dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

600 000 zł55 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta dla inwestora! Mieszkanie obecnie jest przedmiotem najmu. - prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,92 m2, położone przy ul. Kruczej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

815 010 zł60 m² 13 603,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna lokalizacja! Tuż przy parku Skowronim, kilka minut do Rynku lub do autostrady! brak prowizji! bark podatku pcc! Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

619 000 zł58 m² 10 672,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Krzyki,Wrocław

1 231 000 zł138 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, elektryczne rolety, nowoczesna architektura, blisko do komunikacji miejskiej, spokojna okolica Przynależności: taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

962 500 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 777 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka premium na Krzykach! Blisko zielonych terenów przy rzece Ślęza. Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 999 zł38 m² 12 467,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja Obniżona cena! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

739 990 zł54 m² 13 602,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krzyki/wielka/premium/komandorska/ue/3pok./rozkład/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

591 617 zł39 m² 15 346,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy lokal inwestycyjny. Wykończony, umeblowany. Wystarczy kupić i zarabiać! Mieszkanie znajduje się w południowej części Wrocławia, kilka minut samochodem od autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

578 990 zł49 m² 11 720,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

toplokalizacja ul. Sztabowa 3-pok Borek Krzyki - 49m2 Piwnica! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

644 999 zł52 m² 12 451,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn Pikene z ogrodem /lux /51m2 Okazj polecamy na sprzedaz mieszkanie 2 pokojowe z tarasem w bardzo cichej okolicy. Na Ołtaszyn planowana jest budowa linii tramwajowej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

389 950 zł28 m² 13 682,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Uniwersytet ekonomiczny/kamienna/toplokalizacja/1pok./okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 800 000 zł312 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Krzyki-super inwestycja dom 7 pokoi premium Klecina Ogród garaż*top Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

424 000 zł26 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy Lubuskiej, na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 26 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

386 999 zł28 m² 14 072,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

toplokalizacja/poranna /top/krzyki/! 1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja Obniżona cena! Top Krzyki Vivaldiego Premium 2pok- 42,5 m2 Balkon. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

712 760 zł49 m² 14 636 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z oknami od podwórza i zielonym tarasem Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

850 592 zł59 m² 14 392,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie. Wykończone. Kuchnia, sprzęt agd, łazienka - wszystko w cenie. Wystarczy umeblować i zamieszkać! Mieszkanie znajduje się w południowej części Wrocławia, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

674 883 zł71 m² 9 452,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 900 zł500 m² 21,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Do wynajęcia przepiękny, komfortowy, duży dom usytuowany w południowej części Wrocławia. Dom wyróżniają przestronne wnętrza, wysoki standard wykończenia, słoneczne tarasy oraz zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

932 975 zł67 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 4-pokojowego z balkonem. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

599 000 zł63 m² 9 491,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Ślężna blisko do centrum, blisko na Bielany. Mieskanie ma wyjątkowy charakter, na uwagę zasługuje boazeria na przedpokoju oraz tapeta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

**na sprzedaż - mieszkanie we Wrocławiu z wyjątkowym widokiem na miasto i tereny zielone** **opis mieszkania:** Na powierzchni 41,5 m znajdziesz przytulny salon z dużym, zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na Krzykach, ul. Zielińskiego 32 Komfort, wygoda i świetna inwestycja! gotowe do najmu lub do zamieszkania, top lokalizacja! po remoncie Powierzchnia: 26 m Piętro: 8/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

90 zł/m²99 m² 8 948 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Przedstawiamy Państwu lokale handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia zadbaną kawalerkę, na nowym osiedlu przy ulicy Gradowej we Wrocławiu - okolice ulicy Skarbowców. Powierzchnia mieszkania 32, 5 m2 , pełen rozkład, balkon. Osobna, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 386,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,9m2 przy ul. Gajowickiej, na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość dobrym stanie, odświeżone - gotowe do zamieszkania. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

899 000 zł74 m² 12 099,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wygodne, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Świstackiego. Dogodna komunikacja z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 996 zł38 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! Premium Toplokalizacja Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

473 005 zł36 m² 13 253,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia. Mieszkanie posiada loggie! Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Brak podatku pcc Klucze do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

578 901 zł44 m² 13 247,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żegiestowska

Krzyki,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych na południu Wrocławia? Zadzwoń, napisz, to oferta dla Ciebie! Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z balkonem - Wrocław, ul. Żegiestowska (gaj/krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe - Wrocław, ul. Wieczysta Powierzchnia: 41 m Cena wynajmu: 2500 pln + 880 pln (czynsz do spółdzielni) Media: płatne na podstawie zużycia, opłacane na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

571 303 zł39 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: patrycja Kaczmarek tel. Idealna nieruchomość dla singla lub pary na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji - stan deweloperski. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł28 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim, ocieplonym, ceglanym bloku z 1967 przy ul. Nyskiej. Ulica Nyska się znajduje w jednej z najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

899 000 zł65 m² 13 779,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Krzyki/3pok./balkon/taras/parking/top/parter Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,22 m2 na Krzykach przy ulicy Pięknej. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 920,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.