dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

715 000 zł52,85 m² 13 528,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rozkładowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,85 m2, które składa się z pokoju dziennego z wyodrębnioną sypialnią, pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł18 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż murowany kiosk przy ul. Jastrzębiej na Krzykach. Kiosk o powierzchni 18 m2 położony jest przy ruchliwej ulicy, 5 minut od przystanku tramwajowego. Kiosk posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł62 m² 11 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,94 m , położone w samym centrum Wrocławia - przy pl. Hirszfelda, zaledwie 250 metrów od Sky Tower. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

23 764 zł633 m² 37,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa w standardzie A z powierzchnią biurową. Hala 481 m powierzchnia socjalno- biurowa 152 m, , oferowana powierzchnia znajduje się zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł80,10 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 600 zł48,10 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł47 m² 12 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję dwupokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 47 mkw zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krzyki. Nieruchomość usytuowane jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 244 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1916

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,87 m² 17 553,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy 23,87m2 oraz klimatyzacją blisko centrum Ul. Brzoskwiniowa lokalizacja: lokal znajduje się w idealnej lokalizacji Krzyki - Gaj, niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 540 zł40,19 m² 16 037,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,29 m² 15 554,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Perełka w środku miasta, przestronne, słoneczne, ciche mieszkanie 2 pokojowe z którego do Rynku spacerkiem idzie się 20 minut, cały czas spacerując wzdłuż rzeki najpierw Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45,50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nowy, 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, położony na prestiżowym osiedlu Planty Racławickie we Wrocławiu. Mieszkanie dostępne w ramach pierwszego najmu -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy, w pełni umeblowany apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Gwiaździstej, w sąsiedztwie Sky Tower. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

1 099 000 zł86 m² 12 779,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,30 m² 11 759,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,30 m2 położone na II piętrze wieżowca w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 461 zł88,90 m² 11 017,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- krzyki, wrocław Po odbiorze technicznym. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 56 m z balkonem, położone przy ul. Nyskiej we Wrocławiu (krzyki). Lokal znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 387 990 zł218,58 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wynajęty lokal usługowy w inwestycji - Krzyki, ul. Ślężna Perełka inwestycyjna Nowy lokal handlowo-usługowy w inwestycji Ślężna Vita w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

- z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o podwyższonym standardzie - elegancki, dwupoziomowy lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Sąsiedzkiej 19 we Wrocławiu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Funkcjonalne, ciche , zachowujące urok starych kamienic z dużymi oknami , trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem 24 m2 skierowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 498 zł67,88 m² 36,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Prowadzący przetarg: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Zachód II, ul. Ibn Siny.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł107 m² 111,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 22.05*** Serdecznie polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł63 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,38 m , położone na 1 piętrze inwestycji Viva Jagodno dewelopera Ronson. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,87 m² 14 049,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: sebastian Święcicki tel.   Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, 47 m , loggia, świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł60 m² 16 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż 60m2 , 3 pokoje Nowe budownictwo. Gotowy do wprowadzenia. Transakcja bez 2% pcc (sprzedaż na podstawie fv Vat). Lokalizacja mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

869 550 zł57,97 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe, słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2 (z przynależną komórką łącznie 82,40 mkw) w budynku z 1996r. Mieszkanie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 600 zł34,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: krzysztof Dudek Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z tarasem (25 m2) w prestiżowej inwestycji innova II | ul. Jesionowa. Mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 797 zł90,10 m² 10 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 90,10 m2 Ogródek około 40m2 2 balkony po.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²225 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w dobrym standardzie. Całość -niezależny moduł - składa się z kilku pomieszczeń biurowych, salki konferencyjnej, holu, toalety, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w pobliżu Sky Tower. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106,40 m² 18 787,59 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż 3-pokojowy apartament znajdujący się na 12stym piętrze (w żaglu) w najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce - Sky Tower. Apartament kompletnie wyposażony, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z tarasem Wojszyce, wrocław w opcji 0% prowizji od kupującego. Oferujemy luksusowe, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56 m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Balkon | Parking | Winda | Krzycka | Dostępne od 5 czerwca Numer oferty w biurze: 1897/4186/omw budynek I osiedle - ul. Krzycka (2017) Piętro 2 z 5, winda, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia