dowolna

Domy wyremontowane Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

1 460 000 zł160 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Media miejskie! Klimatyczny dom dla dużej rodziny z 2020 roku! Umeblowany! Trzy strefy do życia! Polecam na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Terenowa

Wojszyce,Wrocław

5 800 zł230 m² 25,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia bardzo ładny, duży szereg położony w cichym miejscu na zamkniętym osiedlu przy ulicy Terenowej. Dom jest po remoncie, z nową, jasną kuchnią wraz ze sprzętem agd. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czaplińskiego

Leśnica,Wrocław

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Komfortowy dom na Osiedlu Malowniczym w cichej okolicy o powierzchni 140m2. Oferta na wyłączność. Kontakt: nieruchomość zlokalizowana na wyjątkowo cichym i zielonym osiedlu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyścigowa

Krzyki,Wrocław

10 900 zł250 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno stojący wrocław krzyki okolice ul. Wyścigowej I ul. Sudeckiej powierzchnia około 250 m2, działka O pow. 700 m2 W bardzo dobrym standardzie - świeżo po remoncie Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowicka

Księże Małe,Wrocław

1 870 000 zł240 m² 7 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedania wyjątkowy piękny dom o powierzchni 240 m2 w dzielnicy Krzyki / Księże Małe we Wrocławiu. Dom wybudowany w 2003 roku, położony na działce 400 m2, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biwakowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 015 000 zł201 m² 10 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:504 m²

Opiekun Oferty: nr licencji pfrn 28679 tel: skrajna szeregówka na ołtaszynie W cenie promocyjnej Otoczenie nieruchomości: posesja usytuowana w cichej części Ołtaszyna. Dogodna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Wojszyce,Wrocław

1 450 000 zł203 m² 7 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,6m2 z ogrodem i garażem, na działce o powierzchni 403m2 w doskonałej, prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krzyki,Wrocław

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szanowni Państwo, przedstawiamy do wynajęcia dom znajdujący się w dzielnicy Krzyki Ołtaszyn Do wynajęcia jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160m2, położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł250 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży dom w Gajkowie na przepięknej działce około 1500m2. Rozkład pomieszczeń: parter m2: - salon - kuchnia - spiżarnia - przedsionek - pomieszczenie gospodarcze - łazienka - hol - gabinet/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wrocław

Śródmieście,Wrocław

4 500 000 zł1 200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na Sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie kamienica na wrocławskim Śródmieściu. Nieruchomość z początków XX wieku, posadowiona na działce o powierzchni 500 m2 Odległość nieruchomości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrojowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 220m2 w zabudowie bliźniaczej Wrocław Krzyki Na sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej na Krzykach Osiedle Ołtaszyn. Dwupiętrowy dom o powierzchni 220m2 na działce o 800m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

3 300 000 zł300 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż piękna willa na Oporowie, boczna uliczka wśród ciszy i zieleni, okolice ul. Harcerskiej. Dom po generalnym remoncie w 2010 roku prowadzonym według projektu i pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

2 399 000 zł250 m² 9 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Home Brand oferuje przestronny dom o powierzchni 250 m2 - na wynajem. Zlokalizowany w spokojnej części Wrocławia - Osobowice. Posadowiony na 606 metrowej działce z zadbany ogrodem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

2 000 000 zł120 m² 16 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży świeżo wyremontowany dom na Krzykach, który przeszedł kapitalny remont (wnętrze, zewnętrze domu oraz taras i ogród). Na podłogach parkiet ułożony w formie jodełki, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Terenowa

Krzyki,Wrocław

6 500 zł230 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 350 000 zł180 m² 13 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący z 2021r, wykończony położony na Krzykach/ Jagodnie, wśród kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Solidnie wybudowany i wykończony materiałami najwyższej jakości ( nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Rakowiec,Wrocław

12 500 zł200 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 199,5 m2. Położony jest na prestiżowym osiedlu wśród niskiej zabudowy. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Serdecznie polecam zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław oporów / dom - segment środkowy 220 M2 / działka 256 M2 Dom w zabudowie szeregowej z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Zalesie,Wrocław

7 500 zł158 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam klucze w biurze-Apartament w luksusowym pałacu na zamkniętej posesji przy parku Szczytnickim do wynajęcia ( forma najmu okazjonalnego) Przestronne 4 pokojowe mieszkanie willowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Mianowskiego

Zacisze,Wrocław

2 390 000 zł148 m² 16 148,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży połowa willi na Zaciszu, w której skład wchodzi niezależne mieszkanie na parterze + pogłębiona piwnica, która została zaadoptowana na część mieszkalną oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł211 m² 6 624,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, piętrowy, 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 211,20 m2 usytuowany przy ul. Góreckiej. Do domu przynależy samodzielna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stabłowice,Wrocław

1 165 000 zł195 m² 5 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Zamieszkaj w zielonej części Wrocławia, w przestronnym bliźniaku z własnym ogródkiem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł228 m² 5 710,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferta tylko U nas! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący, o łącznej powierzchni 227,66m2, usytuowany przy ul. Wielkopolskiej, we wrocławskich Złotnikach. Położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierska

Borek,Wrocław

1 699 000 zł120 m² 14 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w centrum Krzyków, blisko tramwaj autobus, przedszkola, szkoła podstawowa, park Południowy. Druga linia zabudowy - cicho na ul. Żołnierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wojszyce,Wrocław

9 500 zł120 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do sprzedaży lub wynajęcia świeżo wyremontowany dom na Krzykach, który przeszedł kapitalny remont (wnętrze, zewnętrze domu oraz taras i ogród). Na podłogach parkiet ułożony w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 185 000 zł140 m² 8 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż przestronny, bogato wyposażony dom w zabudowie szeregowej na wrocławskim Wojnowie. Garaż w bryle budynku, drewniane podłogi i drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Objazdowa

Żerniki,Wrocław

1 480 000 zł182 m² 8 131,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu na sprzedaż. Przestronny i wygodny dom w zabudowie szeregowej na ulicy Objazdowej osiedle Żerniki. Segment został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 350 000 zł180 m² 13 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boguszowska

Stabłowice,Wrocław

3 190 000 zł330 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:947 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący na Stabłowicach. Nieruchomość podzielona jest na dwie niezależne nieruchomości oraz niezależny domek gospodarczy. We speak English, call for more details!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

1 238 000 zł140 m² 8 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Biskupinie, tuż obok Parku Biskupińskiego i nieopodal wałów Odry. W otoczeniu zieleni, terenów spacerowych, wody, czyż nie jest to wymarzona lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Złotniki,Wrocław

1 690 000 zł214 m² 7 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Do sprzedania wolnostojący dom z przepięknym tarasem idealny dla rodziny! Otoczenie nieruchomości: bliskość zielonych terenów rekreacyjnych, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zajączkowska

Psie Pole,Wrocław

3 200 000 zł173 m² 18 497,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom wolnostojący na ulicy Zajączkowskiej (psie Pole) o powierzchni 173m2 wraz z warsztatem, parkingiem, ogrodem i dużą działką o powierzchni 2822m2! Idealny jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Karłowice,Wrocław

1 400 000 zł283 m² 4 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Piekny wolnostojacy dom pow uzytk 238m2 6 pok.3 łazienki garaż na 2 auta działka 1230m2 wybudowany z ceramiki, ocieplony wełną mineralna i styropianem 15 cm. Na parterze wiatrołap 5m2 hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Terenowa

Krzyki,Wrocław

6 500 zł240 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Do wynajęcia bardzo ładny, duży szereg położony w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, krzyki Wojszyce. Parter to duży salon z półotwartą kuchnią, dodatkowy pokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

1 459 999 zł160 m² 9 124,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Klimatyczny dom dla dużej rodziny! Całkowicie umeblowany! Trzy strefy do życia! Media miejskie! Polecam na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł215 m² 5 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:895 m²

Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży klimatycznego domu wolnostojącego, znajdującego się 2 km od zachodniej granicy Wrocławia. Dom o powierzchni użytkowej 215 m2 posadowiony jest na działce 895.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o pow. 150m2, położony w ok. ul. Klasztornej na wrocławskich Wojszycach. Dom wybudowany w 2013r. w pobliżu parku, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Maślice,Wrocław

1 190 000 zł102 m² 11 679,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szukasz nowoczesnego i gustownie urządzonego domu we Wrocławiu? Marzyłeś o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta? Cenisz sobie komfort, wygodę oraz przestrzeń? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam komfortowy segment z ogrodem. Piecowice! 3 pokoje, 80 m2, kuchnia otwarta na salon w pełni wyposażona. 2 przynależne miejsca parkingowe, osiedle zamknięte. Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owczarska

Leśnica,Wrocław

1 470 000 zł254 m² 5 794,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

| oferta na wyłączność | Prezentujemy Państwu przestronny, komfortowy oraz gustowny dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem ( 227 m2) i garażem ( 16 m2) ,znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

3 500 000 zł428 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy na Sępolnie! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej,posiada powierzchnie 428 m2 i został wybudowany.