dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

785 000 zł52 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach we Wrocławiu. 47m2 to powierzchnia użytkowa, dodatkowo balkon/loggia 3,5m2, w sumie 50,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²926,10 m² 39 822 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,70 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal został odświeżony i świeżo pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł98,50 m² 12 182,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,5 m2 we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na osiedlu Wojszyce. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszej i drugiej kondygnacji 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 811 zł88,54 m² 19 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja Z dostępem do parkingu 10 minut do centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Dwustronny Lokal z przeznaczeniem na usługi: medyczne Lokal Klasy Premium.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36 m² 16 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Południk 17 we Wrocławiu. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 158 zł39,77 m² 17 781,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne jako pierwsze mieszkanie lub na czas studiów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie z prywatnym balkonem, położone w zielonej części Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 208 zł49,84 m² 15 586,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł47,50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa lokalizacja wysoki standard wykończenia apartamentowiec zabytkowy budynek po rewitalizacji loggia opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

10 750 zł350 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m2 w tym jeden pokój biurowy+ wc. Posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3,8-4 m, brama, siła -40kw. Przeznaczenie obiektu: -magazyn -hurtownia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 275 000 zł170,32 m² 13 357,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 100 zł38,70 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Wrocław | 38,73 m | balkon 3,5 m | Krakowska | nowe budownictwo Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł70 m² 31 714,29 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w najbardziej ikonicznym budynku Wrocławia Sky Tower. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze - gotowe do odbioru. 0% prowizji. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, prywatność i widok,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia - atrakcyjną kawalerkę 28 m z ogródkiem w osiedlu willowym. Zamieszkaj we Wrocławiu, a czuj się jak W kurorcie! Wrocław /krzyki, ul. Upalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

52,38 zł/m²84 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / krzyki / klecina Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa - 84 mkw. Lokal składa się z sali sprzedaży, pokoju biurowego, magazynu , który można przerobić na kuchnię lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł96 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| dostępne od zaraz! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Belveder Park, przy ul. Przyjaźni. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o pow 36 m , położone na parterze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł34 m² 16 294,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m . Idealne rozwiązanie dla rodziców szukających bezpiecznego miejsca dla dziecka na czas studiów lub dla osób szukających pewnej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadbane, 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie w świetnej lokalizacji na niskim piętrze, wokół dużo zieleni i otwartych przestrzeni- okolica Sky Tower!.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim.