Serce 0 Ulubione

Działki Wrocław Osiedle Rakowiec

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 000 zł752 m² 3 324,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Działka o powierzchni 752 m2 położona na wrocławskim Oporowie. Jest zabudowana, stoi na niej garaż i mały budynek biurowy - oba są.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

660 510 zł3 580 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Jerzmanowo, w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych, przy ul. Żwirowej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 565 440 zł14 856 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjna, bazy, składy, magazyny, hurtownie logistyka. Pod Wrocławiem - wróblowice - bezpośrednio przy dk94. Zjazd asfaltowy. Powierzchnia zabudowy 80%. Intensywność 1,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki o powierzchni 3565 m , położonej w zielonej części Wrocławia przy ul. Jarnołtowskiej. Działka leży na płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł2 269 m² 537,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2273 m | Jerzmanowo | możliwość podziału Na sprzedaż duża, regularna działka o powierzchni 2273m , położona w spokojnej części Jerzmanowo. Nieruchomość ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

656 900 zł1 460 m² 449,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: teren objęty warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą - czworaki Wysokość zabudowy do 10 metrów. 3 kondygnacje - trzecia jako poddasze za ścianką kolankową 1,2 m. Kąt nachylenia dachu od.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł8 523 m² 586,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka na ul. Pełczyńskiej znajdująca się na Wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Rozmiar działki wynosi 8523 m2! Na działce znajduje się dom jednorodzinny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 699 000 zł4 784 m² 564,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę zabudowaną domem do kapitalnego remontu lub wyburzenia, zlokalizowaną we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrkowska, przy ulicy Pełczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 476 800 zł6 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W rejonie Psiego Pola przy trasie wylotowej z Wrocławia na Warszawę doskonale skomunikowana. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. działka przemysłowa o pow 6192m2 w sasiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

555 000 zł464 m² 1 196,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przestawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Madalińskiego (boczna od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, Rakowiec

Rakowiec,Wrocław

490 000 zł427 m² 1 147,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław, rakowiec - atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż. Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych na wrocławskim osiedlu.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Wrocław, Przedmieście Oławskie, Rakowiec

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij