dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, winda, mieszkanie bardzo ciche, wykończone na wysoki standard, umeblowane, wszystkie urządzenia jak pralka, lodówka, umywalka nowe. Opłata dodatkowa do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne dwustronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji idealna propozycja dla pary , rodziny z dziećmi czy studenta - licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

969 000 zł101 m² 9 594,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Klucze W biurze! Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- południe Ilość pokoi:3 Metraż: 48 m2 Kuchnia: aneks Piętro:8 (winda ) Dodatkowe informacje: mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

559 000 zł60 m² 9 317 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 60m. Lokal położony jest na trzecim piętrze w bloku po remoncie elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 11 piętrowego bloku, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 900 zł56 m² 52,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie najmowane wraz Z miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie na granicy Wrocławskich Partynic i Ołtaszyna w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od czerwca Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

864 955 zł77 m² 11 233,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł35 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Altanowa opis: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią położona na pierwszym piętrze w niskim budynku z lat `70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł32 m² 16 012,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kameralne mieszkanie przy ul. Kamiennej.Mieszkanie w pełni i komfortowo wyposażone i gotowe do zamieszkania. Doskonała lokalizacja powoduje, że jest to atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

3 700 zł56 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, krzyki opis: do wynajęcia przytulna, ciepła kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 35 mkw., usytuowana we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Kniaziewicza. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

654 000 zł53 m² 12 433,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne dla studenta, inwestora czy młodej rodziny, świetna lokalizacja! Zadbane, po remoncie, dwustronne 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem od strony zieleni. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

729 000 zł52 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie pod siebie! Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem przy ul. Mościckiego na Brochowie. Kamienica po remoncie, mieszkanie do wejścia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- rakowiec | ul. Szybka Ilość pokoi: 3 Metraż: 58 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 5/7 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 lipca. Polecam na wynajem mieszkanie trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł56 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _ pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 45 m | Centrum Wrocławia | przy Rondzie Powstańców Śląskich Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

654 000 zł53 m² 12 792,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

785 000 zł63 m² 12 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 63 m2. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na 2 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

459 997 zł28 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Krzyki Buforowa Kawalerka Top/28m2 /2022r! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 158,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem (w opcji), w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

890 000 zł84 m² 10 635,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Wałbrzyskiej we Wrocławiu ma kilka istotnych zalet zarówno tych związanych z charakterem budynku, jak i lokalizacją. * wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

70,50 zł/m²56 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w nowym bloku, z dużą witryną! Miejsce parkingowe pod lokalem - w cenie najmu! Kontakt: tel. Lokalizacja: wrocław - Krzyki - ul. Babiego Lata -.