dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 200 000 zł305 m² 7 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fabryczna

Złotniki,Wrocław

1 180 000 zł75 m² 15 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Złotniki przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z uroczym oczkiem wodnym , położony w malowniczej okolicy na wrocławskich Złotnikach! Rok budowy: 1930 r. (po kapitalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 358 000 zł138 m² 9 816,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pierwiosnkowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 699 000 zł330 m² 8 178,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia, zakup od właściciela. Nowy dom wolnostojący umiejscowiony w super lokalizacji - samo centrum spokojniego Grabiszynka. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

2 000 000 zł168 m² 11 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 167,94 m Powierzchnia użytkowa: 136,52 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w prestiżowym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

6 900 zł152 m² 45,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wojszyce. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, nowoczesna kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem agd dobrej klasy, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł180 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Urokliwy, wolnostojący dom w stylu cottage house. 180 m , piękny ogród, zadaszony taras, sauna, kominek, jasne wnętrza. Położony w spokojnej części Krzyków - ul. Deszczowa. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Maślice,Wrocław

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 270 000 zł102 m² 12 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Stan deweloperski - nowy dom Dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej , zamkniętej i prywatnej drodze. Powierzchnia 102 m2 , na która składa się 5 pokoi , kuchnia , 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szanieckiego

Sępolno,Wrocław

2 029 500 zł125 m² 16 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy położony na ulic Szanieckiego we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca wyjątkowym anturażem oddzielającym ją od innych nieruchomości. Najważniejsze informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

1 590 000 zł256 m² 6 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż dom na Klecinie. Duży rodzinny dom, każdy poziom rozkładowy, z balkonem lub tarasem. Układ domu: parter: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gołnowska

Kuźniki,Wrocław

3 500 000 zł284 m² 12 323,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego życia z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 725 042 zł146 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Bez prowizji od Kupującego. Jeden z najładniejszych domów na osiedlu , zewnętrzny segment ze skrajną działką oraz bardzo dobrym ustawieniem względem stron świata: północny-wschód od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Machnicka

Polanowice,Wrocław

1 449 000 zł99 m² 14 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowy dom Polanowice, ul. Machnicka 10-12 Machnicka 10-12, polanowice, wrocław, dolnośląskie Szczegóły ogłoszenia Typ oferty: nowy dom na sprzedaż Termin realizacji: (IV kwartał 2023, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż zapraszam na oględziny na inwestycji! możliwość wejścia Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny dom o wyjątkowym standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

6 900 zł152 m² 45,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

5 pokoi 2 łazienki garaż ogród taras ustawne pokoje brak skosów rolety zewnętrzne alarm kominek ogrzewanie podłogowe piec gazowy internet światłowodowy -możliwość zakupu przez obcokrajowca - opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parafialna

Wojszyce,Wrocław

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:289 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę Domu Inwestycyjnego Jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej - Idealny jako pracująca na siebie nieruchomość. Dom zlokalizowany jest w na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

2 500 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Leśnica,Wrocław

752 970 zł131 m² 5 731,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Gotowy za 3 miesiące dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem Jestem dostępny nawet do 21:00 - zadzwoń, chętnie pomogę Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księgarska

Widawa,Wrocław

679 000 zł126 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż: skrajny segment szeregowca Wrocław, ul. Księgarska 2g Dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o powierzchni użytkowej 126 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 964,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Stylowy dom w zabudowie szeregowej na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia ani pcc! Stan deweloperski, gotowy do wykończenia według własnych potrzeb Spokojne osiedle na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marszowice,Wrocław

1 074 000 zł129 m² 8 352,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

To nie jest zwykła inwestycja to dom stworzony z pasją i oryginalnymi pomysłami. To kompaktowa przestrzeń, która została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielany Wrocławskie - dom o powierzchni ok 220 m2, posadowiony na działce 1000 m2. Na parterze otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia, oddzielny pokój, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Psie Pole,Wrocław

1 399 000 zł175 m² 7 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej z Przepięknym Ogrodem w Cichej Lokalizacji przy ul. Sportowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Złotniki,Wrocław

1 349 000 zł179 m² 7 536,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna Złotniki | Dom z potencjałem zamieszkaj lub prowadź biznes! Powierzchnia użytkowa: 179 mkw Powierzchnia całkowita: 330 mkw Materiał budowy: suporex Dach: dachówka braas Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krotoszyńska

Osobowice,Wrocław

1 950 000 zł167 m² 11 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Doradca Klienta Nr licencji pfrn 29417 tel. Wyjątkowy bliźniak z doskonale zaprojektowanymi rozwiązaniami technicznymi, w wysokim standardzie budowy i wykończenia do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Fabryczna,Wrocław

2 650 000 zł279 m² 9 498,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący wykonany w technologii tradycyjnej. Główna bryła domu stanowi prostopadłościan nakryty dachem czterospadowym. Dom jest niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

4 200 000 zł200 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Opiekun oferty: tel. Dom własny architektów i artystów szkła. Wybudowany został w 2000 roku z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Dostępna jest dokumentacja fotograficzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

840 000 zł109 m² 7 731,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z końca 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Staffa

Karłowice,Wrocław

1 999 900 zł260 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Sdp Nieruchomości tel. Ogłoszenie o sprzedaży 1/2 bliźniaka we Wrocławskich Karłowicach Na sprzedaż serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krotoszyńska

Osobowice,Wrocław

1 850 000 zł160 m² 11 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

6 900 zł152 m² 45,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sari

Jagodno,Wrocław

1 299 000 zł88 m² 14 774,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

4 pokojowy dom atrialny z ogródkiem i tarasem Na sprzedaż piękny dom atrialny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 82,74m2 wraz z przynależną komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Zacisze,Wrocław

3 599 000 zł300 m² 11 996,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Do sprzedaży nietuzinkowa nieruchomość z niezwykłym klimatem. Przedwojenny dom o powierzchni całkowitej ok. 300m2 , posadowiony pośród zieleni na działce o pow. 913 m2 w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Księże Wielkie,Wrocław

1 497 000 zł142 m² 10 542,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Komfortowy skrajny, szereg w podwyższonym standardzie , zlokalizowany w zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki, księże Wielkie, to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 816,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? -każdy dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 499 000 zł172 m² 8 731,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

ok. Zakrzowa |6pok.|GARAŻ| WYSOKI STANDARD | Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bezpośredniej okolicy wrocławskiego Zakrzowa. Nieruchomość o powierzchni.