dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc. Dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny. Parter: - strefa wejściowa 5,35 m2 - kuchnia/jadalnia 22,35 m2 - salon 17,70 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

1 100 000 zł109 m² 10 122,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wrocław, kuźniki, dom w zabudowie szeregowej o optymalnej powierzchni użytkowej 108,67 mkw plus dodatkowy pokój wraz z kuchnią oraz łazienką w przyziemiu (osobne wejście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Parter: - strefa wejściowa 4,20 m2 - kuchnia/jadalnia 14,40 m2 - salon 24,95 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 149 000 zł100 m² 11 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 100 m . Położony jest na cichym i spokojnym osiedlu. Piękna nieruchomość wykończona przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Owczarska

Leśnica,Wrocław

5 800 zł251 m² 23,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Opis Prezentujemy Państwu przestronny, komfortowy oraz gustowny dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem ( 227 m2) i garażem ( 16 m2) ,znajdujący się w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owczarska

Leśnica,Wrocław

1 470 000 zł254 m² 5 794,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

| oferta na wyłączność | Prezentujemy Państwu przestronny, komfortowy oraz gustowny dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem ( 227 m2) i garażem ( 16 m2) ,znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 942,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia -salon -wc -klatka Schodowa -pomieszczenie Gospodarcze Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

3 500 000 zł428 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy na Sępolnie! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej,posiada powierzchnie 428 m2 i został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 499 000 zł120 m² 12 491,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom na dużej działce nad strumykiem w otoczeniu lasu. Idealna nieruchomość dla osób kochających przyrodę i ciszę. Atuty: - gotowy do zamieszkania - Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sobótki

Oporów,Wrocław

2 499 000 zł172 m² 14 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Dom wolnostojący w cichej, willowej części Oporowa. Opiekun oferty: telefon Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej 172 m2 wybudowany w 2010 roku i usadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 245 000 zł119 m² 10 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł81 m² 7 010 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż parterowy dom bliźniaczy realizowany na nowym, kameralnym osiedlu w Wysokim Kościele przy ulicy Zielonej. Szybki dojazd do Wrocławia jak również Trzebnicy trasą S5. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pustecka

Leśnica,Wrocław

650 000 zł143 m² 4 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny do wykończenia w bliźniaku przy ul. Pusteckiej - Leśnica! Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji o dowolnej godzinie. Zapraszam do kontaktu We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

970 000 zł130 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Gotowy szereg dla Twojej rodziny w cenie mieszkania Kameralnie umiejscowiona inwestycja, wykonana na podstawie projektu Lillehammer lms26, składająca się z 4ch segmentów. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Kuźniki,Wrocław

1 100 000 zł109 m² 10 122,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pola

Karłowice,Wrocław

1 599 900 zł221 m² 7 239,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Wyjątkowy, zadbany dom W zabudowie bliźniaczej na wrocławskich karłowicach oferta skierowana do osób, które cenią możliwość mieszkania W cichym I spokojnym miejscu wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł180 m² 8 060,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż luksusowy dom z kawalerką przy ul. Góreckiej we Wrocławiu. Piękny ogród oraz taras! rozkład pomieszczeń 179m2 w tym (dom kawalerka) dom: 149,4 m2: dół domu: sypialnia: 22,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Osiedlowa

Muchobór Wielki,Wrocław

9 500 zł280 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom wolnostojący 280m2, muchobór Wielki opiekun oferty Tel: (for english scroll down) ***wolne od 1.09*** Gorąco polecam nowoczesny i przestronny dom dwupiętrowy o pow.280m2, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Średzka

Fabryczna,Wrocław

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący w Żurawińcu, gmina Miękina. Wyjątkowy, energooszczędny, blisko lasu. dla lubiących wycieczki rowerowe i piesze. W ofercie na sprzedaż prezentujemy nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

980 000 zł131 m² 7 474,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów- bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pustecka

Leśnica,Wrocław

650 000 zł143 m² 4 539,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny do wykończenia w bliźniaku - Leśnica Cena: 650 000 zł Powierzchnia użytkowa: 111,69m2 + garaż 16,50m2 Powierzchnia po podłodze: 143,19m2 Powierzchnia działki: 238m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Wrocław Psie Pole. Do sprzedania piękny dom z duszą z wielkim ogrodem z dużą ilością drzew owocowych, starym winogronem, miejscem na własne warzywa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Owczarska

Leśnica,Wrocław

6 200 zł254 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu przestronny, komfortowy oraz gustowny dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem ( 227 m2) i garażem ( 16 m2) ,znajdujący się w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Domy/ zabudowa szeregowa- garaż! Oferuję do sprzedaży nowy 4-pokojowy lokal mieszkalny, w zabudowie szeregowej, o powierzchni 119,50 mkw., powierzchni użytkowej; 148,68mkw., powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł211 m² 6 872,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulny dom z niezależną kawalerką. *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z wolnostojącą kawalerką przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zebrzydowska

Leśnica,Wrocław

1 449 000 zł180 m² 8 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Luksusowy dom w pełni wyposażony/kawalerka w cenie Oferujemy na sprzedaż luksusowy dom z kawalerką niedaleko ul. Zebrzydowskiej we Wrocławiu. Kawalerka idealnie posłuży jako: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Meissnera

Muchobór Wielki,Wrocław

1 350 000 zł212 m² 6 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy dom - cicha uliczka i garaż! Opiekun oferty: tel. Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej na Muchoborze Wielkim. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 212 m2 Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł179 m² 8 100,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Unikatowa oferta. Dwa domy w cenie jednego. Jeden duży, przestronny i drugi mały domek z wyjściem na piękny ogród. Do sprzedania urocza nieruchomość z oddzielnym domkiem/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

989 000 zł157 m² 6 299,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy/ zabudowa szeregowa- garaż! Oferuję do sprzedaży nowy 4-pokojowy lokal mieszkalny, w zabudowie szeregowej, o powierzchni 127,70 mkw., powierzchni użytkowej; 157,18mkw., powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

899 998 zł165 m² 5 454,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Powrót oferty szereg muchobór/grecka od zaraz/ Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Muchobór Mały. Dom o powierzchni całkowitej 165m2 , a powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł180 m² 8 060,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, piętrowy, 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 179,9 m2 usytuowany przy ul. Góreckiej. Do domu przynależy samodzielna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł180 m² 8 060,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Piękny, luksusowy i funkcjonalny dom na Góreckiej we Wrocławiu zaprojektowyany w stylu Glamour. Dom oprócz wyremontowanego wnętrza posiada całkiem nową elewację oraz dach. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 500 zł160 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajecia świeżo wyremontowany dom na Krzykach Powyższe informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij