dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie blisko ścisłego centrum, tuż przy Rondzie Powstańców Śląskich. Rewelacyjna lokalizacja, budynek oddalony od głównej ulicy co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Krzyki,Wrocław

669 000 zł63 m² 10 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje (opcja przywrócenia pierwotnego układu i zrobienia 3 większych pokoi), blisko Powstańców Śląskich Serdecznie zapraszam do zakupu 4. pokojowego mieszkania o metrażu 62,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

3 500 zł49 m² 72,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem - Tarnogaj, ul. Międzyleska 6. Komfortowe i nowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m , zlokalizowane na Tarnogaju przy ul. Międzyleskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym apartamentowcu na wrocławskich Krzykach idealne dla rodziny. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

729 000 zł53 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Ścisłe centrum. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

739 000 zł52 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania, w którym jedynym dźwiękiem będzie szum drzew, a nie wiertarka sąsiada? Przy ul. Krzyckiej zapach porannej kawy wygrywa z aromatem gładzi szpachlowej. To wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Burzowej. Mieszkanie jest przestronne, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

864 950 zł77 m² 11 231,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

630 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52m kw. składające się z 2 pokoi z balkonem i piwnic,. usytuowane na 1/3 piętrze w okolicy ul. Hubskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

12 300 zł120 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia budynek o powierzchni 120 m2 + 60 m2 domek gospodarczy na Krzykach. Dodatkowe informacje: - przed obiektem znajduje się plac do zagospodarowania - wielkość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia zadbaną kawalerkę z balkonem na Krzykach. Znajduje się drugim piętrze zadbanego budynku z 2001 roku, z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi i trzema mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane, 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie w świetnej lokalizacji na niskim piętrze, wokół dużo zieleni i otwartych przestrzeni- okolica Sky Tower!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

2 250 000 zł338 m² 6 656,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

76,32 zł/m²190 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal biurowy do wynajęcia - artefakt, ul. Wielka, wrocław Do wynajęcia gotowy, w pełni wykończony lokal biurowy zlokalizowany w prestiżowym budynku artefakt przy ul. Wielkiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo przyjaznym sąsiedztwie - w pobliżu liczne tereny zielone (m.in. Park Kleciński), ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

78 zł/m²590 m² 46 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowo-usługowa na wynajem - artefakt, ul. Wielka, wrocław Oferujemy do wynajęcia całe piętro w budynku biurowo-usługowym w nowoczesnym budynku artefakt. Loakl zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

737 000 zł52 m² 14 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

PO kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 035 000 zł87 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe 87 m | 5 pokoi | Krzyki, ul. Skarbowców Szukasz mieszkania, które zapewni komfort życia, przestrzeń dla całej rodziny i jednocześnie świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 500 zł52 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki ul. Przyjaźni, oddzielna kuchnia Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni na osiedlu Belvedere Park, mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkową okazję - komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m , które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Ta przestronna i funkcjonalna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w super lokalizacji przy ul.Stysia/Skwierzyńska we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze składa się z : pokoju z oknem balkonowym pokoju kuchni(oddzielna) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Winda balkon monitoring ochrona media miejskie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Krzyki,Wrocław

580 000 zł43 m² 13 488 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jasne, wystawa okien na stronę Północny-wschód. Ogrzewanie miejskie. Możliwość zamontowania klimatyzacji. Lokalizacja: idealna lokalizacja pod kątem komunikacji miejskiej. 10m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 32,50m2, zlokalizowaną na Krzykach przy ul. Gradowej. Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

825 000 zł70 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie na wrocławskiej Klecinie, 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 69,72 m2 w apartamentowcu z 2008 roku. Nowoczesny apartamentowiec bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Do wynajęcia przepiękny, przestronny apartament na wrocławskim Ołtaszynie. Cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

629 000 zł48 m² 13 074,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na ścianach.