dowolna

Domy na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu domów na Dolnym Śląsku

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jaspisowa

Ołtaszyn,Wrocław

7 800 zł176 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment w cichej i zielonej okolicy na Ołtaszynie - wyjątkowy dom do wynajęcia! Wrocław, ołtaszyn, ul. Jaspisowa. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Bielany Wrocławskie,Wrocław

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia komfortowy i przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, zielonej okolicy na Krzykach , ul. Słoneczna. Idealna propozycja dla rodziny szukającej wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ujejskiego

Psie Pole,Wrocław

14 900 zł182 m² 81,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Na wynajem wyjątkowy dom zlokalizowany przy ul. Ujejskiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, które jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, jednocześnie oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Pasymska

Maślice,Wrocław

9 900 zł195 m² 50,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

4-pokojowy dom w zabudowie blizniaczej o powierzchni 159 m z garażem i ogródkiem we Wrocławiu Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kminkowa

Psie Pole,Wrocław

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Lokalizacja : Wrocław, lipa Piotrowska, ul. Kminkowa Opis : Do wynajmu dom typu bliźniak, 5 pokojowy na nowym, spokojnej, kameralnym osiedlu na Lipie Piotrowskiej przy ulicy Kminkowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

6 499 zł131 m² 49,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

ok Psie pole | Szereg skrajny | 2025 r Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 131,45 m z ogródkiem o powierzchni ok 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Sukielicka

Kuźniki,Wrocław

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu dom wolnostojący na Kuźnikach z piwnicą - magazynem. Dom parterowy, podpiwniczony z ogrodem. Składa się z powierzchni mieszkalnej ok. 70m2, 4 pokoi o pow. 16, 14 , 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazepy

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł92 m² 59,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do wynajęcia domu o pow 92 m2 , w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej części Wrocławia przy ul. Mazepy. To komfortowy dom , w pełni wyposażony , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

9 990 zł238 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:900 m²

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Dom dostępny od zaraz! Do wynajęcia trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jaspisowa

Ołtaszyn,Wrocław

7 800 zł176 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Orla

Borek,Wrocław

15 000 zł320 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

3X lokalizacja Do sprzedaży lub do wynajęcia dom tuż przy Parku Południowym w bliskim sąsiedztwie szkół międzynarodowych Dom jasny, przestrzenny i nowoczesny. Duże otwarte przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

6 000 zł126 m² 47,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowy dom do wynajęcia na osiedlu Lipa Piotrowska. Położony na zamkniętym osiedlu Kminkowa. Dom o powierzchni 125,80 mkw Na parterze o powierzchni 65,84 mkw - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Maszkowskiego

Jagodno,Wrocław

10 500 zł112 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni 211 m , nowoczesnym wykończeniem oraz pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Psie Pole,Wrocław

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do wynajęcia duży, solidnie wybudowany i doskonale utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (użytkowa 327 m2), położony w spokojnej i zielonej części Psiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wrocław

15 000 zł361 m² 41,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna willa do wynajęcia. Polecam komfortową willę do wynajęcia we Wrocławiu zlokalizowaną przy Parku Szczytnickim. Przestronny i wyjątkowy dom położony na ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wojnów,Wrocław

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dostępny od zaraz! Gorąco polecam dom wolnostojący położony we Wrocławiu na Wojnowie. Dom składa się z: - wiatrołap - kuchnia, - łazienka z kabina prysznicową, - pokój, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Oporów,Wrocław

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom na wynajem - Oporów, wrocław Dostępny od lutego 2026 Cena: 8 000 zł/mies. + opłaty Oferuję na wynajem przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (townhouse) położony na spokojnym i kameralnym osiedlu na Jagodnie, przy ul. Franza Petera Schuberta. Nieruchomość o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

6 000 zł288 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Lokalizacja: wrocław, maślice , ul. Maślicka opis: do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, kameralnej i cenionej okolicy na wrocławskich Maślicach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kuźniki,Wrocław

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem dom z przeznaczeniem na kwatery pracownicze. Prezentowany dom położony jest na wrocławskich Kuźnikach. Dom został odświeżony, zostało zakupione częściowe nowe wyposażenie. Na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Kleczków,Wrocław

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Psie Pole , okolica mały dom do wynajęcia. Polecam do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni około 80m2 położony w cichej , zamkniętej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Jagodno,Wrocław

10 500 zł112 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wojszyce,Wrocław

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Kleczków,Wrocław

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kminkowa

Psie Pole,Wrocław

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Lokalizacja : Wrocław, lipa Piotrowska, ul. Kminkowa Opis : Do wynajmu dom typu bliźniak, 5 pokojowy na nowym, spokojnej, kameralnym osiedlu na Lipie Piotrowskiej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

5 500 zł104 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja : Wrocław, fabryczna Jerzmanowo, ul. Chodkiewicza. Spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie terenów spacerowych i obszaru Natura 2000. Świetna komunikacja, w pobliżu węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Jagodno,Wrocław

12 500 zł112 m² 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Opiekun oferty: tel. Na wynajem dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2, położony na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to spokojna, zielona dzielnica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Psie Pole,Wrocław

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Leśna

Wojnów,Wrocław

40 000 zł400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:800 m²

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Opis nieruchomości: budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 14 pokoi 2-osobowych, co łącznie daje 28 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 998 zł200 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Glamour 6 pokoi/luxusowy/duży ogród /działka Polecamy do wynajęcia od zaraz piękny nowy dom w zabudowie bliźniaczej oddzielony garażem duży ogród Dom posiada 5 osobnych sypialni , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

8 500 zł280 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Agent prowadzący: tel. ***wolne od 01.12.2025*** Polecam do wynajęcia w pełni wyposażony, skrajny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Wojszycach. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krzyki,Wrocław

7 500 zł117 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia wyjątkowa część domu o powierzchni 117,2 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych lokalizacji miasta - tuż przy Lesie Rakowieckim. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 999 zł380 m² 28,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luxusowy dom 320m2 z basenem sauną Do wynajęcia luksusowa rezydencja o powierzchni ok. 320 m2. Dom położony jest na polu golfowym, w otoczeniu zieleni i stawów. Dom znajduje się 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Kleczków,Wrocław

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strumykowa

Wojnów,Wrocław

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem. Pod kwatery pracownicze, ale nie tylko. Wrocław ul. Strumykowa, wojnów, strachocin, świetny wyjazd na Kiełczów, dobrzykowice, nadolice, kamieniec Wrocławski Tuż obok wow czyli wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Psie Pole,Wrocław

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Kleczków,Wrocław

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Malinowskiego

Jagodno,Wrocław

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w zabudowie jednorodzinnej na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest dwupoziomowe i składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -trzech sypialni, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelczańska

Wojnów,Wrocław

5 599 zł159 m² 35,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia od połowy grudnia komfortowy, 2-piętrowy dom.