dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Krzyki,Wrocław

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z płyty, z roku 1975. Jeden pokój z oknem balkonowym oraz kuchnia z oknem, łazienka z wanną i hol. Ogrzewanie miejskie, grzejniki stare żeliwne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

828 821 zł85 m² 9 699,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Wrocław, ul. Kajdasza Jagodno Dostępne od zaraz Budynek z windą | 2. piętro | Garaż podziemny | Balkon Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

880 611 zł71 m² 12 399,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarnia

Krzyki,Wrocław

3 540 000 zł184 m² 19 239,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Nowy dom z 2023 roku na sprzedaż, który został wybudowany z myślą o wygodzie dla naszej rodziny z dbałością o każdy detal, z materiałów najwyższej jakości. Nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

672 221 zł42 m² 15 854,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz czegoś wyjątkowego? Prestiż, komfort i miejska elegancja w sercu wrocławianowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia to synonim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł28 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalna kawalerka z osobną sypialnią położona w ścisłym centrum Wrocławia, tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego!. Mowa o ulicy Kamiennej. Powierzchnia została zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

630 000 zł36 m² 17 495,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w nowym budynku z 2019 roku przy ul. Gwiaździstej 16, tuż obok Sky Tower. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

614 324 zł54 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu przeglądać setek ofert? Szukasz czegoś, co zapewni Ci realny zysk i bezpieczeństwo inwestycji? Zadzwoń chętnie pomogę nawet po 18.00 Skontaktuj się Mówię płynnie po angielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

754 300 zł75 m² 10 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

770 000 zł66 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 65,92 m | 3 pokoje, oddzielna kuchnia | Krzyki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,92 m , położone w spokojnej części wrocławskich Krzyków. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu (wolne od 01.04.2026) 1500 m OD UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO BLISKO CENTRUM WINDA (W TRAKCIE WYMIANY NA NOWĄ) MEDIA MIEJSKIE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż kompaktowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

752 824 zł73 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu przeglądać setek ofert? Szukasz czegoś, co zapewni Ci realny zysk i bezpieczeństwo inwestycji? Zadzwoń chętnie pomogę nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobry standard, również dla spokojnych studentów. Bardzo ładne, przestronne, czyste i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, bezpiecznym parkingiem (pilot dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

960 422 zł74 m² 12 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 750 000 zł136 m² 20 223,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament na wrocławskich krzykach Wyjątkowa lokalizacja | Blisko terenów zielonych | Dwa balkony | Drewniany parkiet | Wysoki standard | Dwie garderoby Ten wyjątkowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

634 800 zł52 m² 12 214,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

558 000 zł32 m² 17 185,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krzyki,Wrocław

1 739 811 zł89 m² 19 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja Z dostępem do parkingu 10 minut do centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal z przeznaczeniem na usługi: medyczne Lokal Klasy Premium znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radarowa

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł178 m² 13 483,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na sprzedaż - dom wolnostojący Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 178 m , po kapitalnym remoncie, położony w cichej i spokojnej części Wojszyc, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

51,15 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem przestronny i ustawny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony w jednej z najlepiej rozpoznawalnych lokalizacji we Wrocławiu - tuż przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł50 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3 pokoje Wrocław - ul. Wietrzna Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Wietrznej. Idealne dla pary, singla lub niewielkiej rodziny, która ceni spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

999 zł12 m²

 

Piętro:8/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia od 1.12.2025 jednoosobowy pokój. Mieszkanie przy ulicy Jastrzębiej, boczna Powstańców Śląskich, świetny dojazd gdziekolwiek nie zechcesz jechać. Ilość pokoi: 3, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

535 000 zł56 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Blisko centrum! 2/3 pokoje ul. Szczęśliwa balkon do remontu idealne pod inwestycję! Na sprzedaż 55,64 m na 3. piętrze budynku przy ul. Szczęśliwej, w świetnej lokalizacji tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

5 490 zł70 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję na wynajem elegancki, nowoczesny apartament o powierzchni 70 m , położony we Wrocławiu w jednej z najbardziej cenionych, części Krzyków. Pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

626 000 zł44 m² 14 162,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128-Serdeczne polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

540 044 zł36 m² 15 157 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | ul. Gajowa, krzyki Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz, to ta oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

1 248 000 zł91 m² 13 666,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera. Prezentacja w biurze sprzedaży na interaktywnej makiecie z widokami z okien. Ostanie 5 -cio pokojowe mieszkanie. 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa mikro kawalerka o powierzchni 24,5 m2. Lokal znajduje się w nowo wybudowanym apartamentowcu Tetris, przy ulicy Dyrekcyjnej, vis a vis galerii handlowej Wroclavia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

479 649 zł38 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! I speak English Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Krzyki,Wrocław

8 200 zł178 m² 46,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni ok 178m2, po kapitalnym remoncie, zlokalizowany przy spokojnej ulicy na osiedlu Wojszyce, w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

795 000 zł96 m² 8 301,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

= rezerwacja do 2025/12/19 = Mamy przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie w spokojnej rodzinnej okolicy, położone przy ul. Zwycięskiej na wrocławskim osiedlu koło Toru Partynice. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

510 000 zł33 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie na Krzykach, przy samym Sky Tower. Wszystko blisko na miejscu : Centrum handlowe restauracje, siłownie, spa i komunikacja miejska Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronna, wolnostojąca hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 300 m , idealna do prowadzenia działalności. Część produkcyjno-magazynowa obejmuje 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Zielińskiego 64 (krzyki). Nieruchomość: powierzchnia 47 m2. Piętro 11. Miejskie ogrzewanie. Składa się z jadalni z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jareckiego

Krzyki,Wrocław

3 540 000 zł184 m² 19 239,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Obniżka ceny to efekt dostosowania do realiów rynku. Zaktualizowana cena, aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna. Nowy dom z 2023 roku na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w plombie z lat 90 Posiada dobrze zaaranżowany układ, oddzielną kuchnię trzy pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Krzyki,Wrocław

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą - Wrocław, ul. Sanocka Cena: 550 000 zł | Powierzchnia: 42 m | Dostępne od zaraz, dobra lokalizacja Na sprzedaż.

Kupię

Rodzaj budynku