dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wojszyce,Wrocław

2 199 000 zł260 m² 8 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 479 000 zł138 m² 10 748,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż wysoka jakość użytych matriałów Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

3 300 000 zł409 m² 8 070,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:339 m²

Na sprzedaż jest wolnostojący duży dom z potencjałem znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Wrocław Krzyki Borek, tuż przy Parku Południowym. Nieruchomość: czterokondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Maślice,Wrocław

1 410 000 zł112 m² 12 565,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:89 m²

Oferta deweloperska - 0% prowizji, 0% pcc Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Maślice Na sprzedaż dom o powierzchni 112,21 m z garażem w bryle budynku oraz własnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Maślice,Wrocław

1 550 000 zł101 m² 15 369,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, garażem i antresolą | 100 m | 2020 r. | bezczynszowy | Maślice Informacje podstawowe Cena: 1 550 000 zł Powierzchnia użytkowa: 100,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 899 000 zł153 m² 12 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

970 000 zł90 m² 10 765,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! bliźniak na kameralnym osiedlu - promocja do końca grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zmiana ceny! Na powierzchnię całkowitą domu składa się: - piwnica: - pokój 20m2 - pokój 20m2 - garaż 19m2 - spiżarnia 8m2 - kotłownia 6,8m2 - hall 12m2 Taras na poziomie piwnicy oszklony 12m2 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Psie Pole,Wrocław

830 000 zł86 m² 9 616,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie Pole (ul. Białych Goździków) z dostępem do licznych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

999 999 zł83 m² 12 046,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Możliwy zakup dla obcokrajowca. Bliźniak na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jagodno,Wrocław

1 299 000 zł88 m² 14 774,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

4 pokojowy dom atrialny z ogródkiem i tarasem Na sprzedaż piękny dom atrialny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 82,74m2 wraz z przynależną komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

2 590 000 zł282 m² 9 197,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

I oferta dostępna tylko W naszym biurze I Prezentujemy Państwu niezwykle gustowny, stylowy i przestronny dom wolnostojący dwukondygnacyjny z garażem dwustanowiskowym - położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

999 999 zł90 m² 11 108,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! bliźniak na kameralnym osiedlu - promocja cena regularna 1 262.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 300 000 zł138 m² 9 399,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kącka

Leśnica,Wrocław

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny w Leśnicy, położony w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie parku. Zbudowany na początku lat 30 Dom ma powierzchnię całkowitą ok 180 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 050 000 zł213 m² 14 319,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wykończony pod klucz w podwyższonym standardzie dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Ołtaszynie. Garaż w bryle budynku z kanałem podziemnym, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wolfkego

Marszowice,Wrocław

8 500 zł169 m² 50,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu na Marszowicach tuż przy lesie - ul. Wolfkego. Lokal został urządzony z dbałością o funkcjonalność i wygodę przyszłych mieszkańców, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Opatowice,Wrocław

939 000 zł98 m² 9 552,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone tuż przy terenach rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

1 760 000 zł200 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom szeregowy z ogrodem, znajdujący się przy ul. Wałbrzyskiej we Wrocławiu. Nieruchomość posiada też garaż w bryle budynku z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilkszyńska

Marszowice,Wrocław

1 470 000 zł180 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Wrocław, marszowice | Garaż dwustanowiskowy | 180,64 m | Las Mokrzański | Pompa Ciepła Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przystankowa

Wojszyce,Wrocław

1 980 000 zł172 m² 11 511,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Klimatyczny przedwojenny dom położony w prestiżowej dzielnicy Krzyki na willowym osiedlu Wojszyce. Niezwykłym atutem jest duży ogród ze starodrzewem o nietypowym, nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

2 690 000 zł179 m² 15 027,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż jest pięknie usytuowany dom jednorodzinny wolnostojący, wybudowany w 2016 roku i posadowiony na działce 600 m . Lokalizacja: dom położony w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

3 200 000 zł373 m² 8 579,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 714 m²

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji domu na dedykowanej stronie (boiskowa7.me). Jest tam galeria zdjęć architektury, wnętrz i ogrodu, są rzuty z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

3 999 999 zł294 m² 13 605,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Lokalizacja: wilkszyn Metraż: parter 127, 80 m2 , + poddasze 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2) oraz powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 (całość domu z powierzchniami przynależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Unruga

Krzyki,Wrocław

1 690 000 zł194 m² 8 693,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 194,39 m , zlokalizowany w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilkszyńska

Marszowice,Wrocław

1 470 000 zł180 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Grabowa

Żerniki,Wrocław

1 550 000 zł132 m² 11 787,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z pięknym dużym ogrodem i gwarancją ciszy! Dom znajduje się na Żernikach ul. Grabowa Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wolfkego

Marszowice,Wrocław

8 500 zł169 m² 50,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kostrzewskiej

Krzyki,Wrocław

1 078 000 zł81 m² 13 308,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowy, wykończony dom o powierzchni 81,40 m Kupujący nie płaci podatku pcc (2%). Jedynym kosztem jest opłata notarialna około 3000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grawerska

Widawa,Wrocław

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej - Widawa (10 km od centrum Wrocławia). Wejdź i zobacz! Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjna oferta najmu: połowa domu wolnostojącego z osobnym wejściem, zapewniająca komfort i prywatność. Wchodząc do domu znajdziemy na parterze przestronny salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sportowa

Psie Pole,Wrocław

1 399 000 zł175 m² 7 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej z Przepięknym Ogrodem w Cichej Lokalizacji przy ul. Sportowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 469 000 zł135 m² 10 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżoniowska

Gaj,Wrocław

865 000 zł82 m² 10 548,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękny dom na rodzinnym Gaju, w zabudowie bliżniaczanej. WE can also speak eu/uk/ru, call me to get more details! *для придбання даної нерухомості.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka Północna

Widawa,Wrocław

896 000 zł96 m² 9 323,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom jest w stanie developerskim ,możliwość za dodatkową opłatą oddania budynku pod klucz. Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej nowoczesność w zielonej części Wrocławia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferta na wyłączność. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury - ogród zimowy - W cenie pełne umeblowanie I wyposażenie Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rakowiecka

Krzyki,Wrocław

8 000 zł117 m² 68,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do wynajęcia połowy domu o powierzchni 117,2 m , położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych lokalizacji w mieście - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij