dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

322 ogłoszenia

1 320 000 zł142,50 m² 9 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:222 m²

* preferowany Klikent gotówkowy * Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze Małym Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł437,71 m² 4 569,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z dużym potencjałem dla wielopokoleniowej rodziny. Przestrzeń pozwala na wygospodarowanie miejsca do życia oraz do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Biskupin,Wrocław

2 750 000 zł280,80 m² 9 793,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom z 1935 roku, położony w malowniczym sercu Biskupina. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 161,5 mkw znajduje się na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 012 725 zł90,10 m² 11 240,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- krzyki, wrocław Po odbiorze technicznym. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 699 000 zł111,20 m² 15 278,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 111,2 m , położony na Krzykach. Zorientowany jest w kierunku wschód-zachód, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Dom oferuje 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 629 zł96,10 m² 9 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż, zielone osiedle Wrocławia, psie Pole. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł117 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zamieszkania w prestiżowej lokalizacji - ul. Kwiska na Popowicach, na spokojnym i kameralnym osiedlu, które zapewnia pełną infrastrukturę dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 000 zł128,99 m² 11 318,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł150 m² 14 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Idealna nieruchomość dla rodziny. Dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony z garażem. Nieruchomość po termomodernizacji, z wymienioną siecią wod-kan i C.O oraz instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

NA sprzedaż: wrocław - ul. Rejonowa - doskonała lokalizacja! wyjątkowy czterokondygnacyjny dom wolnostojący Z basenem I urządzonym ogrodem! struktura budynku kryje W sobie wielki.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł204 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż niepowtarzalny apartament zlokalizowany w zielonej części Wrocławia, w prestiżowej dzielnicy Zalesie/ Biskupin przy ul.Chopina. Unikatowy apartament I 204m2 I 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/2 zapytaj o inne dostępne lokale Zamieszkaj przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł175,27 m² 11 353,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizja 0% bez pcc Polecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Wjazd przez bramę otwieraną pilotem. Do bliźniaka przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł253,20 m² 5 722,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,50 m² 11 729,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

otoczenie zieleni / 4 pokoje / 15 minut Grunwald Szeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam do wynajęcia przestronny parter domu o powierzchni ok. 90 m , położony w spokojnej i zielonej części Wrocławia na Grabiszynie, przy ul. Domeyki. Świetna lokalizacja cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 539 zł81,54 m² 10 798,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 81 m z rynku pierwotnego, zlokalizowany na Jagodnie przy ul. Ady Sari we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł226 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Gustownie wykończony, przestronny dom w bardzo dobrym stanie Księże Wielkie Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 226 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł109 m² 13 293,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Oferta bez prowizji. Polecamy komfortowy segment położony przy południowej granicy Wrocławia na styku osiedla Wojszyce i Radomierzyc. Spokojna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Leśnica,Wrocław

1 499 000 zł148,79 m² 10 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Życie w harmonii z naturą Twoje miejsce na mapie. Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 540 zł81,54 m² 10 798,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości - Powierzchnia: 81,54 m idealnie zaplanowana, funkcjonalna i wygodna dla rodziny lub pary. - 4 pokoje ustawne, jasne i dające wiele możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151 m² 9 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowoczesne domy przy Lesie Mokrzańskim - 0% prowizji 5-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej | 116-141 m | Wrocław - Leśnica. Osiedle to kameralna inwestycja składająca się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł204 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Istnieje możliwość umeblowania domu zgodnie z potrzebami Najemcy. Do wynajęcia przestronny, świeżo wyremontowany dom położony we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej części miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

2 695 000 zł400 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:992 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska Tel:   Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: teren domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

W super lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centr Wrocławia i kier na Warszawę Wolnostojący pow 240m2 na działce 610m2 Wybudowany z ceramiki, ocieplony Poziom 0 część mieszkalna 35.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł189 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż luksusowy, nowoczesny dom o powierzchni 189 m z dodatkowym projektem drugiego budynku, położony na granicy Wrocławia i Mirkowa. Projekt zrealizowany przez Julię Domagała, dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż solidny, dwupiętrowy dom inwestycyjny przy ul. Parafialnej we Wrocławiu, od lat funkcjonujący jako dochodowa nieruchomość na wynajem pokoi. Powierzchnia całkowita: 404 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł288 m² 13 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

* możliwa zamiana na inną nieruchomość za dopłatą * wyjątkowy dom Z spektakularnym ponad 6-metrowej wysokości salonem I unikalnym stylem 2km od granicy wrocławia Ekskluzywny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł229,97 m² 6 913,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Duży dom | 4 poziomy | ogród | Brochów | park najważniejsze informacje Powierzchnia całkowita: 229,97 m Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia działki: 407 m Liczba pokoi: 5 Typ domu:.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona we Wrocławiu na ul .Będkowska dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Nowoczesny, w pełni wyposażony dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł114 m² 13 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Polecam do zakupu przedwojenny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 114 m, położony na działce o powierzchni 465 m na wrocławskim Sępolnie przy ul. Głowackiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł260 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, narożny dom o powierzchni 260 m , zlokalizowany na Klecinie we Wrocławiu. Położenie : Dom znajduje się w południowej części Wrocławia, jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż dom (bliźniak) z 2017 roku o powierzchni prawie 125 m.kw., w tym powierzchni użytkowej 105 m.kw. położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Widawa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł100 m² 16 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem | Dom po remoncie + działka budowlana | Wrocław Ołtaszyn Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w jednej.