dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:37

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament w prestiżowym wieżowcu Sky Tower. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w budynku Centrum Południowe przy ul.Gwiaździstej we Wrocławiu. Lokalizacja W pobliżu budynku skytower, obok znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Mieszkanie znajduje się na ul.Powstańców Śląskich - Krzyki. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie nada się pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 40m2, na trzecim piętrze w niskim bloku z domofonem w dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

548 488 zł37,07 m² 14 796,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka (możliwe 2 pokoje) w centrum Wrocławia idealna dla singla, pary lub jako inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,07 m z loggią 3,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 500 zł37,20 m² 14 852,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru. W promocji. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 37,2 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na spokojnym i zamkniętym osiedlu tuż przy Parku Klecińskim. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł2 817 m² 1 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka zlokalizowana we Wrocławiu, dzielnicy Brochów, przy ulicy Semaforowej. |szczegóły nieruchomości| Numery geodezyjne działek.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,31 m² 12 109,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31m2, położone przy ul. Wesołej we Wrocławiu, w bardzo bliskim sąsiedztwie Aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego, galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł87 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for the apartment? Do not hesitate to contact me. Close to international schools. Polecamy do najmu od 01.04.2026 luksusowy apartament 3 pokojowy o pow. 87m2 usytuowany na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, krzyki - Huby, ul. Jesionowa. Ulica Jesionowa to jedna z najwygodniejszych lokalizacji we Wrocławiu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł140 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,75 m² 17 642,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż | świetna lokalizacja| zielona okolica | przytulny taras - gotowe do wprowadzenia od zaraz Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 24 m - Wrocław Krzyki. Oferta wstrzymana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 736 zł53,21 m² 13 018,91 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Krzyki | blisko parków | świetna komunikacja | Brak prowizji | Brak podatku pcc Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

67,67 zł/m²26,60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 26,5 m , usytuowany na parterze budynku przy ul. Wandy we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł31,81 m² 17 887,46 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W garażu komórka lokatorska winda balkon monitoring media miejskie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40,40 m² 2 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*123 m prywatności * salon ponad 50 m * kominek * taras * ogród ok. 200 m - Rakowiecka 64, wrocław Są nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą mieszkań na rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 402 zł35,21 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki Mieszkania oddane do użytku. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 442,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²42,50 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39 m² 21 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,60 m² 12 039,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne i komfortowe mieszkanie z balkonem dla rodziny na Krzykach przy ul. Róży Wiatrów 26, we Wrocławiu. Nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70, 6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,10 m² 11 829,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

0% prowizji od Kupującego! = Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z ekspozycją na wschód i zachód z jasną kuchnią i dwoma pokojami. Powierzchnia całkowita to 48,10m 2.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł420 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny obiekt magazynowo-produkcyjny z pełnym zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 422 m . Część magazynowa i produkcyjna zajmuje 350 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 000 zł64,50 m² 16 294,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,58 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2012 roku z zielonym patio z fontanną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,85 m² 55,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyckiej, w zielonej i spokojnej okolicy od 1.07.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w spokojnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 540 zł40,47 m² 15 926,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł96,90 m² 11 867,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania 4- pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami. Lokalizacja Nieruchomość położona na osiedlu Krzyki przy ulicy Wietrznej. Rejon blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Krzyki,Wrocław

200 zł15 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Do wynajęcia miejsce zewnętrze postojowe przy ul. Żegiestowskiej 7a (inwestycja Incepti), obok sklepu Blumiś - miejsce jest za szlabanem - koszt 200zł/m Zapraszam Jacek Jankowski | Propertier *oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament 118 m z tarasem w inwestycji Willa Wrocław english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia! Polecamy 90 metrowe biuro we Wrocławiu ul Karkonoska 59, nieopodal wylotu z miasta. Biuro po remoncie, do wynajęcia od 10 kwietnia Biuro składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

44,66 zł/m²103 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   lokal użytkowy dostępny od zaraz Oferuję na wynajem lokal użytkowy w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Krzyki, boczna ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się na II piętrze w nowym budownictwie przy ul.Obrońców Poczty Gdańskiej - Krzyki Ołtaszyn. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: - 5 funkcjonalne pokoje - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²289 m² 15 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku o łącznej pow. 289 m2 przy ul. Madalińskiego 115 we Wrocławiu, usytuowanego dz. nr 4/153 am 42.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij