dowolna

Szeregówki Wrocław - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 189 000 zł138 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Inwestycja na Księży Wielkim, w południowo-wschodniej części Wrocławia w otoczeniu pięknej zieleni sadów i parków. Liczne ścieżki rowerowe i piesze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

4 499 zł142 m² 31,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny.!|. Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:72 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł143 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej w wrocław/żórawina na sprzedaż. Podwyższony standard. Oferuję do sprzedaży segment w zabudowie szeregowej, który idealnie spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we Wrocławiu na Jerzmanowie. To osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Brochów,Wrocław

890 000 zł126 m² 7 091,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Funkcjonalny , dwu kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej. Budynek w stanie deweloperskim. Dom jest nieduży , ale funkcjonalny, składa sie z salonu, kuchni, pokoju- to na parterze , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolfkego

Marszowice,Wrocław

1 590 000 zł170 m² 9 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Doradca klienta: tel. Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym Osiedlu Malowniczym Otoczenie nieruchomości: w pobliżu: apteka, sklepy małe i duże, przedszkole, restauracje i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 130 000 zł138 m² 8 174,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki/księże Wielkie Ilość pokoi: 5 Metraż: 138,24 mkw. Kuchnia: aneks lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

989 003 zł132 m² 7 501,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle!.||. Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Serowarska

Leśnica,Wrocław

670 000 zł112 m² 5 981,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja, mieszkania w zabudowie szeregowej tuż blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przestronny, słoneczny dom w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: ilość pokoi: 4 Metraż: 144,28 mkw. Kuchnia: aneks lokal składa się Z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom na nowopowstałym osiedlu na Ołtaszynie, jednej z spokojniejszych osiedli we Wrocławiu. Inwestycja Positivo to kameralne osiedle przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Maślice,Wrocław

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Domek w zabudowie szeregowej na Maślicach Miejsce to idealnie sprawdzi się dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni! układ pomieszczeń: parter: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Złotniki,Wrocław

960 000 zł144 m² 6 652,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do końca miesiąca okna hs przesuwane na taras za darmo! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej z garażem w bryle, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144,28 m , położony w świetnej lokalizacji na terenie Wrocławia. Inwestycja jest w trakcie budowy, a jej zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferowany dom jest szeregiem skrajnym - ostatni dostępny w tej inwestycji , trzy-poziomowym, jednopiętrowy z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

989 002 zł132 m² 7 502,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle!.|| Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szanowni Państwo informuję o dniach otwartych. Rabat - 10%! Tylko w sobotę 15-06-2024! Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

745 000 zł112 m² 6 663,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ekspert Ds. Nieruchomości T: e: cena: 745 000,00 pln Cena za metr: 6 663,69 pln Metraż: 111.80 m Liczba pokoi: 5 Adres: Informacja u doradcy Symbol Lokalu: 1B Przedział cenowy: 745 000,00 PLN -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Kontakt: telefon: e-mail: nr Lokalu 4a Informacje ogólne: województwo: dolnośląskie Miejscowość: wrocław Z dumą prezentujemy Osiedle Wille Beethovena - inwestycję składającą się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Księże Małe,Wrocław

1 130 000 zł138 m² 8 170,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zapraszam po więcej szczegółów! T: e: lokalizacja: turawska, wrocław Nr Lokalu: 25/4 Opis: nowoczesne domy jednorodzinne zlokalizowane przy ulicy Turawskiej w Wrocławiu, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 480 000 zł109 m² 13 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2021r. o powierzchni ok. 109 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 589 000 zł98 m² 16 214,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż ostatni segment w zabudowie szeregowej w prestiżowej dzielnicy Krzyki Borek z możliwością rozbudowy. Dzielnica charakteryzuje się willową zabudową. Do jej atutów należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

931 000 zł91 m² 10 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, al. Kochanowskiego

Zacisze,Wrocław

1 480 000 zł120 m² 12 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji - skrajny szereg z ogródkiem 100 m2! Aktualnie wykańczany! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: zacisze to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

998 995 zł142 m² 7 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny.!| Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .