000 zł168 m² 11 903,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 167,94 m Powierzchnia użytkowa: 136,52 m Oferujemy na sprzedaż przestronny, skrajny dom szeregowy w prestiżowym, zamkniętym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sarnia

Jagodno,Wrocław

2 690 000 zł270 m² 9 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący, znajdujący się we Wrocławiu na osiedlu Jagodno ,w cichej okolicy domków jednorodzinnych -3 kondygnacyjny o powierzchni 240m2 -dodatkowo na posesji znajdują się 2 murowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 829 990 zł312 m² 5 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Krzyki-super inwestycja dom 7 pokoi premium klecinaogród garaż*top Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Maślice,Wrocław

965 000 zł144 m² 6 701,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Domy szeregowe z ogrodem! Idealne miejsce dla rodzin oraz miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni! układ pomieszczeń: parter: salon z kuchnią, wiatrołap, wc, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

1 500 000 zł189 m² 7 918,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom w Leśnicy | Dom z lokalem użytkowym | Bliskość obwodnicy | Pętla tramwajowa i stacja pkp | W okolicy szkoły, przedszkola i szpital specjalistyczny | Sąsiedztwo plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Pawłowice,Wrocław

1 099 000 zł219 m² 5 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż szereg środkowy o optymalnej powierzchni użytkowej 98,39m2 budowany na działce o pow.191,90m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenedów

Kowale,Wrocław

1 368 999 zł112 m² 12 218,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nowy bliźniak | 4 pok. | wrocław-Kowale|. Polecamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim osiedlu Kowale przy ul. Wenedów. Powierzchnia całkowita domu wynosi 112 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

899 000 zł98 m² 9 136,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy i to we Wrocławiu - ta oferta będzie idealna. Inwestycja składa się z 9 willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jagodno,Wrocław

2 350 000 zł214 m² 10 981,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Dom wolnostojący | 5 pokoi | garaż wolnostojący Z dodatkowym mieszkaniem | ogród zimowy | piękna zielona działka | nawodnienie ogrodu Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wojnów,Wrocław

1 390 000 zł199 m² 6 984,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i garażem dwustanowiskowym. Piętrowy dom o powierzchni ok. 200 m położony jest na dużej działce 1045 m. Składa się z 7 pokoi, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 490 000 zł120 m² 12 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny, bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w dobrze skomunikowanej a zarazem cichej i zielonej części Wrocławia, na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 420 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Obrzeża wrocławia, powiat średzki, lutynia gmian miękinia serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom parterowy Z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Domeyki

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 369 000 zł91 m² 14 976,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wrocław, fabryczna, grabiszyn, podróżnica, dom W zabudowie, 3 pokoje, piwnica, działka 440 M2 serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szewczenki

Psie Pole,Wrocław

1 599 000 zł327 m² 4 889,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na powierzchnię całkowitą domu składa się: - piwnica: - pokój 20m2 - pokój 20m2 - garaż 19m2 - spiżarnia 8m2 - kotłownia 6,8m2 - hall 12m2 Taras na poziomie piwnicy oszklony 12m2 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Międzyrzecka

Opatowice,Wrocław

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Marzysz o komfortowym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

959 000 zł95 m² 10 080,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stabłowice,Wrocław

1 880 000 zł192 m² 9 817,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jeśli szukasz dla swojej rodziny wymarzonego miejsca na mapie Wrocławia oraz cenisz sobie ciszę, spokój i zieleń, a zarazem komfort życia oraz sprawny wylot na aow i A4 czytaj dalej, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rajska

Złotniki,Wrocław

1 180 000 zł75 m² 15 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z uroczym oczkiem wodnym , położony w malowniczej okolicy na wrocławskich Złotnikach! Rok budowy: 1930 r. (po kapitalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lakiernicza

Grabiszynek,Wrocław

2 401 265 zł314 m² 7 647,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:669 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka] zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

810 000 zł142 m² 5 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

955 000 zł144 m² 6 619,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferowany dom jest szeregiem środkowym, trzypoziomowym, dwupiętrowym z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2) i nocną na 1 piętrze (58,7m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Pawłowice,Wrocław

1 099 000 zł219 m² 5 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Wolnostojący I otoczony zielenią I duża działka Działka O powierzchni 794 m2 plus 200 m2 w dzierżawie z możliwością pierwokupu. W całości ogrodzona. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

3 499 900 zł162 m² 21 604,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Sedecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2, duża działka 774 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Marszowice,Wrocław

2 190 000 zł150 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojący z tarasem i pięknym dużym ogrodem we Wrocławiu-Marszowice Metraż: 150m2 Rok budowy: 2000 Działka: 1700m2 Pełna własność z księgą wieczystą - zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Zalesie,Wrocław

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż jest dom willowy zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Wrocławia - Zalesie, tuż przy Parku Szczytnickim. Wolnostojący dom poniemiecki podzielony jest na dwie oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Przedmiotem niniejszej oferty jest wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, będący obiektem piętrowym, w pełni podpiwniczonym (2,25m h), krytym spadzistym dachem dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł120 m² 9 896,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojna okolica domów jednorodzinnych * Wysoki standard materiałów. Pozwolenie na użytkowanie Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świt

Wojszyce,Wrocław

3 590 000 zł329 m² 10 911,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w prestiżowej okolicy Wrocławia typowo pod inwestycje? Oto oferta, która nie pozostawia wątpliwości. Przedstawiamy Państwu wolnostojący jednorodzinny dom.